Home / Alibeyköy Klima Servisi

Alibeyköy Klima Servisi

Alibeyköy Klima Servisi 0212 221 00 09

Alibeyköy Klima Servisi
Alibeyköy Klima Servisi

Gül klima servisi olarak Eyüp Alibeyköy ilçesine klima servisi hizmeti vermekteyiz.Klima servisi olarak 2010 yılından beri hizmet veren firmamız sizlere 7 gün 24 saat klima hizmeti sunuyor.Sizlere verdiğimiz Alibeyköy klima servisi hizmeti yedek parça ve 1 yıl işçilik garantisi veriyoruz.Klima servisi sektöründe lider konumda olan firmamız.Bu konumun verdiği sorumluluk ile müşterilerimize hizmet veriyoruz.Klimaların hemen hemen her türlü arızaları ile ilgili çözümler sunan teknik ekiplerimiz.Klima arızaları konusunda,gelişen teknolojiyi takip eden ve kendini sürekli yenileyen ustalardır.Sizler de bu ayrıcalıklı hizmetten faydalanmak için hemen 0212 221 00 09 u arayabilirsiniz.

Alibeyköy Klima Servisi

Alibeyköy, İstanbul‘un Eyüp ilçesi sınırları içindeki bir semttir. Tarihinde mısır tarlaları ile bilindiğinden günümüzde aynı tarlalardan eser olmamasına karşın semtin girişindeki dev mısır heykelinde de görülebileceği gibi semtin sembolü olarak seçilmiştir.

Eyüp Alibeyköy semtine klima hizmeti verirken klima kullanıcılarının çoğunun klima bakımlarını aksattığını görüyoruz.Klima bakımı klimalar için adeta can suyu görevi görmektedir.Çalıştığı süre boyunca ev ve dükkanlarınızda ki bütün tozu pisliği içine çeken klimalar bir süre sonra filtreleri tıkanarak soğuk hava üflemez hale gelir.Sizler acaba klimam neden soğutmuyor diye düşünürsünüz.Klimaların periyodik bakımlarını aksatmaz iseniz hem kendi sağlığınız için hem de klimaların daha da verimli olması için doğru bir adım atmış olursunuz.

 

Acson, Aeg, Airfel, Airwell,Altus, Amana, Amcor, Americool, Arçelik, Arrow, Auer, Aura, Aux, Baxi, Baymak, Beko, Blyss, Bosch, Bosfor, Chigo, Daikin, Daylux, Delonghi, Demirdöküm, Demrad, Denki, Diamond Electric,  Ecotherma, Electra, Electrolux, Faico, Fedders, Ferroli, Firstline, Fujiair, Fujitsu, Funai, Galanz, General Electric, Goodman, Gree, Haier, Hicon, Highlife, Hisense, Hitachi, Hyundai, İndesit, İnfiniti, Kelon, Lg, Lorna, McQuay, Mdv, Midea, Mikata, Mitsubishi, Mitsuco, Mitsui, North Air, Olefini, Orcool, Oreon, Panasonic, Profilo, Regal, Rubenis, Samsung, Samui, Sanyo, Seg, Seikon, Sharp, Shiro, Siemens, Siesta, Sigma, Sunny, Teba, Teco, Toshiba, Toyo, Trane, Tronic, Unionaire, Vaillant, Velena, Vestel, Vestfrost, Viessmann, Weili, Westen, Whirlpool, White Westinghouse, York, Zass, Zen, Zibro, Nexon                                                                                                                                                      

Klima Arıza:

Arçelik klimamın içindeki aliminyum parça kırıldı.

Klima Arızasının Çözümü:

Hiç bir parçaya temas etmeden hemen Alibeyköy Klima Servisi ile irtibata geçiniz.

 

Klima Arıza:

Lg 7000 btu klima ses yapıyor.

Klima Arızasının Çözümü:

Klimanızın düzenli bakım zamanı gelmiştir. Alibeyköy Klima Servisi yaptığı bakım ile rahatsızlığınızı giderecektir.

 

Klima Arıza:

Demirdöküm Pacific Line klima f1 arızası veriyor.

Klima Arızasının Çözümü:

Klimanızın oda sıcaklık sensörü işlevini yitirmiş. Alibeyköy Klima Servisi ile iletişime geçerek bu sorunun üstesinden gelin.

 

Klima Arıza:

Sigma klima e7 hatası veriyor.

Klima Arızasının Çözümü:

Klimanızın iç ünite ile dış ünite arasındaki iletişim kesilmiş. Alibeyköy Klima Servisi’ni çağırarak bu arızayı sonlandırın.

 

Klima Arıza:

Regal marka klimamı geçen yazdan bu yana çalıştırmıyordum bu yaz açmayı denedim ve bütün ışıklar aynı anda yanıp sönmeye başladı.

Klima Arızasının Çözümü:

Klimanıza kumandanızdan reset atmanız gerekiyor. Alibeyköy Klima Servisi telefon numarasını aradığınızda size yardımcı olacaklardır.

 

Klima Arıza:

Samsung marka klimam E01 arızası veriyor.

Klima Arızasının Çözümü:

Samsung klimanızın içindeki bir takım kablolar zedelendiği için bu hata kodunu almaktasınız. Alibeyköy Klima Servisi’ni ararsanız size yardımcı olmaktan gurur duyacaklardır.

 

Klima Arıza:

Bosch klimamız çalışırken gürültü çıkarmaya başladı.

Klima Arızasının Çözümü:

Klimanızın içinde yer alan eveparatör hasar almış olabilir. Alibeyköy Klima Servisi arızanızı gidermek için istekli.

 

Klima Arıza:

12000 btu Daikin klimamız soğutmada motor devreye girmiyor.

Klima Arızasının Çözümü:

Daikin klimanızın motoruna elektrik gelmediği için bu arızaya sebebiyet veriyor olabilir. Alibeyköy Klima Servisi bu tür arızaları sorunsuz bir şekilde sonlandırmaktadır.

 

Klima Arıza:

Arçelik klimamda iç ünite çalışıyor ve bir soğutma işlemi yapmıyor ve fan motoru hareket etmiyor.

Klima Arızasının Çözümü:

Klimanızın kapasitörü artık çalışmadığı için bu arıza ile karşılaşmanız normaldir. Alibeyköy Klima Servisi stoğunda orijinal kapasitörler mevcuttur.

 

Klima Arıza:

Samsung klimam soğuturken df yazısı çıkıyor ve 10 dk sonra tekrar açılıyor.

Klima Arızasının Çözümü:

Klimanızı kış aylarında soğuk modda çalıştırdığınız için bu arıza ile karşılaşmanız olası. Alibeyköy Klima Servisi telefon numarası 0 212 221 00 09

Verdiğimiz diğer hizmetler:

Alibeyköy Klima Servisi, Alibeyköy Petek Temizleme, Alibeyköy Kombi Servisi, Göktürk Altus Klima Servisi, Etiler Altus Klima Servisi, Alibeyköy Ariston Kombi Servisi

Aramak İçin Dokunun