15 Yıllık İklimlendirme Tecrübesi

Pzt-Cts: 08:30 - 18:30

Acil Servis Hizmeti

Garantili Servis

1 Yıl Garanti

Hemen Ara 0212 221 00 09

İstanbul, Türkiye

Hakkımızda

Hikayemiz

Tecrübeli Klima Servisi

Proklima servisi olarak split, salon tipi, kaset tipi, Vrf tipi klimalara servis hizmeti vermekteyiz.Klima montajı, klima arıza, klima bakımı, klima sökme, klima bakır boru değişimi gibi hizmetlerimiz mevcuttur. İstanbul’un bütün semtlerine servisimiz mevcuttur.Geniş servis ağı ve alternatif ödeme seçenekleri ile siz klima müşterilerine klima servisi hizmeti vermekten onur duyarız.Sizlerden gelecek telefonları bekliyoruz.

Klima Nedir

Klima genel olarak yaşanılan ortamı sağlıklı bir şekilde ısıtma ve soğutma yapan cihazlara klima denir.Klimaların ısıtma ve soğutma gibi özelliklerinin yanı sıra Nem alma ve hava devir daim gibi özellikleri de vardır. İnsanlık tarihi boyunca en rahat ve sağlıklı bulunduğu ısı derecesi 20 ile 27 santigrat derecedir. Sıcaklığın bu değerlerin üstünde veya altında olduğu zaman ise rahatsızlık vermesi kaçınılmazdır.Nem seviyesinin az olması boğaz ve göz kısmında rahatsızlık verebilir.Ayrıca fazla nem de vücutta bulunan ter de vücuttan atılmaz ve bizi rahatsız eder. Bu sıkıntıların önünü almak için temiz ve sağlıklı bir şekilde hava sirkülasyon yapan cihazlara klima denir.

24 Saat Klima Servisi

Sıcak yaz günlerinde arıza yapan, soğutmayan her marka klimalarınızı tamir etmekteyiz. 0212 221 00 09 numaralı telefonumuzu arayarak servis talebinde bulunabilirsiniz.

0212 221 00 09

Çalışma Saatleri

Pazartesi - Cuma: 8:30-19:00

Cumartesi: 10:00-15:00

Pazar: Kapalı

Yılların Klima Servisi Deneyimi

Gül Teknik Klima Servisi olarak uzun yıllardan bu yana sürdürdüğümüz klima servisi hizmetini uzun yıllar boyunca yaşatma hedefindeyiz.

Klima Servisi

Soğutmayan, ısıtmayan, su akıtan, kötü koku yayan, ses çıkaran, çalışmayan bütün klimaları markası ne olursa olsun tamir etmekteyiz. Yeni ya da ikinci el almış olduğunuz klimaları ya da yer değişimi yapılması gereken klimalarınızın sökme takma işlemlerini gerçekleştirmekteyiz.

Klima Tamiri

Parça değişimi, gaz dolumu, bakır boru tesisatı döşenmesi gibi aklınıza gelebilecek bütün işlemleri uzun yıllardır gerçekleştirmekteyiz. Klima ile ilgili aklınıza takılan her konuda bizden destek alabilirsiniz. 0212 221 00 09 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.

Aramak İçin Dokunun