15 Yıllık İklimlendirme Tecrübesi

Pzt-Cts: 08:30 - 18:30

Acil Servis Hizmeti

Garantili Servis

1 Yıl Garanti

Hemen Ara 0212 221 00 09

İstanbul, Türkiye

Etiler Klima Servisi

Etiler Klima Servisi  0212 221 00 09

Etiler Klima Servisi

Etiler Klima Servisi

Servisimiz klima servisi olarak Etiler’ta klima bakımı, klima montajı, klima sökme takma,klima yer değişimi, klima gaz şarjı, klima kumanda satışı, klima tamiri, alanlarında servis veren işletme. Etiler klima servisiyalnızca klima için aktif. Klima bakımlarında özel hizmetler icra eden Etiler klima servisi klima bakımlarını genel ve düzenli olmak üzere iki ayrı dala ayırmıştır. Ustalarımızı uzmanlardan seçmekte veya çıraklıktan yetiştirmektedir. Serin bir yaz geçirmek adına tam donanımlı araçlar ile Etiler’ta servis verir. Tahrip olmuş parçalarda aynı gün içerisinde Etiler klima servisi  yedek parçayı takar ve arıza giderilir. Etiler klima servisiservis bedelini iş teslim edilmeden istekte bulunmaz. Etiler Klima Servisi veren Gül Teknik Servis, en usta hizmeti en uygun ücrete vermektedir. Her geçen gün bizlerden hizmet isteğinde bulunan kullanıcıların yeni kullanıcılara telkini ile büyüyoruz.Etiler Klima Servisi bakım ve onarım işlerinizi titizlik ile yapıyoruz. Etiler Klima Servisi Gül Teknik Servis tarafından haftanın 7 günü verilen bir hizmettir. Ustalarımız klima onarım,  montaj, onarım, parça, bakım değişiminde her marka ve model konusunda eğitimlidir. Uzman ustalarımız bütün klimalarda destek veriyorlar. Klima hakkında ki tecrübeleri ile servis sonrası klima kullanımda verimlilik ve düşük enerji tasarrufu sağlanır. Aynı gün birçok kullanıcıya servis sunabilecek boyuttayız.

Etiler Klima Servisi

Devamlı kullanılan klimalarda, klima bakımı mütemadiyyen yapılmalı. Endüstriyel mekanlarda yüksek kapasiteli klimalarda bakım ihtiyacı azami. Etiler Klima Servisi,  kullanıcıların talebi doğrultusunda uygun klima bakımı yapmışlar.Etiler Klima Servisi  en uygun ücret en nitelikli işlemler yapar. Bakım ücretlerimiz klima türü, modeli ve arıza durumu cinsine göre değişkenlik gösterir. Etiler Klima Servisi  ev, iş yeri, fabrikalar gibi birçok bölümde klimalar faal durumdadır. Klima kullanımında doğru takma işlemi icra edilmesinin ardından uzun bir dönem sorun çıkarmaz. Takma işlemi yapılırken yapılacak hatalar neticesinde klimadan randıman almanız zordur. Düzenli bakımı tüm klimalar düzenli bakımı yapıyoruz. Bütün kapalı alanlarda klima servisi hizmet vermekteyiz. Servisimiz size nitelikli servisi cep dostu ücretten vermek için varız. İlkeli çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Sektörde gerçekleştirdiğimiz çalışmalar, kullanıcı memnuniyetini en yukarı kademede tutmaktadır. İlkemiz iş anlayışını sektörde değiştirmektedir. Çağdaş gelişmeleri kullanarak kalıcı çözümler üretiyoruz. Ürünlerin boyutları, cinsleri ,meydana gelen sorunları merkezli çalışmalarla daha net sonuçlar almaktayız. Bölgesel hizmetlerimizde ekiplerimiz devamlı hareket halindedir. Etiler Klima Klima servisi için mobil destek ekiplerimiz her gün çalışmaya devam etmektedir. Her tip boyutta ki klimalarda servis hizmeti vermekteyiz.

Etiler Klima Servisi Bakımı

Klima bakım ve onarım uygulamaları için kalıcı çözümler uzman ustalarımız yapar. Klima servisi usta çalışanlarımız klimada ki sorunları en doğru şekilde tespit ederek en verimli çözümü uygulamaktadır. Servisimiz,  klima servisi verirken en gelişmiş ekipmanlarla size hizmet sunmaktadır. Duvar tipi klimalardan salon tipi klimalar ve bütün klima arızaları için çözüm üretiyoruz. Kişisel veya kurumsal taleplerde servis veriyoruz. Klima servisi hizmeti talep ediyorsanız  Gül Teknik Servis size gerekli hizmeti verebilecek teknik bilgiye ve tecrübeye sahiptir. Müşteri temsilcilerimizle görüştükten sonra mobil ekiplerimiz adresinize gelerek gerekli işlemleri yapmaktadır.Etiler Klima’da klima servisi kapsamında; klima montajı, onarımı, periyodik bakımı ve parça değişimi bulunmaktadır. Klimadan verim alamıyorsanız bakım veya onarım hizmeti gerekmektedir. Ustalarımız klimalarda ki sorunları teşhis ederek en uygun ücrete çözümü gerçekleştirir. Etiler Klima servisi şirketimiz, orijinal parça değişimi veya sorunşarda klimanız sökülerek servisimizde onarımı yapılmaktadır.Klima cihazları teknik servis hizmeti ve Klima parçaları temini hususunda kullanıcılara yardım ederek karşılıklı güven içerisinde, en uygun ücret yapısıyla hizmet niteliği hedeflemekteyiz. Amacımız Klima cihazları için teknik olarak hizmet vermek ve mümkün olan her türlü Klima yedek parça konusunda, Klima yedek parça sağlamak, en iyi servis kalitesinide sunmaktır.

Etiler Klima Servisi Montajı

Etiler Klima servisi olarak müşteri mutluluğu ilk sırada tutmayı hedef alan servisimiz kullanıcıların sorunlarını Etiler Klima Servisi en kısa sürede cep yakmayan ücretler ile bir yıl parça ve işçilik güvencesi vererek kullanıcı memnuniyeti için 7 gün 24 saat hizmet anlayışıyla yanınızdayız.Etiler Klima Servisi kullanmakta olduğunuz ısıtma soğutma cihazlarınızın arızaları olmasa dahi her yıl Etiler Klima Servisine mutlaka bakımlarını yaptırmanız elzem.Bakım yapılmayan klimaların yıpranma ve bozulma olasılığı daha, bakım yapılan klimaların ömürlerinin uzaması dışında sizlere yakıt vede enerji tasarrufu sağlayacağından unutmamanız gerekmektedir. Klima servisimiz müşterilerimizin klimaları ile ilgili şikayetleri en kısa sürede sorunsuz çözmek için var. Servisimiz Klima Cihazları İçin Özel Olarak Teknik Servis Hizmeti Vermektedir.Etiler servisi klima teknisyenleri hizmet bölgeleri dahilinde klima ürünlerine bakım, montaj ve tamir hizmeti sunmaktadır. Etiler klima servisi olarak başta klima ürünleri olmak üzere bir çok klima markası ve modeline teknik servis hizmeti sunuyoruz.

Etiler Klima Servisi Tamiri

Etiler servisi ekibimiz tarafından klima ürünlerinin bakımlarını periyodik süreçlerin belirtildiği yıllık bakım süreleri dahilinde mutlaka yaptırmanızı öneririz. Klimalar ortam hava koşullarına direkt olarak etkin etmesi, iklimlendirme yapması nedeni ile kullanım süresinin fazla olması ile filtrelerde biriken tozlar, dış ortam ve iç ortamdan çekilen havanın zamanla cihaz içerisinde sağlığa olumsuz etki edebilecek bakterilerin barınmasına yol açabilmektedir. 1 yıl bakımı yapılmayan cihazların direkt sağlığınıza etkisi zamanla baş ağrıları, soluma yoluyla meydana gelebilecek diğer bir çok hastalığın tetikleyicisi olabilmektedir. Aynı zamanda klima bakımı hizmeti ile cihaz kullanım ömrünü uzatır ve ürünün verebileceği tam performansı elde etmiş olabilirsiniz. Bu durumda cihazın gereksiz enerji harcamasını engeller, tam fayda elde etmiş olursunuz. 12 yılı aşkın süredir marka klimaların için klima servisi, klima bakımı ve klima montajı hizmetleri vermekteyiz. İstanbul’un Etiler ilçesi ve tüm semtlerine klima servis hizmeti vermekteyiz. Sektörde lider konumda olan firmalardan biri olan Servisimiz yaptığımız işlerin vermiş olduğu deneyimle servis vermektedir. Etiler klima servisi olarak işlem sonrası değiştirilen eşyalar bir seneyi kapsayacak biçimde güvence sunuyoruz. Bakımı yapılmış klimalar yüksek performanslarda işlevini yerine getireceği gibi ileriye dönük büyük arızalar açmayacaktır. Klima bakımı için numaralarımızdan yardım isteyebilirsiniz. Klima takma işlemi konusunda dikkat etmeniz gereken noktalar bulunmaktadır. Klima montajı için Servisimizi arayarak deneyimli teknik kadromuzun, keşif için klima takma işlemi uygulanacak yere gelmesini sağlayabilirsiniz. Klima montajı yapılan yer mümkün mertebe düzgün seçilmelidir. Böylece ortamınızın ısınması ve soğutması sorunsuz ve en hızlı şekilde olacaktır. Fuzuli elektrik harcaması engelleyerek cüzdanınıza sahip çıkacaksınız. Klima bakımı senelik dönemler durumunda değişik hava koşullarına uyum sağlaması için yapılması zorunludur. Klima ısı alış verişi üstlerinde meydana gelen tahrip olma ve korozyon klimanın randıman kaybına sebep olur. Böyle sorunları usta klima bakım servisinden öğrenebilirsiniz. Büyük klima sorunlarıyla beraber klima onarımı almak istemiyorsanız klima bakımından senede iki kere faydalanın. klima bakım servisi hizmeti almak için numaralarımız 0 212 221 00 09 olan telefonlardan ulaşabilirsiniz.

Etiler Klima Servisi İletişim Bilgileri

Klima takma işlemi isteği için servis telefonlarımızı arayarak adresinizi bildirin. Yılların kazandırdığı tecrübe her gün kendini geliştiren ustalarımız iletmiş olduğunuz adrese gelip, keşif yaparak klima takma uygulamasını en doğru yere yapmak için işleme başlasınlar. Etiler klima servisi klima kullanıcılarının 24 saat emrinde. Kullanıcı mutluluğu fokuslu servis verir. Klima kullanıcılarına uygun çözümler vererek cebinize bir miktarda olsa yardımcı olmak istiyoruz. Usta ekipleri ile Etiler’ta klimalar için; klima servisi, klima bakım, klima montaj ve klima tamiri yapıyoruz. 0 212 221 00 09 numaralarımızdan her an arayabilirsiniz.

Etiler Acson Klima Servisi

Etiler Acson Klima Bakım ve Servisi   hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Acson Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

 Etiler Aeg Klima Servisi         

Etiler Aeg Klima Bakım ve Servisi  hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Aeg Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Etiler Airfel Klima Servisi                                                                           

Etiler Airfel Klima Bakım ve Servisi  hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Airfel Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Klima Arıza:

Ayakkabı tamircisindeki Airfel marka klima 20 dakika çalıştıktan sonra kapanıyor.

Klima Arızasının Çözümü:

Airfel marka klimanızda gaz eksikliği vardır.  Airfel marka klimanıza gaz transferi yaptırmak istiyorsanız Etiler Klima Servisi’nde bilgi alabilirsiniz.

Etiler Airwell Klima Servisi                                                                         

Etiler Airwell  Klima Bakım ve Servisi  hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz.Airwell Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Etiler Altus Klima Servisi                                                                             

Etiler Altus Klima Bakım ve Servisi  hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Altus Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Etiler Amana Klima Servisi                                                                   

Etiler Amana Klima Bakım ve Servisi  hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Amana Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Etiler Amcor Klima Servisi                                                                 

Etiler Amcor Klima Bakım ve Servisi   hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Amcor Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Etiler Americool Klima Servisi                                                         

Etiler Amcericool Klima Bakım ve Servisi   hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Americool Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Etiler Arçelik Klima Servisi                                                                

Etiler Arçelik Klima Bakım ve Servisi  hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Arçelik Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Klima Arıza:

Asansör işi yapan iş yerimizdeki Arçelik klima ısıtma yapmıyor. Soğuk modda iken çalışan klima sıcak modda çalışmıyor.

Klima Arızasının Çözümü:

Arçelik klimanızın boru sensörü bozulmuş olabilir. Boru sensörü değişimi için Etiler Klima Servisi ile irtibata geçebilirsiniz.

Klima Arıza:

Çilingirci dükkanındaki Arçelik klimanın dış ünitesi kafasına göre çalışıyo kafasına göre duruyor.

Klima Arızasının Çözümü:

Arçelik marka klimanızın fan motoru arızalı olabilir. Fan motoru değişimi için Etiler Klima Servisi’ ni tercih edebilirsiniz.

Klima Arıza:

Avukatlık ofisimizdeki Arçelik klimanın dış ünitesinde iki adet fan var ve bunlar birbirlerinin tam tersi yönünde dönüyor.

Klima Arızasının Çözümü:

Arçelik klimanızın fan kapasitörü arızalıdır. Fan kapasitörünü değiştirmek için Etiler Klima Servisi’nin ustaları ile görüşebilirsiniz.

Etiler Arrow Klima Servisi                                                                   

Etiler Arrow  Klima Bakım ve Servisi  hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz.Arrow Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Etiler Auer Klima Servisi                                                                    

Etiler Auer Klima Bakım ve Servisi  hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Auer Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Etiler Aura Klima Servisi                                                                     

Etiler Aura Klima Bakım ve Servisi   hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Aura Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24

Etiler Aux Klima Servisi                                                                     

Etiler Aux Klima Bakım ve Servisi   hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Aux Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Etiler Baxi Klima Servisi                                                                     

Etiler Baxi Klima Bakım ve Servisi  hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Baxi Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Etiler Baymak Klima Servisi                                                           

 Etiler Baymak Klima Bakım ve Servisi  hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Baymak Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Klima Arıza:

Arşiv odasındaki Baymak klimanın dış ünitesindeki ince bakır boru karlanıyor.

Klima Arızasının Çözümü:

Baymak klimanızda gaz kaçağı bulunmaktadır. Bakır boru tesisatını değiştirmek için Etiler Klima Servisi bu işlemi yapmaktadır.

Etiler Beko Klima Servisi                                                                   

Etiler Beko Klima Bakım ve Servisi  hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Beko Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Klima Arıza:

Astsubayın odasındaki Beko klima 10 dk soğuk modda çalışırken dış unite fanı dönmüyor ama motor çalışıyor.

Klima Arızasının Çözümü:

Beko klimanızın dış ünitesinde bulunan boru sensörü arızalanmıştır. Boru sensörünü değiştirmek için Etiler Klima Servisi kontak kurunuz.

Etiler Blyss Klima Servisi                                                                 

Etiler Blyss Klima Bakım ve Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Blyss Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Etiler Bosch Klima Servisi                                                             

Etiler Bosch Klima Bakım ve Servisi  hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Bosch Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Etiler Bosfor Klima Servisi                                                               

Etiler Bosfor  Klima Bakım ve Servisi  hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz.Bosfor Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Etiler Chigo Klima Servisi                                                       

 Etiler Chigo Klima Bakım ve Servisi   hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Chigo Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Etiler Daikin Klima Servisi                                                           

Etiler Daikin Klima Bakım ve Servisi   hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Daikin Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Etiler Daylux Klima Servisi                                                             

Etiler Daylux Klima Bakım ve Servisi  hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Daylux Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Etiler Delonghi Klima Servisi                                                         

Etiler Delonghi  Klima Bakım ve Servisi  hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Delonghi Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Etiler Demirdöküm Klima Servisi                                                   

Etiler Demirdöküm Klima Bakım ve Servisi   hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Demirdöküm Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Klima Arıza:

Araba galerisine yeni aldığımız Demirdöküm klima E5 hata kodu veriyor.

Klima Arızasının Çözümü:

Demirdöküm klimanızın dış ünite sensörü arızalıdır. Dış ünite sensörü değişimi için Etiler Klima Servisi’ni çağırabilirsiniz.

Etiler Demrad Klima Servisi                                                             

Etiler Demrad Klima Bakım ve Servisi   hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Demrad Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Etiler Denki Klima Servisi                                                               

Etiler Denki Klima Bakım ve Servisi   hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Denki Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Etiler Diamond Electric Klima Servisi                                       

Etiler Diamond Electric Klima Bakım ve Servisi  hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Diamond Electric Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Etiler Ecotherma Klima Servisi                                                     

Etiler Ecotherma  Klima Bakım ve Servisi  hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz.Ecotherma Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Etiler Electra Klima Servisi                       

Etiler Electra Klima Bakım ve Servisi   hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Electra Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Etiler Electrolux Klima Servisi                                                       

Etiler Electrolux Klima Bakım ve Servisi   hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Electrolux Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Etiler Faico Klima Servisi                                                           

Etiler Faico Klima Bakım ve Servisi   hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Faico Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Etiler Fedders Klima Servisi                                                     

 Etiler Fedders  Klima Bakım ve Servisi  hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz.Fedders Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Etiler Ferroli Klima Servisi                                                             

Etiler Ferroli Klima Bakım ve Servisi   hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Ferroli Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Etiler Firstline Klima Servisi                                                   

Etiler  Firstline  Klima Bakım ve Servisi  hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz.Firstline Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Etiler Fujiair Klima Servisi                                                               

Etiler Fujiair Klima Bakım ve Servisi   hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Fujiair Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

 Etiler Fujitsu Klima Servisi                                                           

 Etiler Fujitsu Klima Bakım ve Servisi   hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Fujitsu Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Etiler Funai Klima Servisi                                                               

Etiler Funai Klima Bakım ve Servisi   hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Funai Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Etiler Galanz Klima Servisi                                                             

Etiler Galanz Klima Bakım ve Servisi   hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Galanz Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Etiler General Electric Klima Servisi                                           

Etiler General Electric  Klima Bakım ve Servisi   hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. General Electric  Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Etiler Goodman Klima Servisi                                                       

Etiler Goodman Klima Bakım ve Servisi   hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Goodman Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Etiler Gree Klima Servisi                                                              

Etiler Gree Klima Bakım ve Servisi  hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Gree Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Etiler Haier Klima Servisi                                                             

Etiler Haier Klima Bakım ve Servisi  hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Haier Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Etiler Hicon Klima Servisi                                                             

Etiler Hicon Klima Bakım ve Servisi  hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Hicon Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Etiler Highlife Klima Servisi                                                       

Etiler Highlife Klima Bakım ve Servisi  hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Highlife Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Etiler Hisense Klima Servisi                                                       

Etiler Hisense  Klima Bakım ve Servisi  hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz.Hisense Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Etiler Hitachi Klima Servisi                                               

 Etiler Hitachi Klima Bakım ve Servisi   hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Hitachi Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Etiler Hyundai Klima Servisi                                                     

Etiler Hyundai Klima Bakım ve Servisi  hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Hyundai Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Etiler İndesit Klima Servisi                                                         

Etiler İndesit Klima Bakım ve Servisi   hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. İndesit Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Etiler İnfiniti Klima Servisi                                                         

Etiler İnfiniti  Klima Bakım ve Servisi  hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz.İnfiniti Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Etiler Kelon Klima Servisi                                                             

Etiler Kelon Klima Bakım ve Servisi  hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Kelon Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Etiler Lg Klima Servisi                                                                 

Etiler Lg Klima Bakım ve Servisi  hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Lg Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Etiler Lorna Klima Servisi                                                               

Etiler Lorna Klima Bakım ve Servisi   hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Lorna Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Etiler McQuay Klima Servisi                                                           

Etiler McQuay Klima Bakım ve hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. McQuay Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Etiler Mdv Klima Servisi                                                             

Etiler Mdv  Klima Bakım ve Servisi  hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz.Mdv Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Etiler Midea Klima Servisi                                                         

Etiler Midea Klima Bakım ve Servisi   hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Midea Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Etiler Mikata Klima Servisi                                                           

Etiler Mikata Klima Bakım ve Servisi   hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Mikata Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Etiler Mitsubishi Klima Servisi                                                     

Etiler Mitsubishi Klima Bakım ve Servisi  hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Mitsubishi Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Etiler Mitsuco Klima Servisi                                                           

Etiler Mitsuco  Klima Bakım ve Servisi  hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz.Mitsuco Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Etiler Mitsui Klima Servisi                               

Etiler Mitsui Klima Bakım ve Servisi   hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Mitsui Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Etiler North Air Klima Servisi                                               

Etiler North Air  Klima Bakım ve Servisi  hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. North Air Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Etiler Olefini Klima Servisi                                                         

Etiler Olefini Klima Bakım ve Servisi   hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Olefini Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Etiler Orcool Klima Servisi                                                    

 

Etiler Orcool Klima Bakım ve Servisi   hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Orcool Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Etiler Oreon Klima Servisi                                                       

Etiler Oreon Klima Bakım ve Servisi   hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Oreon Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Etiler Panasonic Klima Servisi                                                 

Etiler Panasonic Klima Bakım ve Servisi  hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Panasonic Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Etiler Profilo Klima Servisi                                                         

Etiler Profilo Klima Bakım ve Servisi  hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Profilo Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Etiler Regal Klima Servisi                                                     

Etiler Regal Klima Bakım ve hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Regal Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Klima Arıza:

Askerlerin kaldığı koğuştaki Regal klima soğuk modda iken kapanıyor.

Klima Arızasının Çözümü:

Regal marka klimanızın kondansatörü bozulmuş. Kondansatörü değiştirmek için Etiler Klima Servisi ile iletişime geçebilirsiniz.

Etiler Rubenis Klima Servisi       

Etiler Rubenis Klima Bakım ve Servisi   hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Rubenis Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Etiler Samsung Klima Servisi 

Etiler Samsung Klima Bakım ve Servisi  hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Samsung Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Etiler Samui Klima Servisi   

Etiler Samui Klima Bakım ve Servisi  hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Samui Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Etiler Sanyo Klima Servisi     

Etiler Sanyo Klima Bakım ve Servisi  hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Sanyo Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Etiler Seg Klima Servisi     

Etiler Seg Klima Bakım ve Servisi   hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Seg Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Etiler Seikon Klima Servisi                                                           

Etiler Seikon Klima Bakım ve Servisi   hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Seikon Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Etiler Sharp Klima Servisi                                                               

 Etiler Sharp Klima Bakım ve Servisi  hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Sharp Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Etiler Shiro Klima Servisi                                               

Etiler Shiro Klima Bakım ve Servisi  hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz.Shiro Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Etiler Siemens Klima Servisi     

Etiler Siemens Klima Bakım ve Servisi   hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Siemens Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Etiler Siesta Klima Servisi                                                               

Etiler Siemens Klima Bakım ve Servisi   hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Siemens Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Etiler Sigma Klima Servisi                                                             

Etiler Sigma Klima Bakım ve Servisi  hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Sigma Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Etiler Sunny Klima Servisi                                                               

Etiler Sunny Klima Bakım ve Servisi   hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Sunny Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Etiler Teba Klima Servisi                                                               

Etiler Teba Klima Bakım ve Servisi   hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Teba Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Etiler Teco Klima Servisi                                                                   

Etiler Teco Klima Bakım ve Servisi   hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Teco Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Etiler Toshiba Klima Servisi                                                       

 Etiler Toshiba Klima Bakım ve Servisi   hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Toshiba Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Etiler Toyo Klima Servisi                                                                 

Etiler Toyo Klima Bakım ve Servisi  hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Toyo Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Etiler Trane Klima Servisi                                                     

Etiler Trane  Klima Bakım ve Servisi  hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Trane Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Etiler Tronic Klima Servisi                                                               

Etiler Tronic Klima Bakım ve Servisi   hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Tronic Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Etiler Unionaire Klima Servisi                     

Etiler Unionaire Klima Bakım ve Servisi   hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Unionaire Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Etiler Vaillant Klima Servisi                                                         

Etiler Vaillant Klima Bakım ve Servisi   hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Vaillant Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Etiler Velena Klima Servisi                                                               

Etiler Velena Klima Bakım ve Servisi   hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Velena Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Etiler Vestel Klima Servisi                                                           

Etiler Vestel Klima Bakım ve Servisi   hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Vestel Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Klima Arıza:

Araba tamircisindeki Vestel klima su akıtıyor.

Klima Arızasının Çözümü:

Vestel klimanızın su akıtmasının nedeni tahliye borusunun tıkanmasından dolayı. Etiler Klima Servisi ile iletişime geçerek klima bakımı yaptırın.

Klima Arıza:

Apartman yönetim odasına çalışan Vestel klimada dış ünite devreye girince iç ünite duruyor.

Klima Arızasının Çözümü:

Vestel klimanızın dış ünite kartı arıza yapmış. Dış ünite kartı değişimi için Etiler Klima Servisi’ni çağrabilirsiniz.

Etiler Vestfrost Klima Servisi                                                         

Etiler Vestfrost Klima Bakım ve Servisi  hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Vestfrost Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Etiler Viessmann Klima Servisi                                                     

Etiler Viessmann Klima Bakım ve Servisi   hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Viessmann Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Etiler Weili Klima Servisi                                                                 

Etiler Weili  Klima Bakım ve Servisi  hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz.Weili Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Etiler Westen Klima Servisi                                         

Etiler Westen Klima Bakım ve Servisi  hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Westen Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Etiler Whirlpool Klima Servisi                                                     

Etiler Whirlpool  Klima Bakım ve Servisi   hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Whirlpool  Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Etiler White Westinghouse Klima Servisi                             

Etiler White Westinghouse  Klima Bakım ve Servisi   hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. White Westinghouse   Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Etiler York Klima Servisi                                                     

Etiler York Klima Bakım ve Servisi  hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. York Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Etiler Zass Klima Servisi                                                     

Etiler Zass Klima Bakım ve Servisi  hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz.Zass Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Etiler Zen Klima Servisi                                                                 

Etiler Zen Klima Bakım ve Servisi   hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Zen Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Etiler Zibro Klima Servisi                                                             

Etiler Zibro Klima Bakım ve Servisi   hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Zibro Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Etiler Nexon Klima Servisi                                                         

 Etiler Nexon Klima Bakım ve Servisi   hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Nexon Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Etiler  Klima Bakım ve Servisi  almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Etiler Klima Servisi, Etiler Petek Temizleme, Etiler Kombi Servisi, Etiler Fujiair Klima Servisi. Etiler Airfel Servisi

Aramak İçin Dokunun