15 Yıllık İklimlendirme Tecrübesi

Pzt-Cts: 08:30 - 18:30

Acil Servis Hizmeti

Garantili Servis

1 Yıl Garanti

Hemen Ara 0212 221 00 09

İstanbul, Türkiye

Göktürk Klima Servisi

Göktürk Klima Servisi 0212 221 00 09

Göktürk Klima Servisi

Göktürk Klima Servisi

Randevu zamanı evini de olan teknik ekibimiz arıza tespiti yapacak ve önemli bir arıza ise hemen orada gidereceklerdir.Büyük bir arıza ise 1 yıl garantili yedek parça değişimi ile arıza onarılacaktır. Göktürk Klima Servisi tarafından takılan tüm yedek parçalar orjinal parçalar olup Gül Klima Servisi garantisi kapsamındadır.Bu sayede tekrar eden bir arıza halinde siz klima müşterilerimizden bir ücret talep etmeden servis işlemi yapılacaktır.Servisimiz Göktürk Klima Servisi İstanbul’un Avrupa yakasında Göktürk başta olmak üzere hemen hemen İstanbulun Avrupa yakasına Göktürk Klima servisiGöktürk Klima BakımıGöktürk Klima montajıGöktürk Klima tamiriGöktürk Klima montaj ve sökme , Göktürk Klima altyapı hizmetleri veren servistir. Göktürk Klima bakım klima piyasasında bir çok kampanyalara imza atmış gerçekleştirdiği bu kaliteli işler ile müşteri potansiyelini arttırmış her geçen gün daha da arttırmaya devam etmektedir servisimiz müşteri memnuniyeti hedefi ile çalışmakta olup çalışmakta olan personellerine de bu konu hakkında bilinçlendirmektedir. Göktürk Klima Servisi olarak, teknik servisimiz sektör de tecrübeli ekiplerden bir araya gelmektedir ve eğitimli personellerden oluşmaktadır. Klima markası ve arızasını da ayırt etmeden hizmet veriyoruz. Göktürk Klima Servisi müşterilerine böyle kaliteli servis için çok fahiş para ödemek zorunda değilsiniz. Çok düşük ücretler ile bunu en kaliteli şekilde gerçekleştirebiliriz.Zen klima arıza problemlerin de hizmet vermek için çalışıyoruz .

Göktürk Klima Servis

Yaz sıcağın da Göktürk Klima bakım arızalanması korkunç olur. Böyle bir duruma rağmen Göktürk Klima bakım klimaların en sık bozulduğu zamanlarda bu yaz aylarıdır. Klima bakım ve onarımı için ödemeniz gereken fiyatlar ise soğuk havaların olmaması ile birleşip sizi daha büyük sıkıntıya sokabilir. Bu tür arızaları önlemek için Göktürk Klima bakım uzman ekibi size tamir ve bakım onarım ihtiyaçlarınız için Göktürk Klima bakımı teknik hizmet sağlayabilir. Sadece Yapmanız gereken Göktürk Klima montajı arayabilmek ve en yakın Zen randevu almak olacaktır.Klima bakımın da en önemli adımların da Göktürk Klima montajı Teknisyenleri ivedilikle müdahale eder. Göktürk Klima montajı olarak 14 yıldan bu yana tek hedefimiz vardır, hedef doğrultusunda siz değerli müşterilerimizi n memnuniyetinden emin olmaktır.Göktürk Klima montajı uzman ekibimiz ile iyi bir hizmet sunmak için elinden gelen her şeyi yapar. Göktürk Klima servis sisteminiz arıza meydana geldiğin de endişelenmenize gerek yoktur çünkü arızalan klimaları düzeltmek Göktürk Klima Servisidir. Göktürk Klima Servisi olarak onarımını gerçekleştirdiğimiz problemlerden sadece bazıları şunlardır:Bir telefon kadar yakınız Hemen Göktürk Klima servis arayınız.Bunlar bakım ve onarımı yapabildiğimiz sorunların sadece birkaçı, Eğer cihazdaki sorun listemizde yoksa üzülmeyin. Sadece Göktürk Klima servis arayın ve sorunu kökten çözelim. Klima servisi ile klimanız emin ellerde olacaktır.Göktürk Klima servisimiz de değişen arızalı klima parçaları garanti kapsamında. Klimanızı uzun yıllar sağlıklı kullanmak için kullanma kılavuzundaki bildirimlere paralel bir şekilde kullanmak, firmamıza servis ve periyodik bakımını yaptırmak gerekir. Teknik servisimiz uzun zamandır aktif olarak bu sektör de olan,uzman ekibi ve iş bilinci ile birçok klima kullanıcısının güvenini kazanmış bir teknik servisdir. Göktürk Klima Servisi kalitesini her gün ardı arttırmaktadır ,disiplinli iş anlayışı ile takdire şayan görülen bir klima teknik servisidir. İstanbul da sayısız kamu kurum ve kuruluşlarının klima servis ihtiyaçlarını gideren klima teknik servisimiz siz değerli klima kullanıcılarının da klima bakım,klima arıza gibi ihtiyaçlarını gidermek için telefon kadar yakınız. Göktürk Klima Servisi  aklınıza gelebilecek her konuda bir telefon kadar yakınız.

Göktürk Klima Servisleri

Göktürk Klima Servis olarak klima sektörün de başladığımız ilk günden bu yana siz değerli müşterilerimize en iyi ve kaliteli hizmeti verdik ve her geçen gün Göktürk Klima servis klima servisi olarak hizmet vererek kendimizi geliştirdik ve tek işimiz olan Göktürk Klima servisliğini en uç noktalara taşıdık. Göktürk Klima servisimizde tam donanımlı araç eğitimli uzman teknik personelimizle çağrılarınıza hemen cevap veren çağrı merkezimizle aynı gün için de servis imkanı sunuyoruz.İstanbul servis sunan Göktürk Klima servis anında çözümlerle doğru teşhis ve garantili işçilikle her an yanınızdayız. Göktürk Klima Servisi olarak klima ile bütün sorunlarınıza anında cevap veriyoruz İstanbul’ a 7- 24 klima servisi hizmeti sunuyoruz. Göktürk Klima Servisi klimalarda genelde problemler: Göktürk Klima Servisi klima soğutmuyor,Göktürk Klima Servisi klima ısıtmıyor,Göktürk Klima arıza klima su akıtıyor, Göktürk Klima Servisi kumandası çalışmıyor, Göktürk Klima arıza klima ses cıkarıyor bu gibi arızalarınıza anında cevap veriyoruz.Göktürk Klima arıza klimaları ve periyodik olarak bakım yaptırmayı ihmal etmeyiniz çünkü; bakımsız klimalar sağlını büyük derecede tehdit edebiliyor ve klima ihtiyaç duydunuz anda sizi yarı yolda bırakabiliyor. Siz Göktürk Klima arıza kullanıcıları olarak yılın hangi mevsimi olursa olsun klima kullandığınız sürece kendiniz

20-30 günde bir anti bakteri filtreleri yıkayınız performanslı ve randımanlı çalışmasına yardımcı olacaktır.

Göktürk Klima Servisleri

Göktürk Klimalar en iyi klima seçeneklerini sizlere sunmakta ve beklentilerinizin üzerinde hizmet sunmaktadır. Göktürk Klimalar bulundurdukları teknolojilerle en iyiyi sunmakta ve klima kullanımınız sırasında size en iyi performansı sunmaktadır.

Göktürk Klimalarınızın kullanımı sırasında sorunlarla karşılaşmak istemiyorsanız, Göktürk Klimalarınızı maksimum verimlilikte ve performansta kullanmak istiyorsanız Göktürk Klima Servisi hizmetlerini uzman ekiplerden almanız gerekmektedir.

Gül Teknik Göktürk Klima Servisi cihazlarınızın en iyi şekilde size hizmet sunması için gerekli olan Göktürk Klima Servisi hizmetlerini en ucuz Göktürk Klima Servis fiyatları ile gerçekleştirmektedir.

Göktürk Klima Servisleri içerisinde size en iyi alternatif olan Gül Teknik Göktürk Klima Servisi kaliteli hizmeti ile rakipleri arasından sıyrılmakta ve en iyiyi sunarak farklılaşmaktadır.

Göktürk Klima Servisi Bakım Hizmeti

Göktürk Klimalarınızın kullanımı sırasında yılda en az iki defa almanız gereken Göktürk Klima Bakımı hizmeti Göktürk Klimalarınızın en iyi şekilde çalışmasını sağlar. Göktürk Klimalarınızın performansları ve verimlilikleri açısından en iyisini vermesini istiyorsanız Göktürk Klima Bakımı hizmetini doğru yerden almanız gerekmektedir.

Gül Teknik Göktürk Klima Bakım Servisi size en ucuz Göktürk Klima Servisi hizmetini en hızlı şekilde sunmaktadır.

Göktürk Klima Servisi Montaj Hizmeti

Göktürk Klimalarınızı ilk aldığınız süreçte ilk yapmanız gereken şey olan Göktürk Klima Montajı hizmeti Gül Teknik Göktürk Klima Montaj servisi tarafından almanız klimanızdan beklentilerinizi maksimum seviyede karşılamanız için önemli bir adım olacaktır. Klimanızın performansı ve verimliliği açısından önem arz eden Göktürk Klima Montaj Servisi hizmeti doğru alınmadığı takdirde sağlık problemlerine de sebep olabilmektedir.

Göktürk Klima Servisi Onarım Hizmeti

Göktürk Klimalarınızın arızalarla karşılaştığı durumlarda alınması gereken Göktürk Klima Tamiri hizmeti Gül Teknik tarafından uzman teknik servis ekipleri tarafından gerçekleştirilmektedir.

İstanbul’un Her Yerine 7/24 Hizmet

Göktürk Klimalarınızla düzenli ihtiyaçlarınızı alan Gül Teknik bu ihtiyaçlarınıza çözümleri haftanın her günü her saat çalışarak İstanbul’un neresinde olursanız olun en hızlı şekilde kapınıza getirmektedir.

Profesyonel Göktürk Klima Servisi Hizmeti

Alanında uzman teknik servis ekipleri tarafından gerçekleştirilen Göktürk Klima Servisi hizmetlerini almak için Gül Teknik Göktürk Klima Servisi çağrı merkezi numarası olan 221 0 009 ‘u aramanız yeterlidir.

En ucuz Göktürk Klima Servisi hizmetini en hızlı şekilde almak istiyorsanız Gül Teknik Göktürk Klima Servisi her zaman yanınızda.

Göktürk Acson Klima Servisi

Göktürk Acson Klima Bakım ve Servisi   hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Acson Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Klima Arıza:

Çocuk doktoru muayanesindeki Acson 24. Btu klima sıcak modda çalışmıyor soğuk modda çalışıyor.

Klima Arızasının Çözümü:

Acson klimanızın dört yollu vananız arızalıdır. Dört yollu vana değişimi için Göktürk Klima Servisi ile iletişime geçebilirsiniz.

Göktürk Aeg Klima Servisi         

Göktürk Aeg Klima Bakım ve Servisi  hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Aeg Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Göktürk Airfel Klima Servisi                                                                           

Göktürk Airfel Klima Bakım ve Servisi  hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Airfel Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Göktürk Airwell Klima Servisi                                                                         

Göktürk Airwell  Klima Bakım ve Servisi  hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz.Airwell Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Göktürk Altus Klima Servisi                                                                             

Göktürk Altus Klima Bakım ve Servisi  hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Altus Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Göktürk Amana Klima Servisi                                                                   

Göktürk Amana Klima Bakım ve Servisi  hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Amana Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Göktürk Amcor Klima Servisi                                                                 

Göktürk Amcor Klima Bakım ve Servisi   hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Amcor Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Göktürk Americool Klima Servisi                                                         

Göktürk Amcericool Klima Bakım ve Servisi   hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Americool Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Göktürk Arçelik Klima Servisi                                                                

Göktürk Arçelik Klima Bakım ve Servisi  hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Arçelik Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Klima Arıza:

Diş hekiminin muayanesinde kullandığı Arçelik 24.btu klima koku yapıyor.

Klima Arızasının Çözümü:

Arçelik klima bulunduğu ortamdaki kokuları çekerek geri verir bu bir arıza değildir. Klima konusunda her türlü soruyu Göktürk Klima Servisi’ne sorabilirsiniz.

Göktürk Arrow Klima Servisi                                                                   

Göktürk Arrow  Klima Bakım ve Servisi  hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz.Arrow Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Göktürk Auer Klima Servisi                                                                    

Göktürk Auer Klima Bakım ve Servisi  hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Auer Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Göktürk Aura Klima Servisi                                                                     

Göktürk Aura Klima Bakım ve Servisi   hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Aura Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24

Göktürk Aux Klima Servisi                                                                     

Göktürk Aux Klima Bakım ve Servisi   hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Aux Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Göktürk Baxi Klima Servisi                                                                     

Göktürk Baxi Klima Bakım ve Servisi  hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Baxi Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Göktürk Baymak Klima Servisi                                                           

 Göktürk Baymak Klima Bakım ve Servisi  hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Baymak Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Göktürk Beko Klima Servisi                                                                   

Göktürk Beko Klima Bakım ve Servisi  hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Beko Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Göktürk Blyss Klima Servisi                                                                 

Göktürk Blyss Klima Bakım ve Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Blyss Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Göktürk Bosch Klima Servisi                                                             

Göktürk Bosch Klima Bakım ve Servisi  hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Bosch Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Göktürk Bosfor Klima Servisi                                                               

Göktürk Bosfor  Klima Bakım ve Servisi  hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz.Bosfor Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Göktürk Chigo Klima Servisi                                                       

 Göktürk Chigo Klima Bakım ve Servisi   hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Chigo Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Klima Arıza:

Çiçek sattığımız işletmemizde Cartel klima  E5 hata kodu veriyor.

Klima Arızasının Çözümü:

Klimanızın sensörleri bozulmuş. Sensör değişimi için Göktürk Klima Servisi ile iletişime geçebilirsiniz.

Göktürk Daikin Klima Servisi                                                           

Göktürk Daikin Klima Bakım ve Servisi   hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Daikin Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Göktürk Daylux Klima Servisi                                                             

Göktürk Daylux Klima Bakım ve Servisi  hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Daylux Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Göktürk Delonghi Klima Servisi                                                         

Göktürk Delonghi  Klima Bakım ve Servisi  hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Delonghi Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Göktürk Demirdöküm Klima Servisi                                                   

Göktürk Demirdöküm Klima Bakım ve Servisi   hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Demirdöküm Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Klima Arıza:

Çiftliğimizdeki Demirdöküm klima E4 arıza kodu veriyor.

Klima Arızasının Çözümü:

Demirdöküm klimanızın sıcaklık sensöründen hasar meydana geldiği için bu hatayı veriyor. Sensör değişimi için Göktürk Klima Servisi’ni arayın.

Göktürk Demrad Klima Servisi                                                             

Göktürk Demrad Klima Bakım ve Servisi   hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Demrad Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Göktürk Denki Klima Servisi                                                               

Göktürk Denki Klima Bakım ve Servisi   hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Denki Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Göktürk Diamond Electric Klima Servisi                                       

Göktürk Diamond Electric Klima Bakım ve Servisi  hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Diamond Electric Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Göktürk Ecotherma Klima Servisi                                                     

Göktürk Ecotherma  Klima Bakım ve Servisi  hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz.Ecotherma Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Göktürk Electra Klima Servisi                       

Göktürk Electra Klima Bakım ve Servisi   hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Electra Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Göktürk Electrolux Klima Servisi                                                       

Göktürk Electrolux Klima Bakım ve Servisi   hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Electrolux Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Göktürk Faico Klima Servisi                                                           

Göktürk Faico Klima Bakım ve Servisi   hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Faico Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Göktürk Fedders Klima Servisi                                                     

 Göktürk Fedders  Klima Bakım ve Servisi  hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz.Fedders Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Göktürk Ferroli Klima Servisi                                                             

Göktürk Ferroli Klima Bakım ve Servisi   hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Ferroli Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Göktürk Firstline Klima Servisi                                                   

Göktürk  Firstline  Klima Bakım ve Servisi  hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz.Firstline Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Göktürk Fujiair Klima Servisi                                                               

Göktürk Fujiair Klima Bakım ve Servisi   hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Fujiair Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

 Göktürk Fujitsu Klima Servisi                                                           

 Göktürk Fujitsu Klima Bakım ve Servisi   hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Fujitsu Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Göktürk Funai Klima Servisi                                                               

Göktürk Funai Klima Bakım ve Servisi   hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Funai Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Göktürk Galanz Klima Servisi                                                             

Göktürk Galanz Klima Bakım ve Servisi   hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Galanz Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Göktürk General Electric Klima Servisi                                           

Göktürk General Electric  Klima Bakım ve Servisi   hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. General Electric  Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Göktürk Goodman Klima Servisi                                                       

Göktürk Goodman Klima Bakım ve Servisi   hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Goodman Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Göktürk Gree Klima Servisi                                                              

Göktürk Gree Klima Bakım ve Servisi  hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Gree Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Göktürk Haier Klima Servisi                                                             

Göktürk Haier Klima Bakım ve Servisi  hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Haier Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Göktürk Hicon Klima Servisi                                                             

Göktürk Hicon Klima Bakım ve Servisi  hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Hicon Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Göktürk Highlife Klima Servisi                                                       

Göktürk Highlife Klima Bakım ve Servisi  hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Highlife Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Göktürk Hisense Klima Servisi                                                       

Göktürk Hisense  Klima Bakım ve Servisi  hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz.Hisense Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Göktürk Hitachi Klima Servisi                                               

 Göktürk Hitachi Klima Bakım ve Servisi   hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Hitachi Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Göktürk Hyundai Klima Servisi                                                     

Göktürk Hyundai Klima Bakım ve Servisi  hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Hyundai Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Göktürk İndesit Klima Servisi                                                         

Göktürk İndesit Klima Bakım ve Servisi   hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. İndesit Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Göktürk İnfiniti Klima Servisi                                                         

Göktürk İnfiniti  Klima Bakım ve Servisi  hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz.İnfiniti Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Göktürk Kelon Klima Servisi                                                             

Göktürk Kelon Klima Bakım ve Servisi  hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Kelon Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Göktürk Lg Klima Servisi                                                                 

Göktürk Lg Klima Bakım ve Servisi  hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Lg Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Göktürk Lorna Klima Servisi                                                               

Göktürk Lorna Klima Bakım ve Servisi   hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Lorna Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Göktürk McQuay Klima Servisi                                                           

Göktürk McQuay Klima Bakım ve hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. McQuay Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Göktürk Mdv Klima Servisi                                                             

Göktürk Mdv  Klima Bakım ve Servisi  hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz.Mdv Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Göktürk Midea Klima Servisi                                                         

Göktürk Midea Klima Bakım ve Servisi   hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Midea Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Klima Arıza:

Dadının odasındaki Midea klima kar üretiyor.

Klima Arızasının Çözümü:

Midea klimanızın bakım zamanı gelmiş. İç ünitediki bazı parçalar tozdan işlevini yitirdiği için karlanma yapmaktadır. Midea klimanızın bakımı yaptırmak için Göktürk Klima Servisi’ne güvenebilirsiniz.

Göktürk Mikata Klima Servisi                                                           

Göktürk Mikata Klima Bakım ve Servisi   hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Mikata Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Göktürk Mitsubishi Klima Servisi                                                     

Göktürk Mitsubishi Klima Bakım ve Servisi  hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Mitsubishi Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Göktürk Mitsuco Klima Servisi                                                           

Göktürk Mitsuco  Klima Bakım ve Servisi  hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz.Mitsuco Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Göktürk Mitsui Klima Servisi                               

Göktürk Mitsui Klima Bakım ve Servisi   hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Mitsui Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Göktürk North Air Klima Servisi                                               

Göktürk North Air  Klima Bakım ve Servisi  hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. North Air Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Göktürk Olefini Klima Servisi                                                         

Göktürk Olefini Klima Bakım ve Servisi   hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Olefini Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Göktürk Orcool Klima Servisi                                                    

Göktürk Orcool Klima Bakım ve Servisi   hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Orcool Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Göktürk Oreon Klima Servisi                                                       

Göktürk Oreon Klima Bakım ve Servisi   hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Oreon Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Göktürk Panasonic Klima Servisi                                                 

Göktürk Panasonic Klima Bakım ve Servisi  hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Panasonic Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Göktürk Profilo Klima Servisi                                                         

Göktürk Profilo Klima Bakım ve Servisi  hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Profilo Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Göktürk Regal Klima Servisi                                                     

Göktürk Regal Klima Bakım ve hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Regal Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Göktürk Rubenis Klima Servisi       

Göktürk Rubenis Klima Bakım ve Servisi   hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Rubenis Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Göktürk Samsung Klima Servisi 

Göktürk Samsung Klima Bakım ve Servisi  hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Samsung Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Göktürk Samui Klima Servisi   

Göktürk Samui Klima Bakım ve Servisi  hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Samui Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Göktürk Sanyo Klima Servisi     

Göktürk Sanyo Klima Bakım ve Servisi  hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Sanyo Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Göktürk Seg Klima Servisi     

Göktürk Seg Klima Bakım ve Servisi   hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Seg Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Göktürk Seikon Klima Servisi                                                           

Göktürk Seikon Klima Bakım ve Servisi   hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Seikon Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Göktürk Sharp Klima Servisi                                                               

 Göktürk Sharp Klima Bakım ve Servisi  hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Sharp Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Göktürk Shiro Klima Servisi                                               

Göktürk Shiro Klima Bakım ve Servisi  hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz.Shiro Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Göktürk Siemens Klima Servisi     

Göktürk Siemens Klima Bakım ve Servisi   hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Siemens Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Göktürk Siesta Klima Servisi                                                               

Göktürk Siemens Klima Bakım ve Servisi   hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Siemens Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Göktürk Sigma Klima Servisi                                                             

Göktürk Sigma Klima Bakım ve Servisi  hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Sigma Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Göktürk Sunny Klima Servisi                                                               

Göktürk Sunny Klima Bakım ve Servisi   hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Sunny Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Klima Arıza:

Çilingircideki Sunny 15.btu klima soğutma yapmıyor.

Klima Arızasının Çözümü:

Sunny klimanızda gaz kaçağı olabilir. Bakır boru değişimi için Göktürk Klima Servisi ile irtibat kurabilirsiniz.

Göktürk Teba Klima Servisi                                                               

Göktürk Teba Klima Bakım ve Servisi   hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Teba Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Göktürk Teco Klima Servisi                                                                   

Göktürk Teco Klima Bakım ve Servisi   hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Teco Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Göktürk Toshiba Klima Servisi                                                       

 Göktürk Toshiba Klima Bakım ve Servisi   hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Toshiba Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Göktürk Toyo Klima Servisi                                                                 

Göktürk Toyo Klima Bakım ve Servisi  hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Toyo Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Göktürk Trane Klima Servisi                                                     

Göktürk Trane  Klima Bakım ve Servisi  hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Trane Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Göktürk Tronic Klima Servisi                                                               

Göktürk Tronic Klima Bakım ve Servisi   hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Tronic Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Göktürk Unionaire Klima Servisi                     

Göktürk Unionaire Klima Bakım ve Servisi   hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Unionaire Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Göktürk Vaillant Klima Servisi                                                         

Göktürk Vaillant Klima Bakım ve Servisi   hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Vaillant Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Göktürk Velena Klima Servisi                                                               

Göktürk Velena Klima Bakım ve Servisi   hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Velena Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Göktürk Vestel Klima Servisi                                                           

Göktürk Vestel Klima Bakım ve Servisi   hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Vestel Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Klima Arıza:

Danışmada çalışan Vestel klima ısıtma işlemini yapmıyor. Isıtma moduna aldığımızda motor çalışmıyor..

Klima Arızasının Çözümü:

Vestel klimanızın ısı sensörleri arıza yapmıştır.  Isı sensörü değişimi için Göktürk Klima Servisi’nden bilgi alabilirsiniz.

Klima Arıza:

Depomuzdaki Vestel klima 15 dk soğuttuktan sonra E5 hata kodu veriyor.

Klima Arızasının Çözümü:

Vestel klimanızda gaz kaçağı vardır. Gaz kaçağını önlemek için bakır boru tesisatının değişmesi gerekiyor bu işlemi Göktürk Klima Servisi’ne yaptırabilirsiniz.

Klima Arıza:

Diplomatın makamındaki Vestel 18.btu klima çok sesli çalışıyor.

Klima Arızasının Çözümü:

Vestel klimanızın kapasitörü bozulduğu için ses yapıyor. Kapasitör değişimi için Göktürk Klima Servisi ile kontak kurunuz.

Göktürk Vestfrost Klima Servisi                                                         

Göktürk Vestfrost Klima Bakım ve Servisi  hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Vestfrost Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Göktürk Viessmann Klima Servisi                                                     

Göktürk Viessmann Klima Bakım ve Servisi   hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Viessmann Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Göktürk Weili Klima Servisi                                                                 

Göktürk Weili  Klima Bakım ve Servisi  hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz.Weili Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Göktürk Westen Klima Servisi                                         

Göktürk Westen Klima Bakım ve Servisi  hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Westen Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Göktürk Whirlpool Klima Servisi                                                     

Göktürk Whirlpool  Klima Bakım ve Servisi   hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Whirlpool  Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Göktürk White Westinghouse Klima Servisi                             

Göktürk White Westinghouse  Klima Bakım ve Servisi   hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. White Westinghouse   Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Göktürk York Klima Servisi                                                     

Göktürk York Klima Bakım ve Servisi  hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. York Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Klima Arıza:

Çevik kuvvet ofisindeki York 18.btu klima soğuk modda çalışıyor sıcak modda çalışmıyor.

Klima Arızasının Çözümü:

York klimanızın anakartında arıza meydana gelmiş. Ana kart onarımı için Göktürk Klima Servisi’ni arayabilirsiniz.

Göktürk Zass Klima Servisi                                                     

Göktürk Zass Klima Bakım ve Servisi  hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz.Zass Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Göktürk Zen Klima Servisi                                                                 

Göktürk Zen Klima Bakım ve Servisi   hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Zen Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Göktürk Zibro Klima Servisi                                                             

Göktürk Zibro Klima Bakım ve Servisi   hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Zibro Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Göktürk Nexon Klima Servisi                                                         

 Göktürk Nexon Klima Bakım ve Servisi   hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Nexon Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Göktürk  Klima Bakım ve Servisi  almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Ortaköy Airfel Servisi, Göktürk Klima Servisi, Göktürk Petek Temizleme, Göktürk Kombi Servisi, Etiler Lg Klima Servisi,

Aramak İçin Dokunun