15 Yıllık İklimlendirme Tecrübesi

Pzt-Cts: 08:30 - 18:30

Acil Servis Hizmeti

Garantili Servis

1 Yıl Garanti

Hemen Ara 0212 221 00 09

İstanbul, Türkiye

Cihangir Klima Servisi

Cihangir Klima Servisi 0212 221 00 09

Cihangir Klima Servisi

Cihangir Klima Servisi

Randevu zamanı evini de olan teknik ekibimiz arıza tespiti yapacak ve önemli bir arıza ise hemen orada gidereceklerdir.Büyük bir arıza ise 1 yıl garantili yedek parça değişimi ile arıza onarılacaktır. Cihangir Klima Servisi tarafından takılan tüm yedek parçalar orjinal parçalar olup Gül Klima Servisi garantisi kapsamındadır.Bu sayede tekrar eden bir arıza halinde siz klima müşterilerimizden bir ücret talep etmeden servis işlemi yapılacaktır.Servisimiz Cihangir Klima Servisi İstanbul’un Avrupa yakasında Cihangir başta olmak üzere hemen hemen İstanbulun Avrupa yakasına Cihangir Klima servisiCihangir Klima BakımıCihangir Klima montajıCihangir Klima tamiriCihangir Klima montaj ve sökme , Cihangir Klima altyapı hizmetleri veren servistir. Cihangir Klima bakım klima piyasasında bir çok kampanyalara imza atmış gerçekleştirdiği bu kaliteli işler ile müşteri potansiyelini arttırmış her geçen gün daha da arttırmaya devam etmektedir servisimiz müşteri memnuniyeti hedefi ile çalışmakta olup çalışmakta olan personellerine de bu konu hakkında bilinçlendirmektedir. Cihangir Klima Servisi olarak, teknik servisimiz sektör de tecrübeli ekiplerden bir araya gelmektedir ve eğitimli personellerden oluşmaktadır. Klima markası ve arızasını da ayırt etmeden hizmet veriyoruz. Cihangir Klima Servisi müşterilerine böyle kaliteli servis için çok fahiş para ödemek zorunda değilsiniz. Çok düşük ücretler ile bunu en kaliteli şekilde gerçekleştirebiliriz.Zen klima arıza problemlerin de hizmet vermek için çalışıyoruz .

Cihangir Klima Servis

Yaz sıcağın da Cihangir Klima bakım arızalanması korkunç olur. Böyle bir duruma rağmen Cihangir Klima bakım klimaların en sık bozulduğu zamanlarda bu yaz aylarıdır. Klima bakım ve onarımı için ödemeniz gereken fiyatlar ise soğuk havaların olmaması ile birleşip sizi daha büyük sıkıntıya sokabilir. Bu tür arızaları önlemek için Cihangir Klima bakım uzman ekibi size tamir ve bakım onarım ihtiyaçlarınız için Cihangir Klima bakımı teknik hizmet sağlayabilir. Sadece Yapmanız gereken Cihangir Klima montajı arayabilmek ve en yakın Zen randevu almak olacaktır.Klima bakımın da en önemli adımların da Cihangir Klima montajı Teknisyenleri ivedilikle müdahale eder. Cihangir Klima montajı olarak 14 yıldan bu yana tek hedefimiz vardır, hedef doğrultusunda siz değerli müşterilerimizi n memnuniyetinden emin olmaktır.Cihangir Klima montajı uzman ekibimiz ile iyi bir hizmet sunmak için elinden gelen her şeyi yapar. Cihangir Klima servis sisteminiz arıza meydana geldiğin de endişelenmenize gerek yoktur çünkü arızalan klimaları düzeltmek Cihangir Klima Servisidir. Cihangir Klima Servisi olarak onarımını gerçekleştirdiğimiz problemlerden sadece bazıları şunlardır:Bir telefon kadar yakınız Hemen Cihangir Klima servis arayınız.Bunlar bakım ve onarımı yapabildiğimiz sorunların sadece birkaçı, Eğer cihazdaki sorun listemizde yoksa üzülmeyin. Sadece Cihangir Klima servis arayın ve sorunu kökten çözelim. Klima servisi ile klimanız emin ellerde olacaktır.Cihangir Klima servisimiz de değişen arızalı klima parçaları garanti kapsamında. Klimanızı uzun yıllar sağlıklı kullanmak için kullanma kılavuzundaki bildirimlere paralel bir şekilde kullanmak, firmamıza servis ve periyodik bakımını yaptırmak gerekir. Teknik servisimiz uzun zamandır aktif olarak bu sektör de olan,uzman ekibi ve iş bilinci ile birçok klima kullanıcısının güvenini kazanmış bir teknik servisdir. Cihangir Klima Servisi kalitesini her gün ardı arttırmaktadır ,disiplinli iş anlayışı ile takdire şayan görülen bir klima teknik servisidir. İstanbul da sayısız kamu kurum ve kuruluşlarının klima servis ihtiyaçlarını gideren klima teknik servisimiz siz değerli klima kullanıcılarının da klima bakım,klima arıza gibi ihtiyaçlarını gidermek için telefon kadar yakınız. Cihangir Klima Servisi  aklınıza gelebilecek her konuda bir telefon kadar yakınız.

Cihangir Klima Servisleri

Cihangir Klima Servis olarak klima sektörün de başladığımız ilk günden bu yana siz değerli müşterilerimize en iyi ve kaliteli hizmeti verdik ve her geçen gün Cihangir Klima servis klima servisi olarak hizmet vererek kendimizi geliştirdik ve tek işimiz olan Cihangir Klima servisliğini en uç noktalara taşıdık. Cihangir Klima servisimizde tam donanımlı araç eğitimli uzman teknik personelimizle çağrılarınıza hemen cevap veren çağrı merkezimizle aynı gün için de servis imkanı sunuyoruz.İstanbul servis sunan Cihangir Klima servis anında çözümlerle doğru teşhis ve garantili işçilikle her an yanınızdayız. Cihangir Klima Servisi olarak klima ile bütün sorunlarınıza anında cevap veriyoruz İstanbul’ a 7- 24 klima servisi hizmeti sunuyoruz. Cihangir Klima Servisi klimalarda genelde problemler: Cihangir Klima Servisi klima soğutmuyor,Cihangir Klima Servisi klima ısıtmıyor,Cihangir Klima arıza klima su akıtıyor, Cihangir Klima Servisi kumandası çalışmıyor, Cihangir Klima arıza klima ses cıkarıyor bu gibi arızalarınıza anında cevap veriyoruz.Cihangir Klima arıza klimaları ve periyodik olarak bakım yaptırmayı ihmal etmeyiniz çünkü; bakımsız klimalar sağlını büyük derecede tehdit edebiliyor ve klima ihtiyaç duydunuz anda sizi yarı yolda bırakabiliyor. Siz Cihangir Klima arıza kullanıcıları olarak yılın hangi mevsimi olursa olsun klima kullandığınız sürece kendiniz

20-30 günde bir anti bakteri filtreleri yıkayınız performanslı ve randımanlı çalışmasına yardımcı olacaktır.

Cihangir Klima Servisleri

Cihangir Klimalar en iyi klima seçeneklerini sizlere sunmakta ve beklentilerinizin üzerinde hizmet sunmaktadır. Cihangir Klimalar bulundurdukları teknolojilerle en iyiyi sunmakta ve klima kullanımınız sırasında size en iyi performansı sunmaktadır.

Cihangir Klimalarınızın kullanımı sırasında sorunlarla karşılaşmak istemiyorsanız, Cihangir Klimalarınızı maksimum verimlilikte ve performansta kullanmak istiyorsanız Cihangir Klima Servisi hizmetlerini uzman ekiplerden almanız gerekmektedir.

Gül Teknik Cihangir Klima Servisi cihazlarınızın en iyi şekilde size hizmet sunması için gerekli olan Cihangir Klima Servisi hizmetlerini en ucuz Cihangir Klima Servis fiyatları ile gerçekleştirmektedir.

Cihangir Klima Servisleri içerisinde size en iyi alternatif olan Gül Teknik Cihangir Klima Servisi kaliteli hizmeti ile rakipleri arasından sıyrılmakta ve en iyiyi sunarak farklılaşmaktadır.

Cihangir Klima Servisi Bakım Hizmeti

Cihangir Klimalarınızın kullanımı sırasında yılda en az iki defa almanız gereken Cihangir Klima Bakımı hizmeti Cihangir Klimalarınızın en iyi şekilde çalışmasını sağlar. Cihangir Klimalarınızın performansları ve verimlilikleri açısından en iyisini vermesini istiyorsanız Cihangir Klima Bakımı hizmetini doğru yerden almanız gerekmektedir.

Gül Teknik Cihangir Klima Bakım Servisi size en ucuz Cihangir Klima Servisi hizmetini en hızlı şekilde sunmaktadır.

Cihangir Klima Servisi Montaj Hizmeti

Cihangir Klimalarınızı ilk aldığınız süreçte ilk yapmanız gereken şey olan Cihangir Klima Montajı hizmeti Gül Teknik Cihangir Klima Montaj servisi tarafından almanız klimanızdan beklentilerinizi maksimum seviyede karşılamanız için önemli bir adım olacaktır. Klimanızın performansı ve verimliliği açısından önem arz eden Cihangir Klima Montaj Servisi hizmeti doğru alınmadığı takdirde sağlık problemlerine de sebep olabilmektedir.

Cihangir Klima Servisi Onarım Hizmeti

Cihangir Klimalarınızın arızalarla karşılaştığı durumlarda alınması gereken Cihangir Klima Tamiri hizmeti Gül Teknik tarafından uzman teknik servis ekipleri tarafından gerçekleştirilmektedir.

İstanbul’un Her Yerine 7/24 Hizmet

Cihangir Klimalarınızla düzenli ihtiyaçlarınızı alan Gül Teknik bu ihtiyaçlarınıza çözümleri haftanın her günü her saat çalışarak İstanbul’un neresinde olursanız olun en hızlı şekilde kapınıza getirmektedir.

Profesyonel Cihangir Klima Servisi Hizmeti

Alanında uzman teknik servis ekipleri tarafından gerçekleştirilen Cihangir Klima Servisi hizmetlerini almak için Gül Teknik Cihangir Klima Servisi çağrı merkezi numarası olan 221 0 009 ‘u aramanız yeterlidir.

En ucuz Cihangir Klima Servisi hizmetini en hızlı şekilde almak istiyorsanız Gül Teknik Cihangir Klima Servisi her zaman yanınızda.

Cihangir Acson Klima Servisi

Cihangir Acson Klima Bakım ve Servisi   hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Acson Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Klima Arıza:

Cartel marka 9000 btu kapasiteli klima üç gündür E4 hata kodu ile karşılaşmaktayız.

Klima Arızasının Çözümü:

Cartel marka klimanızın düzenli bakım gereksinimi vardır. Düzenli bakım için Cihangir Klima Servisi’ni aramanız yeterlidir.

Cihangir Aeg Klima Servisi         

Cihangir Aeg Klima Bakım ve Servisi  hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Aeg Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Klima Arıza:

9.000 btu Aeg klimanın dış ünitedeki boru kar üretiyor.

Klima Arızasının Çözümü:

Aeg klimanızda gaz kaçağı olduğu için klimanız karlanma yapmaktadır. Yeni bakır boru döşetmek için Cihangir Klima Servisi ile görüşmelisiniz.

Cihangir Airfel Klima Servisi                                                                           

Cihangir Airfel Klima Bakım ve Servisi  hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Airfel Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Cihangir Airwell Klima Servisi                                                                         

Cihangir Airwell  Klima Bakım ve Servisi  hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz.Airwell Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Cihangir Altus Klima Servisi                                                                             

Cihangir Altus Klima Bakım ve Servisi  hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Altus Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Cihangir Amana Klima Servisi                                                                   

Cihangir Amana Klima Bakım ve Servisi  hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Amana Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Cihangir Amcor Klima Servisi                                                                 

Cihangir Amcor Klima Bakım ve Servisi   hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Amcor Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Cihangir Americool Klima Servisi                                                         

Cihangir Amcericool Klima Bakım ve Servisi   hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Americool Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Cihangir Arçelik Klima Servisi                                                                

Cihangir Arçelik Klima Bakım ve Servisi  hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Arçelik Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Cihangir Arrow Klima Servisi                                                                   

Cihangir Arrow  Klima Bakım ve Servisi  hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz.Arrow Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Cihangir Auer Klima Servisi                                                                    

Cihangir Auer Klima Bakım ve Servisi  hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Auer Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Cihangir Aura Klima Servisi                                                                     

Cihangir Aura Klima Bakım ve Servisi   hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Aura Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24

Cihangir Aux Klima Servisi                                                                     

Cihangir Aux Klima Bakım ve Servisi   hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Aux Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Cihangir Baxi Klima Servisi                                                                     

Cihangir Baxi Klima Bakım ve Servisi  hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Baxi Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Cihangir Baymak Klima Servisi                                                           

 Cihangir Baymak Klima Bakım ve Servisi  hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Baymak Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Cihangir Beko Klima Servisi                                                                   

Cihangir Beko Klima Bakım ve Servisi  hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Beko Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Cihangir Blyss Klima Servisi                                                                 

Cihangir Blyss Klima Bakım ve Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Blyss Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Cihangir Bosch Klima Servisi                                                             

Cihangir Bosch Klima Bakım ve Servisi  hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Bosch Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Cihangir Bosfor Klima Servisi                                                               

Cihangir Bosfor  Klima Bakım ve Servisi  hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz.Bosfor Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Cihangir Chigo Klima Servisi                                                       

 Cihangir Chigo Klima Bakım ve Servisi   hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Chigo Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Cihangir Daikin Klima Servisi                                                           

Cihangir Daikin Klima Bakım ve Servisi   hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Daikin Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Cihangir Daylux Klima Servisi                                                             

Cihangir Daylux Klima Bakım ve Servisi  hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Daylux Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Cihangir Delonghi Klima Servisi                                                         

Cihangir Delonghi  Klima Bakım ve Servisi  hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Delonghi Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Cihangir Demirdöküm Klima Servisi                                                   

Cihangir Demirdöküm Klima Bakım ve Servisi   hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Demirdöküm Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Cihangir Demrad Klima Servisi                                                             

Cihangir Demrad Klima Bakım ve Servisi   hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Demrad Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Cihangir Denki Klima Servisi                                                               

Cihangir Denki Klima Bakım ve Servisi   hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Denki Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Cihangir Diamond Electric Klima Servisi                                       

Cihangir Diamond Electric Klima Bakım ve Servisi  hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Diamond Electric Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Cihangir Ecotherma Klima Servisi                                                     

Cihangir Ecotherma  Klima Bakım ve Servisi  hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz.Ecotherma Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Cihangir Electra Klima Servisi                       

Cihangir Electra Klima Bakım ve Servisi   hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Electra Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Cihangir Electrolux Klima Servisi                                                       

Cihangir Electrolux Klima Bakım ve Servisi   hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Electrolux Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Cihangir Faico Klima Servisi                                                           

Cihangir Faico Klima Bakım ve Servisi   hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Faico Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Cihangir Fedders Klima Servisi                                                     

 Cihangir Fedders  Klima Bakım ve Servisi  hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz.Fedders Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Cihangir Ferroli Klima Servisi                                                             

Cihangir Ferroli Klima Bakım ve Servisi   hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Ferroli Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Cihangir Firstline Klima Servisi                                                   

Cihangir  Firstline  Klima Bakım ve Servisi  hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz.Firstline Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Cihangir Fujiair Klima Servisi                                                               

Cihangir Fujiair Klima Bakım ve Servisi   hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Fujiair Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

 Cihangir Fujitsu Klima Servisi                                                           

 Cihangir Fujitsu Klima Bakım ve Servisi   hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Fujitsu Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Cihangir Funai Klima Servisi                                                               

Cihangir Funai Klima Bakım ve Servisi   hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Funai Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Cihangir Galanz Klima Servisi                                                             

Cihangir Galanz Klima Bakım ve Servisi   hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Galanz Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Cihangir General Electric Klima Servisi                                           

Cihangir General Electric  Klima Bakım ve Servisi   hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. General Electric  Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Cihangir Goodman Klima Servisi                                                       

Cihangir Goodman Klima Bakım ve Servisi   hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Goodman Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Cihangir Gree Klima Servisi                                                              

Cihangir Gree Klima Bakım ve Servisi  hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Gree Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Cihangir Haier Klima Servisi                                                             

Cihangir Haier Klima Bakım ve Servisi  hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Haier Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Cihangir Hicon Klima Servisi                                                             

Cihangir Hicon Klima Bakım ve Servisi  hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Hicon Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Cihangir Highlife Klima Servisi                                                       

Cihangir Highlife Klima Bakım ve Servisi  hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Highlife Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Klima Arıza:

Highlife klimada kompresör çalışmıyor. 8 led aktif oluyor.

Klima Arızasının Çözümü:

Klimanızın kompresöründe arıza olabilir. Kompresör değişimi için Cihangir Klima Servisi’ni çağırabilirsiniz.

Cihangir Hisense Klima Servisi                                                       

Cihangir Hisense  Klima Bakım ve Servisi  hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz.Hisense Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Cihangir Hitachi Klima Servisi                                               

 Cihangir Hitachi Klima Bakım ve Servisi   hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Hitachi Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Cihangir Hyundai Klima Servisi                                                     

Cihangir Hyundai Klima Bakım ve Servisi  hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Hyundai Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Cihangir İndesit Klima Servisi                                                         

Cihangir İndesit Klima Bakım ve Servisi   hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. İndesit Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Cihangir İnfiniti Klima Servisi                                                         

Cihangir İnfiniti  Klima Bakım ve Servisi  hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz.İnfiniti Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Cihangir Kelon Klima Servisi                                                             

Cihangir Kelon Klima Bakım ve Servisi  hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Kelon Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Cihangir Lg Klima Servisi                                                                 

Cihangir Lg Klima Bakım ve Servisi  hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Lg Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Cihangir Lorna Klima Servisi                                                               

Cihangir Lorna Klima Bakım ve Servisi   hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Lorna Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Cihangir McQuay Klima Servisi                                                           

Cihangir McQuay Klima Bakım ve hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. McQuay Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Cihangir Mdv Klima Servisi                                                             

Cihangir Mdv  Klima Bakım ve Servisi  hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz.Mdv Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Cihangir Midea Klima Servisi                                                         

Cihangir Midea Klima Bakım ve Servisi   hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Midea Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Cihangir Mikata Klima Servisi                                                           

Cihangir Mikata Klima Bakım ve Servisi   hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Mikata Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Cihangir Mitsubishi Klima Servisi                                                     

Cihangir Mitsubishi Klima Bakım ve Servisi  hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Mitsubishi Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Klima Arıza:

9.000 btu Mitsubishi klima kendiliğinden duruyor.

Klima Arızasının Çözümü:

Mitsubishi klimanızın boru sensörü arızalanmış yeni boru sensörünü taktırmak için lütfen Cihangir Klima Servisi arayın.

Cihangir Mitsuco Klima Servisi                                                           

Cihangir Mitsuco  Klima Bakım ve Servisi  hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz.Mitsuco Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Cihangir Mitsui Klima Servisi                               

Cihangir Mitsui Klima Bakım ve Servisi   hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Mitsui Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Cihangir North Air Klima Servisi                                               

Cihangir North Air  Klima Bakım ve Servisi  hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. North Air Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Klima Arıza:

Nort Aire 9000 btu klima bir saat çalıştıktan sonra E5 arıza kodu ekranda beliriyor.

Klima Arızasının Çözümü:

Nort Aire klimanızın ortam sensörü arızalıdır. Ortam sensörü değişimi için Cihangir Klima Servisi ile iletişime geçin.

Cihangir Olefini Klima Servisi                                                         

Cihangir Olefini Klima Bakım ve Servisi   hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Olefini Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Cihangir Orcool Klima Servisi                                                    

Cihangir Orcool Klima Bakım ve Servisi   hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Orcool Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Cihangir Oreon Klima Servisi                                                       

Cihangir Oreon Klima Bakım ve Servisi   hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Oreon Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Cihangir Panasonic Klima Servisi                                                 

Cihangir Panasonic Klima Bakım ve Servisi  hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Panasonic Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Cihangir Profilo Klima Servisi                                                         

Cihangir Profilo Klima Bakım ve Servisi  hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Profilo Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Cihangir Regal Klima Servisi                                                     

Cihangir Regal Klima Bakım ve hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Regal Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Cihangir Rubenis Klima Servisi       

Cihangir Rubenis Klima Bakım ve Servisi   hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Rubenis Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Cihangir Samsung Klima Servisi 

Cihangir Samsung Klima Bakım ve Servisi  hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Samsung Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Cihangir Samui Klima Servisi   

Cihangir Samui Klima Bakım ve Servisi  hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Samui Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Cihangir Sanyo Klima Servisi     

Cihangir Sanyo Klima Bakım ve Servisi  hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Sanyo Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Cihangir Seg Klima Servisi     

Cihangir Seg Klima Bakım ve Servisi   hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Seg Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Cihangir Seikon Klima Servisi                                                           

Cihangir Seikon Klima Bakım ve Servisi   hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Seikon Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Cihangir Sharp Klima Servisi                                                               

 Cihangir Sharp Klima Bakım ve Servisi  hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Sharp Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Cihangir Shiro Klima Servisi                                               

Cihangir Shiro Klima Bakım ve Servisi  hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz.Shiro Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Cihangir Siemens Klima Servisi     

Cihangir Siemens Klima Bakım ve Servisi   hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Siemens Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Cihangir Siesta Klima Servisi                                                               

Cihangir Siemens Klima Bakım ve Servisi   hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Siemens Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Cihangir Sigma Klima Servisi                                                             

Cihangir Sigma Klima Bakım ve Servisi  hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Sigma Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Cihangir Sunny Klima Servisi                                                               

Cihangir Sunny Klima Bakım ve Servisi   hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Sunny Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Cihangir Teba Klima Servisi                                                               

Cihangir Teba Klima Bakım ve Servisi   hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Teba Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Cihangir Teco Klima Servisi                                                                   

Cihangir Teco Klima Bakım ve Servisi   hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Teco Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Cihangir Toshiba Klima Servisi                                                       

 Cihangir Toshiba Klima Bakım ve Servisi   hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Toshiba Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Cihangir Toyo Klima Servisi                                                                 

Cihangir Toyo Klima Bakım ve Servisi  hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Toyo Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Cihangir Trane Klima Servisi                                                     

Cihangir Trane  Klima Bakım ve Servisi  hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Trane Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Cihangir Tronic Klima Servisi                                                               

Cihangir Tronic Klima Bakım ve Servisi   hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Tronic Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Cihangir Unionaire Klima Servisi                     

Cihangir Unionaire Klima Bakım ve Servisi   hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Unionaire Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Cihangir Vaillant Klima Servisi                                                         

Cihangir Vaillant Klima Bakım ve Servisi   hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Vaillant Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Cihangir Velena Klima Servisi                                                               

Cihangir Velena Klima Bakım ve Servisi   hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Velena Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Cihangir Vestel Klima Servisi                                                           

Cihangir Vestel Klima Bakım ve Servisi   hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Vestel Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Klima Arıza:

9.000 btu Vestel klimanın bütün ledleri yanıp kararıyor.

Klima Arızasının Çözümü:

Vestel klimanızın ana kartı arıza görmüş Vestel klima ana kart değişimi için Cihangir Klima Servisi’nden teknik servis desteği isteyebilirsiniz.

Klima Arıza:

Vestel klima defrostta kalıyor.

Klima Arızasının Çözümü:

Vestel klimanıza kumandadan reset atmanız gerekmektedir. Reset kodu için Cihangir Klima Servisi’ ni aramanız yeterlidir.

Klima Arıza:

9000 btu Vestel klimam 20 dakika çalışıp kapanıyor tekrar çalıştırıdığımda 5 dk sonra kapanıyor.

Klima Arızasının Çözümü:

Vestel klimanızın ana kartında arıza işaretleri var kısa süre içerisinde Cihangir Klima Servisi’ni arayın.

Cihangir Vestfrost Klima Servisi                                                         

Cihangir Vestfrost Klima Bakım ve Servisi  hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Vestfrost Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Klima Arıza:

Vestfrost klimamızın dış ünitesi iki gündür çalışmıyor.

Klima Arızasının Çözümü:

Elektrik tesisatını kontrol ettirin düşük gelen elektrik yüzünden klimanız kendini korumaya almış olabilir. Cihangir Klima Servisi telefon numarası 0 212 221 00 09

Cihangir Viessmann Klima Servisi                                                     

Cihangir Viessmann Klima Bakım ve Servisi   hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Viessmann Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Cihangir Weili Klima Servisi                                                                 

Cihangir Weili  Klima Bakım ve Servisi  hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz.Weili Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Cihangir Westen Klima Servisi                                         

Cihangir Westen Klima Bakım ve Servisi  hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Westen Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Cihangir Whirlpool Klima Servisi                                                     

Cihangir Whirlpool  Klima Bakım ve Servisi   hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Whirlpool  Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Cihangir White Westinghouse Klima Servisi                             

Cihangir White Westinghouse  Klima Bakım ve Servisi   hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. White Westinghouse   Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Cihangir York Klima Servisi                                                     

Cihangir York Klima Bakım ve Servisi  hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. York Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Cihangir Zass Klima Servisi                                                     

Cihangir Zass Klima Bakım ve Servisi  hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz.Zass Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Cihangir Zen Klima Servisi                                                                 

Cihangir Zen Klima Bakım ve Servisi   hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Zen Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Cihangir Zibro Klima Servisi                                                             

Cihangir Zibro Klima Bakım ve Servisi   hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Zibro Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Cihangir Nexon Klima Servisi                                                         

 Cihangir Nexon Klima Bakım ve Servisi   hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Nexon Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Cihangir  Klima Bakım ve Servisi  almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Klima Arıza:

9000 btu Termodinamik klima PA arızası veriyor.

Klima Arızasının Çözümü:

Klimanıza elektrik gitmiyor. Bu konuda yardım almak için Cihangir Klima Servisi irtibata geçebilirsiniz.

Küçükçekmece Airfel Servisi Cihangir Klima Servisi, Cihangir Petek Temizleme. Yenibosna Kombi Servisi,

Aramak İçin Dokunun