15 Yıllık İklimlendirme Tecrübesi

Pzt-Cts: 08:30 - 18:30

Acil Servis Hizmeti

Garantili Servis

1 Yıl Garanti

Hemen Ara 0212 221 00 09

İstanbul, Türkiye

Baxi Klima Servisi

Baxi Klima Servisi

Randevu zamanı evini de olan teknik ekibimiz arıza tespiti yapacak ve önemli bir arıza ise hemen orada gidereceklerdir.Büyük bir arıza ise 1 yıl garantili yedek parça değişimi ile arıza onarılacaktır. Baxi Klima Servisi tarafından takılan tüm yedek parçalar orjinal parçalar olup  Baxi Klima Servisi garantisi kapsamındadır.Bu sayede tekrar eden bir arıza halinde siz klima müşterilerimizden bir ücret talep etmeden servis işlemi yapılacaktır.Servisimiz Baxi Klima Servisi İstanbul’un Avrupa yakasında olmak üzere hemen hemen İstanbulun Avrupa yakasına Baxi Klima servisi, Baxi Klima Bakımı, Baxi Klima montajı, Baxi Klima tamiri, Baxi Klima montaj ve sökme , Baxi Klima altyapı hizmetleri veren servistir. Baxi Klima bakım klima piyasasında bir çok kampanyalara imza atmış gerçekleştirdiği bu kaliteli işler ile müşteri potansiyelini arttırmış her geçen gün daha da arttırmaya devam etmektedir servisimiz müşteri memnuniyeti hedefi ile çalışmakta olup çalışmakta olan personellerine de bu konu hakkında bilinçlendirmektedir. Baxi Klima Servisi olarak, teknik servisimiz sektör de tecrübeli ekiplerden bir araya gelmektedir ve eğitimli personellerden oluşmaktadır. Klima markası ve arızasını da ayırt etmeden hizmet veriyoruz. Baxi Klima Servisi müşterilerine böyle kaliteli servis için çok fahiş para ödemek zorunda değilsiniz. Çok düşük ücretler ile bunu en kaliteli şekilde gerçekleştirebiliriz  klima arıza problemlerin de hizmet vermek için çalışıyoruz .

 Baxi Klima Servis

Yaz sıcağın da Baxi Klima bakım arızalanması korkunç olur. Böyle bir duruma rağmen Baxi Klima bakım klimaların en sık bozulduğu zamanlarda bu yaz aylarıdır. Klima bakım ve onarımı için ödemeniz gereken fiyatlar ise soğuk havaların olmaması ile birleşip sizi daha büyük sıkıntıya sokabilir. Bu tür arızaları önlemek için Baxi Klima bakım uzman ekibi size tamir ve bakım onarım ihtiyaçlarınız için Baxi Klima bakımı teknik hizmet sağlayabilir. Sadece Yapmanız gereken Baxi Klima montajı arayabilmek ve en yakın Baymak klima randevu almak olacaktır.Klima bakımın da en önemli adımların da Baxi Klima montajı Teknisyenleri ivedilikle müdahale eder. Baxi Klima montajı olarak 14 yıldan bu yana tek hedefimiz vardır, hedef doğrultusunda siz değerli müşterilerimizi n memnuniyetinden emin olmaktır. Baxi Klima montajı uzman ekibimiz ile iyi bir hizmet sunmak için elinden gelen her şeyi yapar. Baxi Klima servis sisteminiz arıza meydana geldiğin de endişelenmenize gerek yoktur çünkü arızalan klimaları düzeltmek Baxi Klima Servisidir. Baxi Klima Servisi olarak onarımını gerçekleştirdiğimiz problemlerden sadece bazıları şunlardır:Bir telefon kadar yakınız Hemen Baxi Klima servis arayınız.Bunlar bakım ve onarımı yapabildiğimiz sorunların sadece birkaçı, Eğer cihazdaki sorun listemizde yoksa üzülmeyin. Sadece Baxi Klima servis arayın ve sorunu kökten çözelim. Klima servisi ile klimanız emin ellerde olacaktır. Baxi Klima servisimiz de değişen arızalı klima parçaları garanti kapsamında. Klimanızı uzun yıllar sağlıklı kullanmak için kullanma kılavuzundaki bildirimlere paralel bir şekilde kullanmak, firmamıza servis ve periyodik bakımını yaptırmak gerekir. Teknik servisimiz uzun zamandır aktif olarak bu sektör de olan,uzman ekibi ve iş bilinci ile birçok klima kullanıcısının güvenini kazanmış bir teknik servisdir. Baxi Klima Servisi kalitesini her gün ardı arttırmaktadır ,disiplinli iş anlayışı ile takdire şayan görülen bir klima teknik servisidir. İstanbul da sayısız kamu kurum ve kuruluşlarının klima servis ihtiyaçlarını gideren klima teknik servisimiz siz değerli klima kullanıcılarının da klima bakım,klima arıza gibi ihtiyaçlarını gidermek için telefon kadar yakınız. Baxi Klima Servisi  aklınıza gelebilecek her konuda bir telefon kadar yakınız.

 Baxi Klima Servisleri

 Baxi Klima Servis olarak klima sektörün de başladığımız ilk günden bu yana siz değerli müşterilerimize en iyi ve kaliteli hizmeti verdik ve her geçen gün Baxi Klima servis klima servisi olarak hizmet vererek kendimizi geliştirdik ve tek işimiz olan Baxi Klima servisliğini en uç noktalara taşıdık. Baxi Klima servisimizde tam donanımlı araç eğitimli uzman teknik personelimizle çağrılarınıza hemen cevap veren çağrı merkezimizle aynı gün için de servis imkanı sunuyoruz.İstanbul servis sunan Baxi Klima servis anında çözümlerle doğru teşhis ve garantili işçilikle her an yanınızdayız. Baxi Klima Servisi olarak klima ile bütün sorunlarınıza anında cevap veriyoruz İstanbul’ a 7 24 klima servisi hizmeti sunuyoruz. Baxi Klima Servisi klimalarda genelde problemler: Baxi Klima Servisi klima soğutmuyor, Baxi Klima Servisi klima ısıtmıyor, Baxi Klima arıza klima su akıtıyor, Baxi Klima Servisi kumandası çalışmıyor, Baxi Klima arıza klima ses cıkarıyor bu gibi arızalarınıza anında cevap veriyoruz. Baxi Klima arıza klimaları ve periyodik olarak bakım yaptırmayı ihmal etmeyiniz çünkü; bakımsız klimalar sağlını büyük derecede tehdit edebiliyor ve klima ihtiyaç duydunuz anda sizi yarı yolda bırakabiliyor. Siz Baxi Klima arıza kullanıcıları olarak yılın hangi mevsimi olursa olsun klima kullandığınız sürece kendiniz

2030 günde bir anti bakteri filtreleri yıkayınız performanslı ve randımanlı çalışmasına yardımcı olacaktır.

 

Baxi Klimalar en iyi klima seçeneklerini sizlere sunmakta ve beklentilerinizin üzerinde hizmet sunmaktadır. Baxi Klimalar bulundurdukları teknolojilerle en iyiyi sunmakta ve klima kullanımınız sırasında size en iyi performansı sunmaktadır.

Baxi Klimalarınızın kullanımı sırasında sorunlarla karşılaşmak istemiyorsanız, Baxi Klimalarınızı maksimum verimlilikte ve performansta kullanmak istiyorsanız Baxi Klima Servisi hizmetlerini uzman ekiplerden almanız gerekmektedir.

Gül Teknik Baxi Klima Servisi cihazlarınızın en iyi şekilde size hizmet sunması için gerekli olan Baxi Klima Servisi hizmetlerini en ucuz Baxi Klima Servis fiyatları ile gerçekleştirmektedir.

Baxi Klima Servisleri içerisinde size en iyi alternatif olan Gül Teknik Baxi Klima Servisi kaliteli hizmeti ile rakipleri arasından sıyrılmakta ve en iyiyi sunarak farklılaşmaktadır.

 Baxi Klima Bakım Servisi

Baxi Klimalarınızın kullanımı sırasında yılda en az iki defa almanız gereken Baxi Klima Bakımı hizmeti Baxi Klimalarınızın en iyi şekilde çalışmasını sağlar. Baxi Klimalarınızın performansları ve verimlilikleri açısından en iyisini vermesini istiyorsanız Baxi Klima Bakımı hizmetini doğru yerden almanız gerekmektedir.

Gül Teknik Baxi Klima Bakım Servisi size en ucuz Baxi Klima Servisi hizmetini en hızlı şekilde sunmaktadır.

 Baxi Klima Montaj Servisi

Baxi Klimalarınızı ilk aldığınız süreçte ilk yapmanız gereken şey olan Baxi Klima Montajı hizmeti Gül Teknik Baxi Klima Montaj servisi tarafından almanız klimanızdan beklentilerinizi maksimum seviyede karşılamanız için önemli bir adım olacaktır. Klimanızın performansı ve verimliliği açısından önem arz eden Baxi Klima Montaj Servisi hizmeti doğru alınmadığı takdirde sağlık problemlerine de sebep olabilmektedir.

 Baxi Klima Arıza Servisi Onarım Hizmeti

Baxi Klimalarınızın arızalarla karşılaştığı durumlarda alınması gereken Baxi Klima Tamiri hizmeti Gül Teknik tarafından uzman teknik servis ekipleri tarafından gerçekleştirilmektedir.

İstanbul’un Her Yerine 7/24 Hizmet

Baxi Klimalarınızla ihtiyaçlarınızı alan Gül Teknik bu ihtiyaçlarınıza çözümleri haftanın her günü her saat çalışarak İstanbul’un neresinde olursanız olun en hızlı şekilde kapınıza getirmektedir.

Profesyonel Baxi Klima Servisi Hizmeti

Alanında uzman teknik servis ekipleri tarafından gerçekleştirilen Baxi Klima Servisi hizmetlerini almak için Gül Teknik Baxi Klima Servisi çağrı merkezi numarası olan 221 0 009 ‘u aramanız yeterlidir.

En ucuz Baxi Klima Servisi hizmetini en hızlı şekilde almak istiyorsanız Gül Teknik Baxi Klima Servisi her zaman yanınızda.

Baxi  Klimanızın Sökme Takma

Baxi  klima soğutucu gaz takviye

Baxi  Klima Yıllık bakımı

Baxi  Klima split salon tipi montajı

Baxi  Klima split salon tipi demontajı (sökümü)

Baxi  Klima split salon tipi arıza giderme

Baxi  kompresör split salon tipi tamiri

Baxi  Klima split salon tipi yıllık bakımları

Baxi  Klima gaz dolumu ve gaz kontrolü

Baxi  Klima evaporatör (kondanser) temizliği

Akatlar Baxi Klima Servisi                                                                                                                                                            Akatlar Baxi Klima Bakım ve Servis alanında uzman ve güvenilir kadrosu ile kesintisiz servis hizmeti sağlamaktadır. Baxi Klima Servis Numarası : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Akaretler Baxi Klima Servis                                                                                                                                                      Akaretler Baxi Klima Bakım ve Servis alanında uzman ve güvenilir kadrosu ile kesintisiz servis hizmeti sağlamaktadır. Baxi Klima Servis Numarası : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Ayazağa Baxi Klima Servis                                                                                                                                                          Ayazağa Baxi Klima Bakım ve Servis alanında uzman ve güvenilir kadrosu ile kesintisiz servis hizmeti sağlamaktadır. Baxi Klima Servis Numarası : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Alibeyköy Baxi Klima Servis
Alibeyköy Baxi Klima Bakım ve Servis alanında uzman ve güvenilir kadrosu ile kesintisiz servis hizmeti sağlamaktadır. Baxi Klima Servis Numarası : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Ataköy Baxi Klima Servis
Ataköy Baxi Klima Bakım ve Servis alanında uzman ve güvenilir kadrosu ile kesintisiz servis hizmeti sağlamaktadır. Baxi Klima Servis Numarası : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Bağcılar Baxi Klima Servis
Bağcılar Baxi Klima Bakım ve Servis alanında uzman ve güvenilir kadrosu ile kesintisiz servis hizmeti sağlamaktadır. Baxi Klima Servis Numarası : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Bahçeköy Baxi Klima Servis
Bahçeköy Baxi Klima Bakım ve Servis alanında uzman ve güvenilir kadrosu ile kesintisiz servis hizmeti sağlamaktadır. Baxi Klima Servis Numarası : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Bahçelievler Baxi Klima Servis
Bahçelievler Baxi Klima Bakım ve Servis alanında uzman ve güvenilir kadrosu ile kesintisiz servis hizmeti sağlamaktadır. Baxi Klima Servis Numarası : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Bakırköy Baxi Klima Servis
Bakırköy Baxi Klima Bakım ve Servis alanında uzman ve güvenilir kadrosu ile kesintisiz servis hizmeti sağlamaktadır. Baxi Klima Servis Numarası : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Balmumcu Baxi Klima Servis
Balmumcu Baxi Klima Bakım ve Servis alanında uzman ve güvenilir kadrosu ile kesintisiz servis hizmeti sağlamaktadır. Baxi Klima Servis Numarası : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Baltalimanı Baxi Klima Servis
Baltalimanı Baxi Klima Bakım ve Servis alanında uzman ve güvenilir kadrosu ile kesintisiz servis hizmeti sağlamaktadır. Baxi Klima Servis Numarası : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Bayrampaşa Baxi Klima Servisi
Bayrampaşa Baxi Klima Bakım ve Servis alanında uzman ve güvenilir kadrosu ile kesintisiz servis hizmeti sağlamaktadır. Baxi Klima Servis Numarası : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Bebek Baxi Klima Servisi
Bebek Baxi Klima Bakım ve Servis alanında uzman ve güvenilir kadrosu ile kesintisiz servis hizmeti sağlamaktadır. Baxi Klima Servis Numarası : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Beşiktaş Baxi Klima Servisi
Beşiktaş Baxi Klima Bakım ve Servis alanında uzman ve güvenilir kadrosu ile kesintisiz servis hizmeti sağlamaktadır. Baxi Klima Servis Numarası : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

 • Abbasağa Baxi Klima Servisi
 • Akat Baxi Klima Servisi
 • Arnavutköy Baxi Klima Servisi
 • Balmumcu Baxi Klima Servisi
 • Bebek Baxi Klima Servisi
 • Cıhannuma Baxi Klima Servisi
 • Dikilitaş Baxi Klima Servisi
 • Etiler Baxi Klima Servisi
 • Gayrettepe Baxi Klima Servisi
 • Konaklar Baxi Klima Servisi
 • Kuruçesme Baxi Klima Servisi
 • Kültür Baxi Klima Servisi
 • Levazım Baxi Klima Servisi
 • Levent Baxi Klima Servisi
 • Mecidiye Baxi Klima Servisi
 • Muradiye Baxi Klima Servisi
 • Nisbetiye Baxi Klima Servisi
 • Ortaköy Baxi Klima Servisi
 • Sinanpaşa Baxi Klima Servisi
 • Türkali Baxi Klima Servisi
 • Ulus Baxi Klima Servisi
 • Vişnezade Baxi Klima Servisi
 • Yıldız Baxi Klima Servisi

Beyazıt Baxi Klima Servisi
Beyazıt Baxi Klima Bakım ve Servis alanında uzman ve güvenilir kadrosu ile kesintisiz servis hizmeti sağlamaktadır. Baxi Klima Servis Numarası : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Beyoğlu Baxi Klima Servisi
Beyoğlu Baxi Klima Bakım ve Servis alanında uzman ve güvenilir kadrosu ile kesintisiz servis hizmeti sağlamaktadır. Baxi Klima Servis Numarası : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

 • Arap Cami Baxi Klima Servisi
 • Asmalı Mescit Baxi Klima Servisi
 • Bedrettin Baxi Klima Servisi
 • Bereketzade Baxi Klima Servisi
 • Bostan Baxi Klima Servisi
 • Bülbül Baxi Klima Servisi
 • Camiikebir Baxi Klima Servisi
 • Cihangir Baxi Klima Servisi
 • Çatma Mescit Baxi Klima Servisi
 • Çukur Baxi Klima Servisi
 • Emekyemez Baxi Klima Servisi
 • Evliya Çelebi Baxi Klima Servisi
 • Fetihtepe Baxi Klima Servisi
 • Firuzağa Baxi Klima Servisi
 • Gümüşsuyu Baxi Klima Servisi
 • Hacıahmet Baxi Klima Servisi
 • Hacımimi Baxi Klima Servisi
 • Halıcıoğlu Baxi Klima Servisi
 • Hüseyinağa Baxi Klima Servisi
 • İstiklal Baxi Klima Servisi
 • Kadı Mehmet Baxi Klima Servisi
 • Kalyoncu Kulluğu Baxi Klima Servisi
 • Kamer Hatun Baxi Klima Servisi
 • Kaptanpaşa Baxi Klima Servisi
 • Katip Mustafa Çelebi Baxi Klima Servisi
 • Keçeci Piri Baxi Klima Servisi
 • Kemankeş Karamustafa Paşa Baxi Klima Servisi
 • Kılıçali Paşa Baxi Klima Servisi
 • Kocatepe Baxi Klima Servisi
 • Kulaksız Baxi Klima Servisi
 • Kuloğlu Baxi Klima Servisi
 • Küçük Piyale Baxi Klima Servisi
 • Müeyyedzade Baxi Klima Servisi
 • Ömer Avni Baxi Klima Servisi
 • Örnektepe Baxi Klima Servisi
 • Piri Paşa Baxi Klima Servisi
 • Piyalepaşa Baxi Klima Servisi
 • Pürtelaş Hasan Efendi Baxi Klima Servisi
 • Sururi Mehmet Efendi Baxi Klima Servisi
 • Sütlüce Baxi Klima Servisi
 • Şahkulu Baxi Klima Servisi
 • Şehit Muhtar Baxi Klima Servisi
 • Tomtom Baxi Klima Servisi
 • Yahya Kahya Baxi Klima Servisi
 • Yenişehir Baxi Klima Servisi

Cihangir Baxi Klima Servisi
Cihangir Baxi Klima Bakım ve Servis alanında uzman ve güvenilir kadrosu ile kesintisiz servis hizmeti sağlamaktadır. Baxi Klima Servis Numarası : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Çağlayan Baxi Klima Servisi
Çağlayan Baxi Klima Bakım ve Servis alanında uzman ve güvenilir kadrosu ile kesintisiz servis hizmeti sağlamaktadır. Baxi Klima Servis Numarası : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Çeliktepe Baxi Klima Servisi
Çeliktepe Baxi Klima Bakım ve Servis alanında uzman ve güvenilir kadrosu ile kesintisiz servis hizmeti sağlamaktadır. Baxi Klima Servis Numarası : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Demirciköy Baxi Klima Servisi
Demirciköy Baxi Klima Bakım ve Servis alanında uzman ve güvenilir kadrosu ile kesintisiz servis hizmeti sağlamaktadır. Baxi Klima Servis Numarası : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Eminönü Baxi Klima Servisi
Eminönü Baxi Klima Bakım ve Servis alanında uzman ve güvenilir kadrosu ile kesintisiz servis hizmeti sağlamaktadır. Baxi Klima Servis Numarası : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Emirgan Baxi Klima Servisi
Emirgan Baxi Klima Bakım ve Servis alanında uzman ve güvenilir kadrosu ile kesintisiz servis hizmeti sağlamaktadır. Baxi Klima Servis Numarası : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Esenler Baxi Klima Servisi
Esenler Baxi Klima Bakım ve Servis alanında uzman ve güvenilir kadrosu ile kesintisiz servis hizmeti sağlamaktadır. Baxi Klima Servis Numarası : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

 • Birlik Baxi Klima Servisi
 • Çifte Havuzlar Baxi Klima Servisi
 • Davut Paşa Baxi Klima Servisi
 • Fatih Baxi Klima Servisi
 • Fevzi Çakmak Baxi Klima Servisi
 • Havaalanı Baxi Klima Servisi
 • Kazım Karabekir Baxi Klima Servisi
 • Kemer Baxi Klima Servisi
 • Menderes Baxi Klima Servisi
 • Mimar Sinan Baxi Klima Servisi
 • Namık Kemal Baxi Klima Servisi
 • Nine Hatun Baxi Klima Servisi
 • Oruçreis Baxi Klima Servisi
 • Tuna Baxi Klima Servisi
 • Turgut Reis Baxi Klima Servisi
 • Yavuz Selim Baxi Klima Servisi

Etiler Baxi Klima Servisi
Etiler Baxi Klima Bakım ve Servis alanında uzman ve güvenilir kadrosu ile kesintisiz servis hizmeti sağlamaktadır. Baxi Klima Servis Numarası : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Eyüp Baxi Klima Servisi
Eyüp Baxi Klima Bakım ve Servis alanında uzman ve güvenilir kadrosu ile kesintisiz servis hizmeti sağlamaktadır. Baxi Klima Servis Numarası : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

 

 • Ağaçlı Baxi Klima Servisi
 • Akpınar Baxi Klima Servisi
 • Akşemsettin Baxi Klima Servisi
 • Alibeyköy Baxi Klima Servisi
 • Çırçır Baxi Klima Servisi
 • Çiftalan Baxi Klima Servisi
 • Defterdar Baxi Klima Servisi
 • Düğmeciler Baxi Klima Servisi
 • Emniyettepe Baxi Klima Servisi
 • Esentepe Baxi Klima Servisi
 • Eyüp Merkez Baxi Klima Servisi
 • Göktürk Merkez Baxi Klima Servisi
 • Güzeltepe Baxi Klima Servisi
 • Işıklar Baxi Klima Servisi
 • İhsaniye Baxi Klima Servisi
 • İslambey Baxi Klima Servisi
 • Karadolap Baxi Klima Servisi
 • Mimarsinan Baxi Klima Servisi
 • Mithatpaşa Baxi Klima Servisi
 • Nişancı Baxi Klima Servisi
 • Odayeri Baxi Klima Servisi
 • Pirinççi Baxi Klima Servisi
 • Rami Cuma Baxi Klima Servisi
 • Rami Yeni Baxi Klima Servisi
 • Sakarya Baxi Klima Servisi
 • Silahtarağa Baxi Klima Servisi
 • Topçular Baxi Klima Servisi
 • Yeşilpınar Baxi Klima Servisi

Fatih Baxi Klima Servisi
Fatih Baxi Klima Bakım ve Servis alanında uzman ve güvenilir kadrosu ile kesintisiz servis hizmeti sağlamaktadır. Baxi Klima Servis Numarası : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

 • Aksaray Baxi Klima Servisi
 • Akşemsettin Baxi Klima Servisi
 • Alemdar Baxi Klima Servisi
 • Ali Kuşçu Baxi Klima Servisi
 • Atikali Baxi Klima Servisi
 • Ayvansaray Baxi Klima Servisi
 • Balabanağa Baxi Klima Servisi
 • Balat Baxi Klima Servisi
 • Beyazıt Baxi Klima Servisi
 • Binbirdirek Baxi Klima Servisi
 • Cankurtaran Baxi Klima Servis
 • Cerrahpaşa Baxi Klima Servisi
 • Cibali Baxi Klima Servisi
 • Demirtaş Baxi Klima Servisi
 • Dervişali Baxi Klima Servisi
 • Emin Sinan Baxi Klima Servisi
 • Hacı Kadın Baxi Klima Servisi
 • Haseki Sultan Baxi Klima Servisi
 • Hırka-İ Şerif Baxi Klima Servisi
 • Hobyar Baxi Klima Servisi
 • Hoca Gıyasettin Baxi Klima Servisi
 • Hoca Paşa Baxi Klima Servisi
 • İskenderpaşa Baxi Klima Servisi
 • Kalenderhane Baxi Klima Servisi
 • Karagümrük Baxi Klima Servisi
 • Katip Kasım Baxi Klima Servisi
 • Kemal Paşa Baxi Klima Servisi
 • Kocamustafapaşa Baxi Klima Servisi
 • Küçük Ayasofya Baxi Klima Servisi
 • Mercan Baxi Klima Servisi
 • Mesih Paşa Baxi Klima Servisi
 • Mevlanakapı Baxi Klima Servisi
 • Mimar Hayrettin Baxi Klima Servisi
 • Mimar Kemalettin Baxi Klima Servisi
 • Molla Gürani Baxi Klima Servisi
 • Mollafenari Baxi Klima Servisi
 • Mollahüsrev Baxi Klima Servisi
 • Muhsine Hatun Baxi Klima Servisi
 • Nişanca Baxi Klima Servisi
 • Rüstem Paşa Baxi Klima Servisi
 • Saraç İshak Baxi Klima Servisi
 • Seyyid Ömer Baxi Klima Servisi
 • Silivrikapı Baxi Klima Servisi
 • Sultan Ahmet Baxi Klima Servisi
 • Sururi Baxi Klima Servisi
 • Süleymaniye Baxi Klima Servisi
 • Sümbül Efendi Baxi Klima Servisi
 • Şehremini Baxi Klima Servisi
 • Şehsuvar Bey Baxi Klima Servisi
 • Tahtakale Baxi Klima Servisi
 • Taya Hatun Baxi Klima Servisi
 • Topkapı Baxi Klima Servisi
 • Yavuz Sinan Baxi Klima Servisi
 • Yavuz Sultan Selim Baxi Klima Servisi
 • Yedikule Baxi Klima Servisi

Feriköy Baxi Klima Servisi
Feriköy Baxi Klima Bakım ve Servis alanında uzman ve güvenilir kadrosu ile kesintisiz servis hizmeti sağlamaktadır. Baxi Klima Servis Numarası : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Gayrettepe Baxi Klima Servisi
Gayrettepe Baxi Klima Bakım ve Servis alanında uzman ve güvenilir kadrosu ile kesintisiz servis hizmeti sağlamaktadır. Baxi Klima Servis Numarası : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Gaziosmanpaşa Baxi Klima Servisi
Gaziosmanpaşa Baxi Klima Bakım ve Servis alanında uzman ve güvenilir kadrosu ile kesintisiz servis hizmeti sağlamaktadır. Baxi Klima Servis Numarası : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

 

 • Bağlarbaşı Baxi Klima Servisi
 • Barbaros Hayrettinpaşa Baxi Klima Servisi
 • Fevzi Çakmak Baxi Klima Servisi
 • Hürriyet Baxi Klima Servisi
 • Karadeniz Baxi Klima Servisi
 • Karayolları Baxi Klima Servisi  
 • Karlıtepe Baxi Klima Servisi
 • Kazım Karabekir Baxi Klima Servisi
 • Merkez Baxi Klima Servisi
 • Mevlana Baxi Klima Servisi
 • Pazariçi Baxi Klima Servisi
 • Sarıgöl Baxi Klima Servisi
 • Şemsipaşa Baxi Klima Servisi
 • Yeni Baxi Klima Servisi
 • Yenidoğan Baxi Klima Servisi
 • Yıldıztabya Baxi Klima Servisi

Göktürk Baxi Klima Servisi
Göktürk Baxi Klima Bakım ve Servis  alanında uzman ve güvenilir kadrosu ile kesintisiz servis hizmeti sağlamaktadır. Baxi Klima Servis Numarası : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Gültepe Baxi Klima Servisi
Gültepe Baxi Klima Bakım ve Servis alanında uzman ve güvenilir kadrosu ile kesintisiz servis hizmeti sağlamaktadır. Baxi Klima Servis Numarası : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Güngören Baxi Klima Servisi
Güngören Baxi Klima Bakım ve Servis alanında uzman ve güvenilir kadrosu ile kesintisiz servis hizmeti sağlamaktadır. Baxi Klima Servis Numarası : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

 • Abdurrahman Nafiz Gürman Baxi Klima Servisi
 • Akıncılar Baxi Klima Servisi
 • Gençosman Baxi Klima Servisi
 • Güneştepe Baxi Klima Servisi
 • Güven Baxi Klima Servisi
 • Haznedar Baxi Klima Servisi
 • Mareşal Çakmak Baxi Klima Servisi
 • Mehmet Nesih Özmen Baxi Klima Servisi
 • Merkez Baxi Klima Servisi
 • Sanayi Baxi Klima Servisi
 • Tozkoparan Baxi Klima Servisi

Halıcıoğlu Baxi Klima Servisi
Halıcıoğlu Baxi Klima Bakım ve Servis alanında uzman ve güvenilir kadrosu ile kesintisiz servis hizmeti sağlamaktadır. Baxi Klima Servis Numarası : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Harbiye Baxi Klima Servisi
Harbiye Baxi Klima Bakım ve Servis alanında uzman ve güvenilir kadrosu ile kesintisiz servis hizmeti sağlamaktadır. Baxi Klima Servis Numarası : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Hasköy Baxi Klima Servisi
Hasköy Baxi Klima Bakım ve Servis alanında uzman ve güvenilir kadrosu ile kesintisiz servis hizmeti sağlamaktadır. Baxi Klima Servis Numarası : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

İncirli Baxi Klima Servisi
İncirli Baxi Klima Bakım ve Servis alanında uzman ve güvenilir kadrosu ile kesintisiz servis hizmeti sağlamaktadır. Baxi Klima Servis Numarası : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

İstinye Baxi Klima Servisi
İstinye Baxi Klima Bakım ve Servis alanında uzman ve güvenilir kadrosu ile kesintisiz servis hizmeti sağlamaktadır. Baxi Klima Servis Numarası : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Kabataş Baxi Klima Servisi
Kabataş Baxi Klima Bakım ve Servis alanında uzman ve güvenilir kadrosu ile kesintisiz servis hizmeti sağlamaktadır. Baxi Klima Servis Numarası : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Kağıthane Baxi Klima Servisi
Kağıthane Baxi Klima Bakım ve Servis alanında uzman ve güvenilir kadrosu ile kesintisiz servis hizmeti sağlamaktadır. Baxi Klima Servis Numarası : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

 • Kâğıthane Emniyet Evleri Baxi Klima Servisi
 • Kâğıthane  Gültepe Baxi Klima Servisi
 • Kağıthane Hamidiye Baxi Klima Servisi
 • Kâğıthane Harmantepe Baxi Klima Servisi
 • Kağıthane Hürriyet Klima Baxi Servisi
 • Kağıthane Mehmet Akif Ersoy Baxi Klima Servisi
 • Kağıthane Merkez Baxi Klima Servisi
 • Kağıthane Nurtepe Klima Servisi
 • Kağıthane Ortabayır Baxi Klima Servisi
 • Kağıthane Seyrantepe Baxi Klima Servisi
 • Kağıthane Sultan Selim Baxi Klima Servisi
 • Kağıthane Talatpaşa Baxi Klima Servisi
 • Kağıthane Telsizler Baxi Klima Servisi
 • Kağıthane Yahya Kemal Baxi Klima Servisi
 • Kağıthane Yeşilçe Baxi Klima Servisi
 • Kağıthane Çağlayan Baxi Klima Servisi
 • Kağıthane Çeliktepe Baxi Klima Servisi
 • Kağıthane Şirintepe Baxi Klima Servisi
 • Kağıthane Sanayii Baxi Klima Servisi

Karaköy Baxi Klima Servisi
Karaköy Baxi Klima Bakım ve Servis alanında uzman ve güvenilir kadrosu ile kesintisiz servis hizmeti sağlamaktadır. Baxi Klima Servis Numarası : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Kasımpaşa Baxi Klima Servisi
Kasımpaşa Baxi Klima Bakım ve Servis alanında uzman ve güvenilir kadrosu ile kesintisiz servis hizmeti sağlamaktadır. Baxi Klima Servis Numarası : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Kemerburgaz Baxi Klima Servisi
Kemerburgaz Baxi Klima Bakım ve Servis alanında uzman ve güvenilir kadrosu ile kesintisiz servis hizmeti sağlamaktadır. Baxi Klima Servis Numarası : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Kurtuluş Baxi Klima Servisi
Kurtuluş Baxi Klima Bakım ve Servis alanında uzman ve güvenilir kadrosu ile kesintisiz servis hizmeti sağlamaktadır. Baxi Klima Servis Numarası : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Kuruçeşme Baxi Klima Servisi
Kuruçeşme Baxi Klima Bakım ve Servis alanında uzman ve güvenilir kadrosu ile kesintisiz servis hizmeti sağlamaktadır. Baxi Klima Servis Numarası : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Laleli Baxi Klima Servisi
Laleli Baxi Klima Bakım ve Servis alanında uzman ve güvenilir kadrosu ile kesintisiz servis hizmeti sağlamaktadır. Baxi Klima Servis Numarası : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Levent Baxi Klima Servisi
Levent Baxi Klima Bakım ve Servis alanında uzman ve güvenilir kadrosu ile kesintisiz servis hizmeti sağlamaktadır. Baxi Klima Servis Numarası : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Maçka Baxi Klima Servisi
Maçka Baxi Klima Bakım ve Servis alanında uzman ve güvenilir kadrosu ile kesintisiz servis hizmeti sağlamaktadır. Baxi Klima Servis Numarası : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Maslak Baxi Klima Servisi
Maslak Baxi Klima Bakım ve Servis alanında uzman ve güvenilir kadrosu ile kesintisiz servis hizmeti sağlamaktadır. Baxi Klima Servis Numarası : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Mecidiyeköy Baxi Klima Servisi
Mecidiyeköy Baxi Klima Bakım ve Servis alanında uzman ve güvenilir kadrosu ile kesintisiz servis hizmeti sağlamaktadır. Baxi Klima Servis Numarası : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Merter Baxi Klima Servisi
Merter Baxi Klima Bakım ve Servis alanında uzman ve güvenilir kadrosu ile kesintisiz servis hizmeti sağlamaktadır. Baxi Klima Servis Numarası : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Nişantaşı Baxi Klima Servisi
Nişantaşı Baxi Klima Bakım ve Servis alanında uzman ve güvenilir kadrosu ile kesintisiz servis hizmeti sağlamaktadır. Baxi Klima Servis Numarası : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Nurtepe Baxi Klima Servisi
Nurtepe Baxi Klima Bakım ve Servis alanında uzman ve güvenilir kadrosu ile kesintisiz servis hizmeti sağlamaktadır. Baxi Klima Servis Numarası : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Okmeydanı Baxi Klima Servisi
Okmeydanı Baxi Klima Bakım ve Servis alanında uzman ve güvenilir kadrosu ile kesintisiz servis hizmeti sağlamaktadır. Baxi Klima Servis Numarası : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Ortaköy Baxi Klima Servisi
Ortaköy Baxi Klima Bakım ve Servis alanında uzman ve güvenilir kadrosu ile kesintisiz servis hizmeti sağlamaktadır. Baxi Klima Servis Numarası : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Osmanbey Baxi Klima Servisi
Osmanbey Baxi Klima Bakım ve Servis alanında uzman ve güvenilir kadrosu ile kesintisiz servis hizmeti sağlamaktadır. Baxi Klima Servis Numarası : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Rami Baxi Klima Servisi
Rami Baxi Klima Bakım ve Servis alanında uzman ve güvenilir kadrosu ile kesintisiz servis hizmeti sağlamaktadır. Baxi Klima Servis Numarası : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Sarıyer Baxi Klima Servisi
Sarıyer Baxi Klima Bakım ve Servis alanında uzman ve güvenilir kadrosu ile kesintisiz servis hizmeti sağlamaktadır. Baxi Klima Servis Numarası : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

 • .Ayazağa Baxi Klima Servisi
 • Bahçeköy Merkez Baxi Klima Servisi
 • Bahçeköy Yeni Baxi Klima Servisi
 • Baltalimanı Baxi Klima Servisi
 • Büyükdere Baxi Klima Servisi
 • Cumhuriyet Baxi Klima Servisi
 • Çamlıtepe Baxi Klima Servisi
 • Çayırbaşı Baxi Klima Servisi
 • Darüşşafaka Baxi Klima Servisi
 • Demirci Baxi Klima Servisi
 • Emirgan Baxi Klima Servisi
 • Fatih Sultan Mehmet Baxi Klima Servisi
 • Ferahevler Baxi Klima Servisi
 • Garipçe Baxi Klima Servisi
 • Gümüşdere Baxi Klima Servisi
 • Huzur Baxi Klima Servisi
 • İstinye Baxi Klima Servisi
 • Kazım Karabekir Paşa Baxi Klima Servisi
 • Kemer Baxi Klima Servisi
 • Kısırkaya Baxi Klima Servisi
 • Kireçburnu Baxi Klima Servisi
 • Kocataş Baxi Klima Servisi
 • Kumköy Baxi Klima Servisi
 • Maden Baxi Klima Servisi
 • Maslak Baxi Klima Servisi
 • Merkez Baxi Klima Servisi
 • Pınar Baxi Klima Servisi
 • Poligon Baxi Klima Servisi
 • Pttevleri Baxi Klima Servisi
 • Reşitpaşa Baxi Klima Servisi
 • Rumeli Hisarı Baxi Klima Servisi
 • Rumeli Kavağı Baxi Klima Servisi
 • Rumelifeneri Baxi Klima Servisi
 • Tarabya Baxi Klima Servisi
 • Uskumruköy Baxi Klima Servisi
 • Yeniköy Baxi Klima Servisi
 • Zekeriyaköy Baxi Klima Servisi

Seyrantepe Baxi Klima Servisi
Seyrantepe Baxi Klima Bakım ve Servis alanında uzman ve güvenilir kadrosu ile kesintisiz servis hizmeti sağlamaktadır. Baxi Klima Servis Numarası : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Sultangazi Baxi Klima Servisi
Sultangazi Baxi Klima Bakım ve Servis alanında uzman ve güvenilir kadrosu ile kesintisiz servis hizmeti sağlamaktadır. Baxi Klima Servis Numarası : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Sütlüce Baxi Klima Servisi

Sütlüce Baxi Klima Bakım ve Servis alanında uzman ve güvenilir kadrosu ile kesintisiz servis hizmeti sağlamaktadır. Baxi Klima Servis Numarası : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Şirinevler Baxi Klima Servisi
Şirinevler Baxi Klima Bakım ve Servis alanında uzman ve güvenilir kadrosu ile kesintisiz servis hizmeti sağlamaktadır. Baxi Klima Servis Numarası : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Şirintepe Baxi Klima Servisi
Şirintepe Baxi Klima Bakım ve Servis alanında uzman ve güvenilir kadrosu ile kesintisiz servis hizmeti sağlamaktadır. Baxi Klima Servis Numarası : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Şişli Baxi Klima Servisi
Şişli Baxi Klima Bakım ve Servis alanında uzman ve güvenilir kadrosu ile kesintisiz servis hizmeti sağlamaktadır. Baxi Klima Servis Numarası : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

 • Mayıs Baxi Klima Servisi
 • Bozkurt Baxi Klima Servisi
 • Cumhuriyet Baxi Klima Servisi
 • Duatepe Baxi Klima Servisi
 • Ergenekon Baxi Klima Servisi
 • Esentepe Baxi Klima Servisi
 • Eskişehir Baxi Klima Servisi
 • Feriköy Baxi Klima Servisi
 • Fulya Baxi Klima Servisi
 • Gülbahar Baxi Klima Servisi
 • Edip Adıvar Baxi Klima Servisi
 • Rıfat Paşa Baxi Klima Servisi
 • HBaxirgazi Baxi Klima Servisi
 • Harbiye Baxi Klima Servisi
 • İnönü Baxi Klima Servisi
 • İzzetpaşa Baxi Klima Servisi
 • Kaptan Paşa Baxi Klima Servisi
 • Kuştepe Baxi Klima Servisi
 • Şevket Paşa Baxi Klima Servisi
 • Mecidiyeköy Baxi Klima Servisi
 • Merkez Baxi Klima Servisi
 • Meşrutiyet Baxi Klima Servisi
 • Paşa Baxi Klima Servisi
 • Teşvikiye Baxi Klima Servisi
 • Yayla Baxi Klima Servisi

Tarabya Baxi Klima Servisi
Tarabya Baxi Klima Bakım ve Servis alanında uzman ve güvenilir kadrosu ile kesintisiz servis hizmeti sağlamaktadır. Baxi Klima Servis Numarası : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Topkapı Baxi Klima Servisi
Topkapı Baxi Klima Bakım ve Servis alanında uzman ve güvenilir kadrosu ile kesintisiz servis hizmeti sağlamaktadır. Baxi Klima Servis Numarası : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Ulus Baxi Klima Servisi
Ulus Baxi Klima Bakım ve Servis alanında uzman ve güvenilir kadrosu ile kesintisiz servis hizmeti sağlamaktadır. Baxi Klima Servis Numarası : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Unkapanı Baxi Klima Servisi
Unkapanı Baxi Klima Bakım ve Servis alanında uzman ve güvenilir kadrosu ile kesintisiz servis hizmeti sağlamaktadır. Baxi Klima Servis Numarası : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Yenibosna Baxi Klima Servisi
Yenibosna Baxi Klima Bakım ve Servis alanında uzman ve güvenilir kadrosu ile kesintisiz servis hizmeti sağlamaktadır. Baxi Klima Servis Numarası : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Yeniköy Baxi Klima Servisi
Yeniköy Baxi Klima Bakım ve Servis alanında uzman ve güvenilir kadrosu ile kesintisiz servis hizmeti sağlamaktadır. Baxi Klima Servis Numarası : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Yeşilpınar Baxi Klima Servisi
Yeşilpınar Baxi Klima Bakım ve Servis alanında uzman ve güvenilir kadrosu ile kesintisiz servis hizmeti sağlamaktadır. Baxi Klima Servis Numarası : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Zeytinburnu Baxi Klima Servisi
Zeytinburnu Baxi Klima Bakım ve Servis alanında uzman ve güvenilir kadrosu ile kesintisiz servis hizmeti sağlamaktadır. Baxi Klima Servis Numarası : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

 • Beştelsiz Baxi Klima Servisi
 • Çırpıcı Baxi Klima Servisi
 • Gökalp Baxi Klima Servisi,
 • Kazlıçeşme Baxi Klima Servisi
 • Maltepe Baxi Klima Servisi
 • Merkezefendi Baxi Klima Servisi
 • Nuripaşa Baxi Klima Servisi,
 • Seyitnizam Baxi Klima Servisi
 • Sümer Baxi Klima Servisi
 • Telsiz Baxi Klima Servisi
 • Veliefendi Baxi Klima Servisi
 • Yenidoğan Baxi Klima Servisi
 • Yeşiltepe Baxi Klima Servisi

 

Zincirlikuyu Baxi Klima Bakım ve Servis alanında uzman ve güvenilir kadrosu ile kesintisiz servis hizmeti sağlamaktadır. Baxi Klima Servis Numarası : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You must be logged in Log in »
Aramak İçin Dokunun