15 Yıllık İklimlendirme Tecrübesi

Pzt-Cts: 08:30 - 18:30

Acil Servis Hizmeti

Garantili Servis

1 Yıl Garanti

Hemen Ara 0212 221 00 09

İstanbul, Türkiye

Fatih Klima Servisi

Fatih Klima Servisi 0212 221 00 09

Fatih Kombi Servisi

Fatih Kombi Servisi

Randevu zamanı evini de  olan teknik ekibimiz arıza tespiti yapacak ve önemli  bir  arıza ise hemen orada gidereceklerdir.Büyük bir arıza ise 1 yıl garantili yedek parça değişimi ile arıza onarılacaktır. Fatih Klima Servisi tarafından  takılan tüm yedek parçalar orjinal parçalar olup Gül Klima Servisi garantisi  kapsamındadır.Bu sayede tekrar  eden bir arıza halinde siz klima müşterilerimizden bir ücret talep etmeden servis işlemi yapılacaktır.Servisimiz Fatih Klima Servisi İstanbul’un Avrupa yakasında Fatih bölgesi başta olmak üzere hemen hemen İstanbulun Avrupa yakasına Fatih klima servisi, Fatih klima Bakımı, Fatih klima montajı, Fatih klima tamiri, Fatih klima montaj ve sökme  , Fatih klima altyapı hizmetleri veren servistir. Fatih klima bakım klima piyasasında bir çok kampanyalara imza atmış gerçekleştirdiği bu kaliteli işler  ile müşteri potansiyelinhi arttırmış her geçen gün daha da arttırmaya devam etmektedir servisimiz müşteri memnuniyeti hedefi ile  çalışmakta olup  çalışmakta olan personellerine de bu konu hakkında bilinçlendirmektedir. Fatih Klima Servisi olarak, teknik servisimiz sektör de tecrübeli ekiplerden bir araya gelmektedir ve eğitimli personellerden oluşmaktadır. Klima markası ve arızasını da ayırt etmeden hizmet veriyoruz. Fatih Klima Servisi müşterilerine böyle  kaliteli servis için çok fahiş para ödemek zorunda değilsiniz. Çok düşük ücretler ile bunu en kaliteli şekilde gerçekleştirebiliriz.  klima arıza problemlerin de  hizmet vermek için çalışıyoruz .

 Fatih Klima Servisi

Yaz sıcağın da Fatih klima bakım arızalanması korkunç olur. Böyle bir duruma rağmen Fatih klima bakım klimaların en sık bozulduğu zamanlarda bu yaz aylarıdır. Klima bakım ve onarımı için ödemeniz gereken fiyatlar ise soğuk havaların olmaması ile birleşip sizi daha büyük sıkıntıya sokabilir. Bu tür arızaları önlemek için Fatih klima bakım uzman ekibi size tamir ve bakım onarım ihtiyaçlarınız için Fatih Klima bakımı teknik hizmet sağlayabilir. Sadece Yapmanız gereken Fatih klima montajı arayabilmek ve en yakın z Electra randevu almak olacaktır.Klima bakımın da en önemli adımların da Fatih klima montajı Teknisyenleri ivedilikle müdahale eder. Fatih klima montajı olarak 14 yıldan bu yana tek hedefimiz vardır, hedef doğrultusunda siz değerli müşterilerimizi n memnuniyetinden emin olmaktır.Fatih klima montajı uzman ekibimiz ile iyi bir hizmet sunmak için elinden gelena her şeyi yapar. Fatih klima servis sisteminiz arıza meydana geldiğin de endişelenmenize gerek yoktur çünkü arızalan klimaları düzeltmek Fatih Klima Servisidir. Fatih Klima Servisi olarak onarımını gerçekleştirdiğimiz problemlerden sadece bazıları şunlardır:Bir telefon kadar yakınız Hemen Fatih klima servis arayınız.Bunlar bakım ve onarımı yapabildiğimiz sorunların sadece birkaçı, Eğer cihazdaki sorun listemizde yoksa üzülmeyin. Sadece Fatih klima servis arayın ve sorunu kökten çözelim. Klima servisi ile klimanız emin ellerde olacaktır.Fatih klima servisimiz de değişen arızalı klima parçaları garanti kapsamında. Klimanızı uzun yıllar sağlıklı kullanmak için  kullanma kılavuzundaki bildirimlere paralel bir şekilde kullanmak, firmamıza servis ve periyodik bakımını yaptırmak gerekir. Teknik servisimiz uzun zamandır aktif olarak bu sektör de olan,uzman ekibi ve  iş bilinci ile birçok klima kullanıcısının güvenini kazanmış bir teknik servisdir. Fatih Klima Servisi kalitesini her gün ardı arttırmaktadır ,disiplinli iş anlayışı ile takdire şayan görülen bir klima teknik servisidir. İstanbul da sayısız kamu kurum ve kuruluşlarının klima servis ihtiyaçlarını gideren klima teknik servisimiz siz değerli klima kullanıcılarının da klima bakım,klima arıza gibi ihtiyaçlarını gidermek için telefon kadar yakınız. Fatih Klima Servisi klimalarla iili aklınıza gelebilecek her konuda bir telefon kadar yakınız.

Fatih Klima Servisi

Fatih Klima Servisi olarak klima sektörün de başladığımız ilk günden bu yana siz değerli müşterilerimize en iyi ve kaliteli hizmeti verdik ve her geçen gün Fatih  klima servis klima servisi olarak hizmet vererek kendimizi geliştirdik ve tek işimiz olan Fatih  klima servisliğini en uç noktalara taşıdık. Fatih klima servisimizde tam donanımlı araç  eğitimli uzman teknik personelimizle çağrılarınıza hemen cevap veren çağrı merkezimizle aynı gün için de servis imkanı sunuyoruz.İstanbul bölgesine servis sunan Fatih klima servis anında çözümlerle doğru teşhis ve garantili   işçilikle her an yanınızdayız. Fatih Klima Servisi olarak klima ile  bütün sorunlarınıza anında cevap veriyoruz İstanbul’ a 7- 24 klima servisi hizmeti sunuyoruz. Fatih Klima Servisi klimalarda genelde problemler: Fatih Klima Servisi klima soğutmuyor,Fatih Klima Servisi klima ısıtmıyor,Fatih Klima arıza klima su akıtıyor, Fatih Klima Servisi kumandası çalışmıyor, Fatih Klima arıza klima ses çıkarıyor bu gibi arıalarınıza anında cevap veriyoruz.Fatih Klima arıza klimaları  periyodik olarak bakım yaptırmayı ihmal etmeyiniz çünkü; bakımsız klimalar sağlını büyük derecede tehdit edebiliyor ve klima ihtiyaç duydunuz anda sizi yarı yolda bırakabiliyor. Siz Fatih klima arıza kullanıcıları olarak yılın hangi mevsimi olursa olsun klima kullandığınız sürece kendiniz

20-30 günde bir anti bakteri filtreleri yıkayınız performanslı ve randumanlı çalışmasına yardımcı olacaktır.

Fatih Klima Servisleri

Fatih Klima servisi size  en iyi klima seçeneklerini sizlere sunmakta ve beklentilerinizin üzerinde hizmet sunmaktadır. Fatih Klima servisi bulundurdukları teknolojilerle en iyiyi sunmakta ve klima kullanımınız sırasında size en iyi performansı sunmaktadır.

Fatih Klima Servisi klimaların markası her ne olursa olsun kullanımı sırasında sorunlarla karşılaşmak istemiyorsanız, klimaları maksimum verimlilikte ve performansta kullanmak istiyorsanız Fatih Klima Servisi hizmetlerini uzman ekiplerden almanız gerekmektedir.

Gül Teknik Fatih Klima Servisi cihazlarınızın en iyi şekilde size hizmet sunması için gerekli olan Fatih Klima Servisi hizmetlerini en ucuz Fatih Klima Servis fiyatları ile gerçekleştirmektedir.

Fatih Klima Servisleri içerisinde size en iyi alternatif olan Gül Teknik Fatih Klima Servisi kaliteli hizmeti ile rakipleri arasından sıyrılmakta ve en iyiyi sunarak farklılaşmaktadır.

Fatih Klima Servisi Bakım Hizmeti

Fatih Klimalarınızın kullanımı sırasında yılda en az iki defa almanız gereken Fatih Klima Bakımı hizmeti Fatih Klimalarınızın en iyi şekilde çalışmasını sağlar. Fatih Klimalarınızın performansları ve verimlilikleri açısından en iyisini vermesini istiyorsanız Fatih Klima Bakımı hizmetini doğru yerden almanız gerekmektedir.

Gül Teknik Fatih  Klima Bakım Servisi size en ucuz Fatih Klima Servisi hizmetini en hızlı şekilde sunmaktadır.

Fatih Klima Servisi Montaj Hizmeti

Fatih Klimalarınızı ilk aldığınız süreçte ilk yapmanız gereken şey olan Fatih Klima Montajı hizmeti Gül Teknik Fatih Klima Montaj servisi tarafından almanız klimanızdan beklentilerinizi maksimum seviyede karşılamanız için önemli bir adım olacaktır. Klimanızın performansı ve verimliliği açısından önem arz eden Fatih Klima Montaj Servisi hizmeti doğru alınmadığı takdirde sağlık problemlerine de sebep olabilmektedir.

Fatih Klima Servisi Onarım Hizmeti

Fatih Klimalarınızın arızalarla karşılaştığı durumlarda alınması gereken Fatih  Klima Tamiri hizmeti Gül Teknik tarafından uzman teknik servis ekipleri tarafından gerçekleştirilmektedir.

İstanbul’un Her Yerine 7/24 Hizmet

Fatih Klimalarınızla ilgili ihtiyaçlarınızı alan Gül Teknik bu ihtiyaçlarınıza çözümleri haftanın her günü her saat çalışarak İstanbul’un neresinde olursanız olun en hızlı şekilde kapınıza getirmektedir.

Profesyonel Fatih Klima Servisi Hizmeti

Alanında uzman teknik servis ekipleri tarafından gerçekleştirilen Fatih Klima Servisi hizmetlerini almak için Gül Teknik Fatih Klima Servisi çağrı merkezi numarası olan 221 0 009 ‘u aramanız yeterlidir.

En ucuz Fatih Klima Servisi hizmetini en hızlı şekilde almak istiyorsanız Gül Teknik Fatih Klima Servisi her zaman yanınızda.

Aksaray Mahallesi Klima Servisi,Akşemsettin Mahallesi Klima Servisi,Alemdar Mahallesi Klima Servisi,Ali Kuşçu Mahallesi Klima Servisi,Atikali Mahallesi Klima Servisi,Ayvansaray Mahallesi Klima Servisi,Balabanağa Mahallesi Klima Servisi,Balat Mahallesi Klima Servisi,Beyazıt Mahallesi Klima Servisi,Binbirdirek Mahallesi Klima Servisi,Cankurtaran Mahallesi Klima ServislCerrahpaşa Mahallesi Klima Servisi,Cibali Mahallesi Klima Servisi,Demirtaş Mahallesi Klima Servisi,Dervişali Mahallesi Klima Servisi,Emin Sinan Mahallesi Klima Servisi,Hacı Kadın Mahallesi Klima Servisi,Haseki Sultan Mahallesi Klima Servisi,Hırka-İ Şerif Mahallesi Klima Servisi,Hobyar Mahallesi Klima Servisi,Hoca Gıyasettin Mahallesi Klima Servisi,Hoca Paşa Mahallesi Klima Servisi,İskenderpaşa Mahallesi Klima Servisi,Kalenderhane Mahallesi Klima Servisi,Karagümrük Mahallesi Klima Servisi,Katip Kasım Mahallesi Klima Servisi,Kemal Paşa Mahallesi Klima Servisi,Kocamustafapaşa Mahallesi Klima Servisi,Küçük Ayasofya Mahallesi Klima Servisi,Mercan Mahallesi Klima Servisi,Mesih Paşa Mahallesi Klima Servisi,Mevlanakapı Mahallesi Klima Servisi,Mimar Hayrettin Mahallesi Klima Servisi,Mimar Kemalettin Mahallesi Klima Servisi,Molla Gürani Mahallesi Klima Servisi,Mollafenari Mahallesi Klima Servisi,Mollahüsrev Mahallesi Klima Servisi,Muhsine Hatun Mahallesi Klima Servisi,Nişanca Mahallesi Klima Servisi,Rüstem Paşa Mahallesi Klima Servisi,Saraç İshak Mahallesi Klima Servisi,Seyyid Ömer Mahallesi Klima Servisi,Silivrikapı Mahallesi Klima Servisi,Sultan Ahmet Mahallesi Klima Servisi,Sururi Mahallesi Klima Servisi,Süleymaniye Mahallesi Klima Servisi,Sümbül Efendi Mahallesi Klima Servisi,Şehremini Mahallesi Klima Servisi,Şehsuvar Bey Mahallesi Klima Servisi,Tahtakale Mahallesi Klima Servisi,Taya Hatun Mahallesi Klima Servisi,Topkapı Mahallesi Klima Servisi,Yavuz Sinan Mahallesi Klima Servisi,Yavuz Sultan Selim Mahallesi Klima Servisi, Yedikule Mahallesi Klima Servisi,

 

Fatih Acson Klima Servisi

Fatih Acson Klima Bakım ve Servisi   hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Acson Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Fatih Aeg Klima Servisi         

Fatih Aeg Klima Bakım ve Servisi  hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Aeg Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Fatih Airfel Klima Servisi                                                                           

Fatih Airfel Klima Bakım ve Servisi  hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Airfel Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Fatih Airwell Klima Servisi                                                                         

Fatih Airwell  Klima Bakım ve Servisi  hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz.Airwell Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Fatih Altus Klima Servisi                                                                             

Fatih Altus Klima Bakım ve Servisi  hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Altus Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Klima Arıza:

Bisikletçimizdeki Altus klima ne ısıtma yapıyor ne soğutma yapıyor.

Klima Arızasının Çözümü:

Altus klimanızda gaz kalmamış. Gaz takviyesi yaptırmak için Fatih Klima Servisi ile görüşebilirsiniz.

Fatih Amana Klima Servisi                                                                   

Fatih Amana Klima Bakım ve Servisi  hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Amana Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Klima Arıza:

Botanik bahçemizde bulunan Amana klimamız ısıtma yapmıyor.

Klima Arızasının Çözümü:

Amana klimanızın kompresörü arızalıdır. Amana klima kompresörü değişimi için Fatih Klima Servisi’ni arayarak gerekli bilgiyi arayabilirsiniz.

Fatih Amcor Klima Servisi                                                                 

Fatih Amcor Klima Bakım ve Servisi   hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Amcor Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Fatih Americool Klima Servisi                                                         

Fatih Amcericool Klima Bakım ve Servisi   hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Americool Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Fatih Arçelik Klima Servisi                                                                

Fatih Arçelik Klima Bakım ve Servisi  hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Arçelik Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Fatih Arçelik Servisi olarak Arçelik kombi,klima, beyaz eşya servis hizmeti vermekteyiz.

Klima Arıza:

Çay ocagındaki 18.000 btu Arçelik klima fanı ses yapıyor.

Klima Arızasının Çözümü:

Arçelik marka klimanızın fan motoru ve pervanesi değişmelidir. Aksi taktirde bu sesleri yapmaya devam eder. Yedek parça değişimi için Fatih Klima Servisi ile iletişime geçebilirsiniz.

Klima Arıza:

İç çamaşırı satan işletmemizdeki Arçelik klima sigorta attırıyor.

Klima Arızasının Çözümü:

Arçelik klimanızın kondansitörü arızalanmış. Kondansör değişimi için Fatih Klima Servisi ile iletişime geçebilirsiniz.

Fatih Arrow Klima Servisi                                                                   

Fatih Arrow  Klima Bakım ve Servisi  hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz.Arrow Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Fatih Auer Klima Servisi                                                                    

Fatih Auer Klima Bakım ve Servisi  hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Auer Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Fatih Aura Klima Servisi                                                                     

Fatih Aura Klima Bakım ve Servisi   hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Aura Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24

Klima Arıza:

Çanta satmakta olan dükkanımızdaki Aura klima E7 hata kodu vermektedir.

Klima Arızasının Çözümü:

Aura klimanızın ana kartında sorun vardır. Ana kartın değişmesi gerekiyor. Ana kart değişimi için Fatih Klima Servisi’ni arayabilirsiniz.

Fatih Aux Klima Servisi                                                                     

Fatih Aux Klima Bakım ve Servisi   hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Aux Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Fatih Baxi Klima Servisi                                                                     

Fatih Baxi Klima Bakım ve Servisi  hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Baxi Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Fatih Baymak Klima Servisi                                                           

 Fatih Baymak Klima Bakım ve Servisi  hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Baymak Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Fatih Beko Klima Servisi                                                                   

Fatih Beko Klima Bakım ve Servisi  hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Beko Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Fatih Blyss Klima Servisi                                                                 

Fatih Blyss Klima Bakım ve Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Blyss Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Fatih Bosch Klima Servisi                                                             

Fatih Bosch Klima Bakım ve Servisi  hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Bosch Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Fatih Bosfor Klima Servisi                                                               

Fatih Bosfor  Klima Bakım ve Servisi  hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz.Bosfor Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Fatih Chigo Klima Servisi                                                       

 Fatih Chigo Klima Bakım ve Servisi   hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Chigo Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Fatih Daikin Klima Servisi                                                           

Fatih Daikin Klima Bakım ve Servisi   hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Daikin Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Fatih Daylux Klima Servisi                                                             

Fatih Daylux Klima Bakım ve Servisi  hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Daylux Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Fatih Delonghi Klima Servisi                                                         

Fatih Delonghi  Klima Bakım ve Servisi  hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Delonghi Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Fatih Demirdöküm Klima Servisi                                                   

Fatih Demirdöküm Klima Bakım ve Servisi   hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Demirdöküm Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Klima Arıza:

Cumhurbaşkanımızın odasındaki Demirdöküm klima sıcak modda açınca çalışmadan P9 hata kodu veriyor.

Klima Arızasının Çözümü:

Demirdöküm klimanızın dört yollu vanasının değişmesi gerekiyor. Dört yollu vananın değişmesi işlemi için Fatih Klima Servisi’ne yaptırabilirsiniz.

Fatih Demrad Klima Servisi                                                             

Fatih Demrad Klima Bakım ve Servisi   hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Demrad Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Fatih Denki Klima Servisi                                                               

Fatih Denki Klima Bakım ve Servisi   hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Denki Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Fatih Diamond Electric Klima Servisi                                       

Fatih Diamond Electric Klima Bakım ve Servisi  hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Diamond Electric Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Fatih Ecotherma Klima Servisi                                                     

Fatih Ecotherma  Klima Bakım ve Servisi  hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz.Ecotherma Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Fatih Electra Klima Servisi                       

Fatih Electra Klima Bakım ve Servisi   hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Electra Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Fatih Electrolux Klima Servisi                                                       

Fatih Electrolux Klima Bakım ve Servisi   hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Electrolux Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Fatih Faico Klima Servisi                                                           

Fatih Faico Klima Bakım ve Servisi   hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Faico Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Fatih Fedders Klima Servisi                                                     

 Fatih Fedders  Klima Bakım ve Servisi  hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz.Fedders Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Fatih Ferroli Klima Servisi                                                             

Fatih Ferroli Klima Bakım ve Servisi   hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Ferroli Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Fatih Firstline Klima Servisi                                                   

Fatih  Firstline  Klima Bakım ve Servisi  hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz.Firstline Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Fatih Fujiair Klima Servisi                                                               

Fatih Fujiair Klima Bakım ve Servisi   hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Fujiair Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

 Fatih Fujitsu Klima Servisi                                                           

 Fatih Fujitsu Klima Bakım ve Servisi   hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Fujitsu Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Fatih Funai Klima Servisi                                                               

Fatih Funai Klima Bakım ve Servisi   hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Funai Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Fatih Galanz Klima Servisi                                                             

Fatih Galanz Klima Bakım ve Servisi   hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Galanz Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Fatih General Electric Klima Servisi                                           

Fatih General Electric  Klima Bakım ve Servisi   hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. General Electric  Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Fatih Goodman Klima Servisi                                                       

Fatih Goodman Klima Bakım ve Servisi   hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Goodman Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Fatih Gree Klima Servisi                                                              

Fatih Gree Klima Bakım ve Servisi  hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Gree Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Fatih Haier Klima Servisi                                                             

Fatih Haier Klima Bakım ve Servisi  hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Haier Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Fatih Hicon Klima Servisi                                                             

Fatih Hicon Klima Bakım ve Servisi  hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Hicon Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Fatih Highlife Klima Servisi                                                       

Fatih Highlife Klima Bakım ve Servisi  hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Highlife Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Klima Arıza:

Bilgisayar tamircisindeki Highlife klima ikinci sıradaki ışık yanmakta.

Klima Arızasının Çözümü:

Highlife klimanızın ana kartı fazla elektrik geldiğinden hasar görmüştür. Highlife klimanın ana kartı değişim ya da onarım için Fatih Klima Servisi ile iletişime geçin.

Fatih Hisense Klima Servisi                                                       

Fatih Hisense  Klima Bakım ve Servisi  hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz.Hisense Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Fatih Hitachi Klima Servisi                                               

 Fatih Hitachi Klima Bakım ve Servisi   hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Hitachi Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Fatih Hyundai Klima Servisi                                                     

Fatih Hyundai Klima Bakım ve Servisi  hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Hyundai Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Fatih İndesit Klima Servisi                                                         

Fatih İndesit Klima Bakım ve Servisi   hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. İndesit Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Fatih İnfiniti Klima Servisi                                                         

Fatih İnfiniti  Klima Bakım ve Servisi  hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz.İnfiniti Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Fatih Kelon Klima Servisi                                                             

Fatih Kelon Klima Bakım ve Servisi  hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Kelon Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Fatih Lg Klima Servisi                                                                 

Fatih Lg Klima Bakım ve Servisi  hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Lg Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Fatih Lorna Klima Servisi                                                               

Fatih Lorna Klima Bakım ve Servisi   hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Lorna Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Fatih McQuay Klima Servisi                                                           

Fatih McQuay Klima Bakım ve hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. McQuay Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Fatih Mdv Klima Servisi                                                             

Fatih Mdv  Klima Bakım ve Servisi  hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz.Mdv Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Fatih Midea Klima Servisi                                                         

Fatih Midea Klima Bakım ve Servisi   hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Midea Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Klima Arıza:

Büyükelçiligimizdeki Midea klima sogutma yapmıyor.

Klima Arızasının Çözümü:

Midea klimanızın soğutma yapmamasının sebebi gaz kaçağı olabilir. Bakır boru tesisatı değişimi için Fatih Klima Servisi’nden yardım alabilirsiniz.

Fatih Mikata Klima Servisi                                                           

Fatih Mikata Klima Bakım ve Servisi   hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Mikata Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Fatih Mitsubishi Klima Servisi                                                     

Fatih Mitsubishi Klima Bakım ve Servisi  hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Mitsubishi Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Klima Arıza:

Bilgi işlem odasındaki Mitsubishi klima E33 hata kodu veriyor.

Klima Arızasının Çözümü:

Mitsubishi klimanızın kompresörü değişmesi gerekiyor. Kompresör değişimi için Fatih Klima Servisi’nden bilgi alabilirsiniz.

Fatih Mitsuco Klima Servisi                                                           

Fatih Mitsuco  Klima Bakım ve Servisi  hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz.Mitsuco Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Fatih Mitsui Klima Servisi                               

Fatih Mitsui Klima Bakım ve Servisi   hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Mitsui Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Fatih North Air Klima Servisi                                               

Fatih North Air  Klima Bakım ve Servisi  hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. North Air Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Fatih Olefini Klima Servisi                                                         

Fatih Olefini Klima Bakım ve Servisi   hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Olefini Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Fatih Orcool Klima Servisi                                                    

 

Fatih Orcool Klima Bakım ve Servisi   hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Orcool Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Fatih Oreon Klima Servisi                                                       

Fatih Oreon Klima Bakım ve Servisi   hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Oreon Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Fatih Panasonic Klima Servisi                                                 

Fatih Panasonic Klima Bakım ve Servisi  hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Panasonic Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Fatih Profilo Klima Servisi                                                         

Fatih Profilo Klima Bakım ve Servisi  hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Profilo Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Fatih Regal Klima Servisi                                                     

Fatih Regal Klima Bakım ve hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Regal Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Fatih Rubenis Klima Servisi       

Fatih Rubenis Klima Bakım ve Servisi   hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Rubenis Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Fatih Samsung Klima Servisi 

Fatih Samsung Klima Bakım ve Servisi  hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Samsung Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Fatih Samui Klima Servisi   

Fatih Samui Klima Bakım ve Servisi  hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Samui Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Fatih Sanyo Klima Servisi     

Fatih Sanyo Klima Bakım ve Servisi  hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Sanyo Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Fatih Seg Klima Servisi     

Fatih Seg Klima Bakım ve Servisi   hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Seg Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Fatih Seikon Klima Servisi                                                           

Fatih Seikon Klima Bakım ve Servisi   hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Seikon Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Fatih Sharp Klima Servisi                                                               

 Fatih Sharp Klima Bakım ve Servisi  hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Sharp Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Fatih Shiro Klima Servisi                                               

Fatih Shiro Klima Bakım ve Servisi  hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz.Shiro Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Fatih Siemens Klima Servisi     

Fatih Siemens Klima Bakım ve Servisi   hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Siemens Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Fatih Siesta Klima Servisi                                                               

Fatih Siemens Klima Bakım ve Servisi   hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Siemens Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Fatih Sigma Klima Servisi                                                             

Fatih Sigma Klima Bakım ve Servisi  hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Sigma Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Klima Arıza:

Cam satışı yapan şirketimizdeki Sigma klimada 12 kere ışık yanıyor.

Klima Arızasının Çözümü:

Sigma klimanızın kartı değişmesi gerekiyor. Kart değişimi için Fatih Klima Servisi telefon numarası 0 212 221 00 09.

Fatih Sunny Klima Servisi                                                               

Fatih Sunny Klima Bakım ve Servisi   hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Sunny Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Fatih Teba Klima Servisi                                                               

Fatih Teba Klima Bakım ve Servisi   hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Teba Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Fatih Teco Klima Servisi                                                                   

Fatih Teco Klima Bakım ve Servisi   hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Teco Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Fatih Toshiba Klima Servisi                                                       

 Fatih Toshiba Klima Bakım ve Servisi   hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Toshiba Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Fatih Toyo Klima Servisi                                                                 

Fatih Toyo Klima Bakım ve Servisi  hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Toyo Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Fatih Trane Klima Servisi                                                     

Fatih Trane  Klima Bakım ve Servisi  hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Trane Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Fatih Tronic Klima Servisi                                                               

Fatih Tronic Klima Bakım ve Servisi   hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Tronic Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Fatih Unionaire Klima Servisi                     

Fatih Unionaire Klima Bakım ve Servisi   hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Unionaire Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Fatih Vaillant Klima Servisi                                                         

Fatih Vaillant Klima Bakım ve Servisi   hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Vaillant Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Fatih Velena Klima Servisi                                                               

Fatih Velena Klima Bakım ve Servisi   hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Velena Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Fatih Vestel Klima Servisi                                                           

Fatih Vestel Klima Bakım ve Servisi   hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Vestel Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Fatih Vestfrost Klima Servisi                                                         

Fatih Vestfrost Klima Bakım ve Servisi  hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Vestfrost Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Fatih Viessmann Klima Servisi                                                     

Fatih Viessmann Klima Bakım ve Servisi   hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Viessmann Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Fatih Weili Klima Servisi                                                                 

Fatih Weili  Klima Bakım ve Servisi  hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz.Weili Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Fatih Westen Klima Servisi                                         

Fatih Westen Klima Bakım ve Servisi  hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Westen Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Fatih Whirlpool Klima Servisi                                                     

Fatih Whirlpool  Klima Bakım ve Servisi   hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Whirlpool  Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Fatih White Westinghouse Klima Servisi                             

Fatih White Westinghouse  Klima Bakım ve Servisi   hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. White Westinghouse   Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Fatih York Klima Servisi                                                     

Fatih York Klima Bakım ve Servisi  hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. York Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Fatih Zass Klima Servisi                                                     

Fatih Zass Klima Bakım ve Servisi  hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz.Zass Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Fatih Zen Klima Servisi                                                                 

Fatih Zen Klima Bakım ve Servisi   hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Zen Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Fatih Zibro Klima Servisi                                                             

Fatih Zibro Klima Bakım ve Servisi   hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Zibro Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Fatih Nexon Klima Servisi                                                         

 Fatih Nexon Klima Bakım ve Servisi   hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Nexon Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Fatih  Klima Bakım ve Servisi  almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Fatih Klima Servisi, Fatih Petek Temizleme, Fatih Kombi Servisi,Etiler Fujitsu Klima Servisi, Göktürk Airfel Servisi

 

Aramak İçin Dokunun