15 Yıllık İklimlendirme Tecrübesi

Pzt-Cts: 08:30 - 18:30

Acil Servis Hizmeti

Garantili Servis

1 Yıl Garanti

Hemen Ara 0212 221 00 09

İstanbul, Türkiye

Eyüp Klima Servisi

Eyüp Klima Servisi 0212 221 00 09

Eyüp Klima Servisi

Eyüp Klima Servisi

Randevu zamanı evini de olan teknik ekibimiz arıza tespiti yapacak ve önemli bir arıza ise hemen orada gidereceklerdir.Büyük bir arıza ise 1 yıl garantili yedek parça değişimi ile arıza onarılacaktır. Eyüp Klima Servisi tarafından takılan tüm yedek parçalar orjinal parçalar olup Gül Klima Servisi garantisi kapsamındadır.Bu sayede tekrar eden bir arıza halinde siz klima müşterilerimizden bir ücret talep etmeden servis işlemi yapılacaktır.Servisimiz Eyüp Klima Servisi İstanbul’un Avrupa yakasında Eyüp başta olmak üzere hemen hemen İstanbulun Avrupa yakasına Eyüp Klima servisiEyüp Klima BakımıEyüp Klima montajıEyüp Klima tamiriEyüp Klima montaj ve sökme , Eyüp Klima altyapı hizmetleri veren servistir. Eyüp Klima bakım klima piyasasında bir çok kampanyalara imza atmış gerçekleştirdiği bu kaliteli işler ile müşteri potansiyelini arttırmış her geçen gün daha da arttırmaya devam etmektedir servisimiz müşteri memnuniyeti hedefi ile çalışmakta olup çalışmakta olan personellerine de bu konu hakkında bilinçlendirmektedir. Eyüp Klima Servisi olarak, teknik servisimiz sektör de tecrübeli ekiplerden bir araya gelmektedir ve eğitimli personellerden oluşmaktadır. Klima markası ve arızasını da ayırt etmeden hizmet veriyoruz. Eyüp Klima Servisi müşterilerine böyle kaliteli servis için çok fahiş para ödemek zorunda değilsiniz. Çok düşük ücretler ile bunu en kaliteli şekilde gerçekleştirebiliriz.Klima arıza problemlerin de hizmet vermek için çalışıyoruz .

Eyüp Klima Servis

Yaz sıcağın da Eyüp Klima bakım arızalanması korkunç olur. Böyle bir duruma rağmen Eyüp Klima bakım klimaların en sık bozulduğu zamanlarda bu yaz aylarıdır. Klima bakım ve onarımı için ödemeniz gereken fiyatlar ise soğuk havaların olmaması ile birleşip sizi daha büyük sıkıntıya sokabilir. Bu tür arızaları önlemek için Eyüp Klima bakım uzman ekibi size tamir ve bakım onarım ihtiyaçlarınız için Eyüp Klima bakımı teknik hizmet sağlayabilir. Sadece Yapmanız gereken Eyüp Klima montajı arayabilmek ve en yakın Klima randevu almak olacaktır.Klima bakımın da en önemli adımların da Eyüp Klima montajı Teknisyenleri ivedilikle müdahale eder. Eyüp Klima montajı olarak 14 yıldan bu yana tek hedefimiz vardır, hedef doğrultusunda siz değerli müşterilerimizi n memnuniyetinden emin olmaktır.Eyüp Klima montajı uzman ekibimiz ile iyi bir hizmet sunmak için elinden gelen her şeyi yapar. Eyüp Klima servis sisteminiz arıza meydana geldiğin de endişelenmenize gerek yoktur çünkü arızalan klimaları düzeltmek Eyüp Klima Servisidir. Eyüp Klima Servisi olarak onarımını gerçekleştirdiğimiz problemlerden sadece bazıları şunlardır:Bir telefon kadar yakınız Hemen Eyüp Klima servis arayınız.Bunlar bakım ve onarımı yapabildiğimiz sorunların sadece birkaçı, Eğer cihazdaki sorun listemizde yoksa üzülmeyin. Sadece Eyüp Klima servis arayın ve sorunu kökten çözelim. Klima servisi ile klimanız emin ellerde olacaktır.Eyüp Klima servisimiz de değişen arızalı klima parçaları garanti kapsamında. Klimanızı uzun yıllar sağlıklı kullanmak için kullanma kılavuzundaki bildirimlere paralel bir şekilde kullanmak, firmamıza servis ve periyodik bakımını yaptırmak gerekir. Teknik servisimiz uzun zamandır aktif olarak bu sektör de olan,uzman ekibi ve iş bilinci ile birçok klima kullanıcısının güvenini kazanmış bir teknik servisdir. Eyüp Klima Servisi kalitesini her gün ardı arttırmaktadır ,disiplinli iş anlayışı ile takdire şayan görülen bir klima teknik servisidir. İstanbul da sayısız kamu kurum ve kuruluşlarının klima servis ihtiyaçlarını gideren klima teknik servisimiz siz değerli klima kullanıcılarının da klima bakım,klima arıza gibi ihtiyaçlarını gidermek için telefon kadar yakınız. Eyüp Klima Servisi  aklınıza gelebilecek her konuda bir telefon kadar yakınız.

Eyüp Klima Servisleri

Eyüp Klima Servis olarak klima sektörün de başladığımız ilk günden bu yana siz değerli müşterilerimize en iyi ve kaliteli hizmeti verdik ve her geçen gün Eyüp Klima servis klima servisi olarak hizmet vererek kendimizi geliştirdik ve tek işimiz olan Eyüp Klima servisliğini en uç noktalara taşıdık. Eyüp Klima servisimizde tam donanımlı araç eğitimli uzman teknik personelimizle çağrılarınıza hemen cevap veren çağrı merkezimizle aynı gün için de servis imkanı sunuyoruz.İstanbul servis sunan Eyüp Klima servis anında çözümlerle doğru teşhis ve garantili işçilikle her an yanınızdayız. Eyüp Klima Servisi olarak klima ile bütün sorunlarınıza anında cevap veriyoruz İstanbul’ a 7- 24 klima servisi hizmeti sunuyoruz. Eyüp Klima Servisi klimalarda genelde problemler: Eyüp Klima Servisi klima soğutmuyor,Eyüp Klima Servisi klima ısıtmıyor,Eyüp Klima arıza klima su akıtıyor, Eyüp Klima Servisi kumandası çalışmıyor, Eyüp Klima arıza klima ses cıkarıyor bu gibi arızalarınıza anında cevap veriyoruz.Eyüp Klima arıza klimaları ve periyodik olarak bakım yaptırmayı ihmal etmeyiniz çünkü; bakımsız klimalar sağlını büyük derecede tehdit edebiliyor ve klima ihtiyaç duydunuz anda sizi yarı yolda bırakabiliyor. Siz Eyüp Klima arıza kullanıcıları olarak yılın hangi mevsimi olursa olsun klima kullandığınız sürece kendiniz

20-30 günde bir anti bakteri filtreleri yıkayınız performanslı ve randımanlı çalışmasına yardımcı olacaktır.

Eyüp Klima Servisleri

Eyüp Klimalar en iyi klima seçeneklerini sizlere sunmakta ve beklentilerinizin üzerinde hizmet sunmaktadır. Eyüp Klimalar bulundurdukları teknolojilerle en iyiyi sunmakta ve klima kullanımınız sırasında size en iyi performansı sunmaktadır.

Eyüp Klimalarınızın kullanımı sırasında sorunlarla karşılaşmak istemiyorsanız, Eyüp Klimalarınızı maksimum verimlilikte ve performansta kullanmak istiyorsanız Eyüp Klima Servisi hizmetlerini uzman ekiplerden almanız gerekmektedir.

Gül Teknik Eyüp Klima Servisi cihazlarınızın en iyi şekilde size hizmet sunması için gerekli olan Eyüp Klima Servisi hizmetlerini en ucuz Eyüp Klima Servis fiyatları ile gerçekleştirmektedir.

Eyüp Klima Servisleri içerisinde size en iyi alternatif olan Gül Teknik Eyüp Klima Servisi kaliteli hizmeti ile rakipleri arasından sıyrılmakta ve en iyiyi sunarak farklılaşmaktadır.

Eyüp Klima Servisi Bakım Hizmeti

Eyüp Klimalarınızın kullanımı sırasında yılda en az iki defa almanız gereken Eyüp Klima Bakımı hizmeti Eyüp Klimalarınızın en iyi şekilde çalışmasını sağlar. Eyüp Klimalarınızın performansları ve verimlilikleri açısından en iyisini vermesini istiyorsanız Eyüp Klima Bakımı hizmetini doğru yerden almanız gerekmektedir.


Gül Teknik Eyüp Klima Bakım Servisi size en ucuz Eyüp Klima Servisi hizmetini en hızlı şekilde sunmaktadır.

Eyüp Klima Servisi Montaj Hizmeti

Eyüp Klimalarınızı ilk aldığınız süreçte ilk yapmanız gereken şey olan Eyüp Klima Montajı hizmeti Gül Teknik Eyüp Klima Montaj servisi tarafından almanız klimanızdan beklentilerinizi maksimum seviyede karşılamanız için önemli bir adım olacaktır. Klimanızın performansı ve verimliliği açısından önem arz eden Eyüp Klima Montaj Servisi hizmeti doğru alınmadığı takdirde sağlık problemlerine de sebep olabilmektedir.

Eyüp Klima Servisi Onarım Hizmeti

Eyüp Klimalarınızın arızalarla karşılaştığı durumlarda alınması gereken Eyüp Klima Tamiri hizmeti Gül Teknik tarafından uzman teknik servis ekipleri tarafından gerçekleştirilmektedir.

İstanbul’un Her Yerine 7/24 Hizmet

Eyüp Klimalarınızla düzenli ihtiyaçlarınızı alan Gül Teknik bu ihtiyaçlarınıza çözümleri haftanın her günü her saat çalışarak İstanbul’un neresinde olursanız olun en hızlı şekilde kapınıza getirmektedir.

Profesyonel Eyüp Klima Servisi Hizmeti

Alanında uzman teknik servis ekipleri tarafından gerçekleştirilen Eyüp Klima Servisi hizmetlerini almak için Gül Teknik Eyüp Klima Servisi çağrı merkezi numarası olan 221 0 009 ‘u aramanız yeterlidir.

En ucuz Eyüp Klima Servisi hizmetini en hızlı şekilde almak istiyorsanız Gül Teknik Eyüp Klima Servisi her zaman yanınızda.

Ağaçlı Mahallesi Klima Servisi, Akpınar Mahallesi Klima Servisi, Akşemsettin Mahallesi Klima Servisi, Alibeyköy Mahallesi Klima Servisi, Çırçır Mahallesi Klima Servisi,Çiftalan Mahallesi Klima Servisi, Defterdar Mahallesi Klima Servisi,Düğmeciler Mahallesi Klima Servisi,Emniyettepe Mahallesi Klima Servisi,Esentepe Mahallesi Klima Servisi,Eyüp Merkez Mahallesi Klima Servisi, Göktürk Merkez Mahallesi Klima Servisi,Güzeltepe Mahallesi Klima Servisi,Işıklar Mahallesi Klima Servisi, İhsaniye Mahallesi Klima Servisi, İslambey Mahallesi Klima Servisi,Karadolap Mahallesi Klima Servisi, Mimarsinan Mahallesi Klima Servisi,Mithatpaşa Mahallesi Klima Servisi,Nişancı Mahallesi Klima Servisi, Odayeri Mahallesi Klima Servisi,Pirinççi Mahallesi Klima Servisi,Rami Cuma Mahallesi Klima Servisi,Rami Yeni Mahallesi Klima Servisi,Sakarya Mahallesi Klima Servisi, Silahtarağa Mahallesi Klima Servisi, Topçular Mahallesi Klima Servisi,Yeşilpınar Mahallesi Klima Servisi,

Eyüp Acson Klima Servisi

Eyüp Acson Klima Bakım ve Servisi   hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Acson Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Eyüp Aeg Klima Servisi         

Eyüp Aeg Klima Bakım ve Servisi  hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Aeg Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Eyüp Airfel Klima Servisi                                                                           

Eyüp Airfel Klima Bakım ve Servisi  hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Airfel Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Eyüp Airwell Klima Servisi                                                                         

Eyüp Airwell  Klima Bakım ve Servisi  hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz.Airwell Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Eyüp Altus Klima Servisi                                                                             

Eyüp Altus Klima Bakım ve Servisi  hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Altus Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Eyüp Amana Klima Servisi                                                                   

Eyüp Amana Klima Bakım ve Servisi  hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Amana Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Eyüp Amcor Klima Servisi                                                                 

Eyüp Amcor Klima Bakım ve Servisi   hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Amcor Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Eyüp Americool Klima Servisi                                                         

Eyüp Amcericool Klima Bakım ve Servisi   hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Americool Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Eyüp Arçelik Klima Servisi                                                                

Eyüp Arçelik Klima Bakım ve Servisi  hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Arçelik Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Eyüp Arçelik Servisi olarak Arçelik marka klima, kombi ve beyaz eşyalar için servis hizmeti vermekteyiz.

Klima Arıza:

Bakkaldaki 15.000 btuluk Arçelik klimanın motoru çalışıyor ancak fan motoru dönmüyor.

Klima Arızasının Çözümü:

Arçelik klimanızın fan motoru arızalanmıştır. Fan motoru değişimi için Eyüp Klima Servisi’ni arayabilirsiniz.

Eyüp Arrow Klima Servisi                                                                   

Eyüp Arrow  Klima Bakım ve Servisi  hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz.Arrow Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Eyüp Auer Klima Servisi                                                                    

Eyüp Auer Klima Bakım ve Servisi  hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Auer Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Eyüp Aura Klima Servisi                                                                     

Eyüp Aura Klima Bakım ve Servisi   hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Aura Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24

Eyüp Aux Klima Servisi                                                                     

Eyüp Aux Klima Bakım ve Servisi   hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Aux Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Eyüp Baxi Klima Servisi                                                                     

Eyüp Baxi Klima Bakım ve Servisi  hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Baxi Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Eyüp Baymak Klima Servisi                                                           

 Eyüp Baymak Klima Bakım ve Servisi  hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Baymak Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Eyüp Beko Klima Servisi                                                                   

Eyüp Beko Klima Bakım ve Servisi  hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Beko Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Eyüp Blyss Klima Servisi                                                                 

Eyüp Blyss Klima Bakım ve Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Blyss Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Eyüp Bosch Klima Servisi                                                             

Eyüp Bosch Klima Bakım ve Servisi  hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Bosch Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Eyüp Bosfor Klima Servisi                                                               

Eyüp Bosfor  Klima Bakım ve Servisi  hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz.Bosfor Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Eyüp Chigo Klima Servisi                                                       

 Eyüp Chigo Klima Bakım ve Servisi   hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Chigo Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Eyüp Daikin Klima Servisi                                                           

Eyüp Daikin Klima Bakım ve Servisi   hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Daikin Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Eyüp Daylux Klima Servisi                                                             

Eyüp Daylux Klima Bakım ve Servisi  hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Daylux Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Eyüp Delonghi Klima Servisi                                                         

Eyüp Delonghi  Klima Bakım ve Servisi  hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Delonghi Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Eyüp Demirdöküm Klima Servisi                                                   

Eyüp Demirdöküm Klima Bakım ve Servisi   hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Demirdöküm Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Klima Arıza:

Balıkçıdaki Demirdöküm 15.000 klima hata veriyor ama ne yazdığını anlayamıyoruz.

Klima Arızasının Çözümü:

Demirdöküm klimanızın dış ünite kartı arızalanmış. Demirdöküm dış unite kartını 1 yıl garantili şekilde Eyüp Klima Servisi değiştirmektedir.

Klima Arıza:

Belediye başkanının makamında bulunan Demirdöküm klima E3 hata kodu vermektedir.

Klima Arızasının Çözümü:

Demirdöküm klimanın E3 hatasını vermesinin nedeni iç ünitede bulunan sensörlerin arızalanmasıdan dolayıdır. Eyüp Klima Servisi sensör değişim işlemi için 1 yıl garanti vermektedir.

Eyüp Demrad Klima Servisi                                                             

Eyüp Demrad Klima Bakım ve Servisi   hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Demrad Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Eyüp Denki Klima Servisi                                                               

Eyüp Denki Klima Bakım ve Servisi   hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Denki Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Eyüp Diamond Electric Klima Servisi                                       

Eyüp Diamond Electric Klima Bakım ve Servisi  hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Diamond Electric Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Klima Arıza:

Berberimizdeki Diamond salon tipi klima 20 dakika sonra hata veriyor. Bütün ışıklar yanıp sönüyor.

Klima Arızasının Çözümü:

Diamond klimanızın bakım zamanı gelmiş. Klima bakımı için Eyüp Klima Servisi’nden fiyat alabilirsiniz.

Eyüp Ecotherma Klima Servisi                                                     

Eyüp Ecotherma  Klima Bakım ve Servisi  hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz.Ecotherma Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Eyüp Electra Klima Servisi                       

Eyüp Electra Klima Bakım ve Servisi   hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Electra Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Eyüp Electrolux Klima Servisi                                                       

Eyüp Electrolux Klima Bakım ve Servisi   hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Electrolux Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Eyüp Faico Klima Servisi                                                           

Eyüp Faico Klima Bakım ve Servisi   hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Faico Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Eyüp Fedders Klima Servisi                                                     

 Eyüp Fedders  Klima Bakım ve Servisi  hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz.Fedders Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Eyüp Ferroli Klima Servisi                                                             

Eyüp Ferroli Klima Bakım ve Servisi   hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Ferroli Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Eyüp Firstline Klima Servisi                                                   

Eyüp  Firstline  Klima Bakım ve Servisi  hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz.Firstline Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Eyüp Fujitherma Klima Servisi                                                               

Eyüp Fujitherma Klima Bakım ve Servisi   hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Fujitherma Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

 Eyüp Fujitsu Klima Servisi                                                           

 Eyüp Fujitsu Klima Bakım ve Servisi   hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Fujitsu Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Eyüp Funai Klima Servisi                                                               

Eyüp Funai Klima Bakım ve Servisi   hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Funai Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Eyüp Galanz Klima Servisi                                                             

Eyüp Galanz Klima Bakım ve Servisi   hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Galanz Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Eyüp General Electric Klima Servisi                                           

Eyüp General Electric  Klima Bakım ve Servisi   hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. General Electric  Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Eyüp Goodman Klima Servisi                                                       

Eyüp Goodman Klima Bakım ve Servisi   hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Goodman Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Eyüp Gree Klima Servisi                                                              

Eyüp Gree Klima Bakım ve Servisi  hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Gree Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Eyüp Haier Klima Servisi                                                             

Eyüp Haier Klima Bakım ve Servisi  hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Haier Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Eyüp Hicon Klima Servisi                                                             

Eyüp Hicon Klima Bakım ve Servisi  hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Hicon Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Eyüp Highlife Klima Servisi                                                       

Eyüp Highlife Klima Bakım ve Servisi  hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Highlife Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Eyüp Hisense Klima Servisi                                                       

Eyüp Hisense  Klima Bakım ve Servisi  hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz.Hisense Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Eyüp Hitachi Klima Servisi                                               

 Eyüp Hitachi Klima Bakım ve Servisi   hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Hitachi Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Eyüp Hyundai Klima Servisi                                                     

Eyüp Hyundai Klima Bakım ve Servisi  hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Hyundai Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Eyüp İndesit Klima Servisi                                                         

Eyüp İndesit Klima Bakım ve Servisi   hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. İndesit Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Eyüp İnfiniti Klima Servisi                                                         

Eyüp İnfiniti  Klima Bakım ve Servisi  hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz.İnfiniti Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Eyüp Kelon Klima Servisi                                                             

Eyüp Kelon Klima Bakım ve Servisi  hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Kelon Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Eyüp Lg Klima Servisi                                                                 

Eyüp Lg Klima Bakım ve Servisi  hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Lg Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Eyüp Lorna Klima Servisi                                                               

Eyüp Lorna Klima Bakım ve Servisi   hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Lorna Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Eyüp McQuay Klima Servisi                                                           

Eyüp McQuay Klima Bakım ve hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. McQuay Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Eyüp Mdv Klima Servisi                                                             

Eyüp Mdv  Klima Bakım ve Servisi  hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz.Mdv Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Eyüp Midea Klima Servisi                                                         

Eyüp Midea Klima Bakım ve Servisi   hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Midea Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Eyüp Mikata Klima Servisi                                                           

Eyüp Mikata Klima Bakım ve Servisi   hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Mikata Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Eyüp Mitsubishi Klima Servisi                                                     

Eyüp Mitsubishi Klima Bakım ve Servisi  hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Mitsubishi Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Eyüp Mitsuco Klima Servisi                                                           

Eyüp Mitsuco  Klima Bakım ve Servisi  hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz.Mitsuco Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Eyüp Mitsui Klima Servisi                               

Eyüp Mitsui Klima Bakım ve Servisi   hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Mitsui Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Eyüp North Air Klima Servisi                                               

Eyüp North Air  Klima Bakım ve Servisi  hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. North Air Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Eyüp Olefini Klima Servisi                                                         

Eyüp Olefini Klima Bakım ve Servisi   hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Olefini Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Eyüp Orcool Klima Servisi                                                    

Eyüp Orcool Klima Bakım ve Servisi   hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Orcool Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Eyüp Oreon Klima Servisi                                                       

Eyüp Oreon Klima Bakım ve Servisi   hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Oreon Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Eyüp Panasonic Klima Servisi                                                 

Eyüp Panasonic Klima Bakım ve Servisi  hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Panasonic Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Eyüp Profilo Klima Servisi                                                         

Eyüp Profilo Klima Bakım ve Servisi  hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Profilo Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Eyüp Regal Klima Servisi                                                     

Eyüp Regal Klima Bakım ve hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Regal Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Eyüp Rubenis Klima Servisi       

Eyüp Rubenis Klima Bakım ve Servisi   hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Rubenis Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Eyüp Samsung Klima Servisi 

Eyüp Samsung Klima Bakım ve Servisi  hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Samsung Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Eyüp Samui Klima Servisi   

Eyüp Samui Klima Bakım ve Servisi  hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Samui Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Eyüp Sanyo Klima Servisi     

Eyüp Sanyo Klima Bakım ve Servisi  hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Sanyo Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Eyüp Seg Klima Servisi     

Eyüp Seg Klima Bakım ve Servisi   hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Seg Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Eyüp Seikon Klima Servisi                                                           

Eyüp Seikon Klima Bakım ve Servisi   hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Seikon Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Eyüp Sharp Klima Servisi                                                               

 Eyüp Sharp Klima Bakım ve Servisi  hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Sharp Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Eyüp Shiro Klima Servisi                                               

Eyüp Shiro Klima Bakım ve Servisi  hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz.Shiro Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Eyüp Siemens Klima Servisi     

Eyüp Siemens Klima Bakım ve Servisi   hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Siemens Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Eyüp Siesta Klima Servisi                                                               

Eyüp Siesta Klima Bakım ve Servisi   hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Siesta Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Eyüp Sigma Klima Servisi                                                             

Eyüp Sigma Klima Bakım ve Servisi  hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Sigma Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Klima Arıza:

Baharatçımızda bulunan Sigma 15.000 klima E11 arıza kodu veriyor.

Klima Arızasının Çözümü:

Sigma klimanızda gaz eksikliği söz konusu. Gaz eksikliğini gidermek için Eyüp Klima Servisi ile iletişime geçebilirsiniz.

Eyüp Sunny Klima Servisi                                                               

Eyüp Sunny Klima Bakım ve Servisi   hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Sunny Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Eyüp Teba Klima Servisi                                                               

Eyüp Teba Klima Bakım ve Servisi   hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Teba Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Eyüp Teco Klima Servisi                                                                   

Eyüp Teco Klima Bakım ve Servisi   hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Teco Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Eyüp Toshiba Klima Servisi                                                       

 Eyüp Toshiba Klima Bakım ve Servisi   hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Toshiba Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Eyüp Toyo Klima Servisi                                                                 

Eyüp Toyo Klima Bakım ve Servisi  hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Toyo Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Eyüp Trane Klima Servisi                                                     

Eyüp Trane  Klima Bakım ve Servisi  hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Trane Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Eyüp Tronic Klima Servisi                                                               

Eyüp Tronic Klima Bakım ve Servisi   hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Tronic Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Eyüp Unionaire Klima Servisi                     

Eyüp Unionaire Klima Bakım ve Servisi   hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Unionaire Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Eyüp Vaillant Klima Servisi                                                         

Eyüp Vaillant Klima Bakım ve Servisi   hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Vaillant Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Eyüp Velena Klima Servisi                                                               

Eyüp Velena Klima Bakım ve Servisi   hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Velena Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Eyüp Vestel Klima Servisi                                                           

Eyüp Vestel Klima Bakım ve Servisi   hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Vestel Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Klima Arıza:

Bankadaki Vestel 18.000 klimada elektrik var lakin hiç bir hareket yok.

Klima Arızasının Çözümü:

Vestel klimanızın ana kartında hasar meydana gelmiş. Ana kart değişimi ya da tamiri için Eyüp Klima Servisi ile görüşebilirsiniz.

Klima Arıza:

Başçavuşun odasında bulunan Vestel 24.000 btu klima hiç çalışmıyor.

Klima Arızasının Çözümü:

Vestel klimanın kompresör adı verilen parçasında arıza var. Kompresör onarımı ya da değişimi için Eyüp Klima Servisi ustaları ile görüşün.

Klima Arıza:

Benzincideki Vestel klima E1 hatası veriyor.

Klima Arızasının Çözümü:

Vestel klimanın bu arıza kodunun üstesinden gelmek için ana kartını değiştirmek gerekiyor. Ana kart değişim işlemi için Eyüp Klima Servisi arayıp bilgi alabilirsiniz.

Eyüp Vestfrost Klima Servisi                                                         

Eyüp Vestfrost Klima Bakım ve Servisi  hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Vestfrost Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Eyüp Viessmann Klima Servisi                                                     

Eyüp Viessmann Klima Bakım ve Servisi   hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Viessmann Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Eyüp Weili Klima Servisi                                                                 

Eyüp Weili  Klima Bakım ve Servisi  hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz.Weili Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Eyüp Westen Klima Servisi                                         

Eyüp Westen Klima Bakım ve Servisi  hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Westen Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Eyüp Whirlpool Klima Servisi                                                     

Eyüp Whirlpool  Klima Bakım ve Servisi   hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Whirlpool  Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Eyüp White Westinghouse Klima Servisi                             

Eyüp White Westinghouse  Klima Bakım ve Servisi   hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. White Westinghouse   Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Eyüp York Klima Servisi                                                     

Eyüp York Klima Bakım ve Servisi  hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. York Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Klima Arıza:

Başhemşirenin York kliması E4 hata kodu veriyor.

Klima Arızasının Çözümü:

York klimada gaz eksikliği oldugundan dolayı bu hata kodunu vermektedir. Gaz yüklemek için Eyüp Klima Servisi’ni çağırabilirsiniz.

Klima Arıza:

Başkomiserin evindeki York klima E2 hata kodu veriyor.

Klima Arızasının Çözümü:

York klimanın sensörleri tahrip oldugundan bu E2 hatası ile karşı karşıyasınız. Sensör değişimi için Eyüp Klima Servisi’nin teknisyenleri ile görüşünüz.

Eyüp Zass Klima Servisi                                                     

Eyüp Zass Klima Bakım ve Servisi  hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz.Zass Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Eyüp Zen Klima Servisi                                                                 

Eyüp Zen Klima Bakım ve Servisi   hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Zen Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Eyüp Zibro Klima Servisi                                                             

Eyüp Zibro Klima Bakım ve Servisi   hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Zibro Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Eyüp Nexon Klima Servisi                                                         

 Eyüp Nexon Klima Bakım ve Servisi   hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Nexon Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Eyüp  Klima Bakım ve Servisi  almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Nişantaşı Airfel Servisi, Eyüp Klima Servisi, Eyüp Petek Temizleme, Eyüp Kombi Servisi, Etiler Ferroli Klima Servisi,

Aramak İçin Dokunun