15 Yıllık İklimlendirme Tecrübesi

Pzt-Cts: 08:30 - 18:30

Acil Servis Hizmeti

Garantili Servis

1 Yıl Garanti

Hemen Ara 0212 221 00 09

İstanbul, Türkiye

İstinye Klima Servisi

İstinye Klima Servisi 0212 221 00 09

İstinye Klima Servisi

İstinye Klima Servisi

Randevu zamanı evini de olan teknik ekibimiz arıza tespiti yapacak ve önemli bir arıza ise hemen orada gidereceklerdir.Büyük bir arıza ise 1 yıl garantili yedek parça değişimi ile arıza onarılacaktır. İstinye Klima Servisi tarafından takılan tüm yedek parçalar orjinal parçalar olup Gül Klima Servisi garantisi kapsamındadır.Bu sayede tekrar eden bir arıza halinde siz klima müşterilerimizden bir ücret talep etmeden servis işlemi yapılacaktır.Servisimiz İstinye Klima Servisi İstanbul’un Avrupa yakasında İstinye başta olmak üzere hemen hemen İstanbulun Avrupa yakasına İstinye Klima servisiİstinye Klima Bakımıİstinye Klima montajıİstinye Klima tamiriİstinye Klima montaj ve sökme , İstinye Klima altyapı hizmetleri veren servistir. İstinye Klima bakım klima piyasasında bir çok kampanyalara imza atmış gerçekleştirdiği bu kaliteli işler ile müşteri potansiyelini arttırmış her geçen gün daha da arttırmaya devam etmektedir servisimiz müşteri memnuniyeti hedefi ile çalışmakta olup çalışmakta olan personellerine de bu konu hakkında bilinçlendirmektedir. İstinye Klima Servisi olarak, teknik servisimiz sektör de tecrübeli ekiplerden bir araya gelmektedir ve eğitimli personellerden oluşmaktadır. Klima markası ve arızasını da ayırt etmeden hizmet veriyoruz. İstinye Klima Servisi müşterilerine böyle kaliteli servis için çok fahiş para ödemek zorunda değilsiniz. Çok düşük ücretler ile bunu en kaliteli şekilde gerçekleştirebiliriz.Zen klima arıza problemlerin de hizmet vermek için çalışıyoruz .

İstinye Klima Servisi

Yaz sıcağın da İstinye Klima bakım arızalanması korkunç olur. Böyle bir duruma rağmen İstinye Klima bakım klimaların en sık bozulduğu zamanlarda bu yaz aylarıdır. Klima bakım ve onarımı için ödemeniz gereken fiyatlar ise soğuk havaların olmaması ile birleşip sizi daha büyük sıkıntıya sokabilir. Bu tür arızaları önlemek için İstinye Klima bakım uzman ekibi size tamir ve bakım onarım ihtiyaçlarınız için İstinye Klima bakımı teknik hizmet sağlayabilir. Sadece Yapmanız gereken İstinye Klima montajı arayabilmek ve en yakın Zen randevu almak olacaktır.Klima bakımın da en önemli adımların da İstinye Klima montajı Teknisyenleri ivedilikle müdahale eder. İstinye Klima montajı olarak 14 yıldan bu yana tek hedefimiz vardır, hedef doğrultusunda siz değerli müşterilerimizi n memnuniyetinden emin olmaktır.İstinye Klima montajı uzman ekibimiz ile iyi bir hizmet sunmak için elinden gelen her şeyi yapar. İstinye Klima servis sisteminiz arıza meydana geldiğin de endişelenmenize gerek yoktur çünkü arızalan klimaları düzeltmek İstinye Klima Servisidir. İstinye Klima Servisi olarak onarımını gerçekleştirdiğimiz problemlerden sadece bazıları şunlardır:Bir telefon kadar yakınız Hemen İstinye Klima servis arayınız.Bunlar bakım ve onarımı yapabildiğimiz sorunların sadece birkaçı, Eğer cihazdaki sorun listemizde yoksa üzülmeyin. Sadece İstinye Klima servis arayın ve sorunu kökten çözelim. Klima servisi ile klimanız emin ellerde olacaktır.İstinye Klima servisimiz de değişen arızalı klima parçaları garanti kapsamında. Klimanızı uzun yıllar sağlıklı kullanmak için kullanma kılavuzundaki bildirimlere paralel bir şekilde kullanmak, firmamıza servis ve periyodik bakımını yaptırmak gerekir. Teknik servisimiz uzun zamandır aktif olarak bu sektör de olan,uzman ekibi ve iş bilinci ile birçok klima kullanıcısının güvenini kazanmış bir teknik servisdir. İstinye Klima Servisi kalitesini her gün ardı arttırmaktadır ,disiplinli iş anlayışı ile takdire şayan görülen bir klima teknik servisidir. İstanbul da sayısız kamu kurum ve kuruluşlarının klima servis ihtiyaçlarını gideren klima teknik servisimiz siz değerli klima kullanıcılarının da klima bakım,klima arıza gibi ihtiyaçlarını gidermek için telefon kadar yakınız. İstinye Klima Servisi  aklınıza gelebilecek her konuda bir telefon kadar yakınız.

İstinye Klima Servisleri

İstinye Klima Servis olarak klima sektörün de başladığımız ilk günden bu yana siz değerli müşterilerimize en iyi ve kaliteli hizmeti verdik ve her geçen gün İstinye Klima servis klima servisi olarak hizmet vererek kendimizi geliştirdik ve tek işimiz olan İstinye Klima servisliğini en uç noktalara taşıdık. İstinye Klima servisimizde tam donanımlı araç eğitimli uzman teknik personelimizle çağrılarınıza hemen cevap veren çağrı merkezimizle aynı gün için de servis imkanı sunuyoruz.İstanbul servis sunan İstinye Klima servis anında çözümlerle doğru teşhis ve garantili işçilikle her an yanınızdayız. İstinye Klima Servisi olarak klima ile bütün sorunlarınıza anında cevap veriyoruz İstanbul’ a 7- 24 klima servisi hizmeti sunuyoruz. İstinye Klima Servisi klimalarda genelde problemler: İstinye Klima Servisi klima soğutmuyor,İstinye Klima Servisi klima ısıtmıyor,İstinye Klima arıza klima su akıtıyor, İstinye Klima Servisi kumandası çalışmıyor, İstinye Klima arıza klima ses cıkarıyor bu gibi arızalarınıza anında cevap veriyoruz.İstinye Klima arıza klimaları ve periyodik olarak bakım yaptırmayı ihmal etmeyiniz çünkü; bakımsız klimalar sağlını büyük derecede tehdit edebiliyor ve klima ihtiyaç duydunuz anda sizi yarı yolda bırakabiliyor. Siz İstinye Klima arıza kullanıcıları olarak yılın hangi mevsimi olursa olsun klima kullandığınız sürece kendiniz

20-30 günde bir anti bakteri filtreleri yıkayınız performanslı ve randımanlı çalışmasına yardımcı olacaktır.

İstinye Klima Servisleri

İstinye Klimalar en iyi klima seçeneklerini sizlere sunmakta ve beklentilerinizin üzerinde hizmet sunmaktadır. İstinye Klimalar bulundurdukları teknolojilerle en iyiyi sunmakta ve klima kullanımınız sırasında size en iyi performansı sunmaktadır.

İstinye Klimalarınızın kullanımı sırasında sorunlarla karşılaşmak istemiyorsanız, İstinye Klimalarınızı maksimum verimlilikte ve performansta kullanmak istiyorsanız İstinye Klima Servisi hizmetlerini uzman ekiplerden almanız gerekmektedir.

Gül Teknik İstinye Klima Servisi cihazlarınızın en iyi şekilde size hizmet sunması için gerekli olan İstinye Klima Servisi hizmetlerini en ucuz İstinye Klima Servis fiyatları ile gerçekleştirmektedir.

İstinye Klima Servisleri içerisinde size en iyi alternatif olan Gül Teknik İstinye Klima Servisi kaliteli hizmeti ile rakipleri arasından sıyrılmakta ve en iyiyi sunarak farklılaşmaktadır.

İstinye Klima Servisi Bakım Hizmeti

İstinye Klimalarınızın kullanımı sırasında yılda en az iki defa almanız gereken İstinye Klima Bakımı hizmeti İstinye Klimalarınızın en iyi şekilde çalışmasını sağlar. İstinye Klimalarınızın performansları ve verimlilikleri açısından en iyisini vermesini istiyorsanız İstinye Klima Bakımı hizmetini doğru yerden almanız gerekmektedir.

Gül Teknik İstinye Klima Bakım Servisi size en ucuz İstinye Klima Servisi hizmetini en hızlı şekilde sunmaktadır.

İstinye Klima Servisi Montaj Hizmeti

İstinye Klimalarınızı ilk aldığınız süreçte ilk yapmanız gereken şey olan İstinye Klima Montajı hizmeti Gül Teknik İstinye Klima Montaj servisi tarafından almanız klimanızdan beklentilerinizi maksimum seviyede karşılamanız için önemli bir adım olacaktır. Klimanızın performansı ve verimliliği açısından önem arz eden İstinye Klima Montaj Servisi hizmeti doğru alınmadığı takdirde sağlık problemlerine de sebep olabilmektedir.

İstinye Klima Servisi Onarım Hizmeti

İstinye Klimalarınızın arızalarla karşılaştığı durumlarda alınması gereken İstinye Klima Tamiri hizmeti Gül Teknik tarafından uzman teknik servis ekipleri tarafından gerçekleştirilmektedir.

İstanbul’un Her Yerine 7/24 Hizmet

İstinye Klimalarınızla düzenli ihtiyaçlarınızı alan Gül Teknik bu ihtiyaçlarınıza çözümleri haftanın her günü her saat çalışarak İstanbul’un neresinde olursanız olun en hızlı şekilde kapınıza getirmektedir.

Profesyonel İstinye Klima Servisi Hizmeti

Alanında uzman teknik servis ekipleri tarafından gerçekleştirilen İstinye Klima Servisi hizmetlerini almak için Gül Teknik İstinye Klima Servisi çağrı merkezi numarası olan 221 0 009 ‘u aramanız yeterlidir.

En ucuz İstinye Klima Servisi hizmetini en hızlı şekilde almak istiyorsanız Gül Teknik İstinye Klima Servisi her zaman yanınızda.

İstinye Acson Klima Servisi

İstinye Acson Klima Bakım ve Servisi   hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Acson Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

İstinye Aeg Klima Servisi         

İstinye Aeg Klima Bakım ve Servisi  hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Aeg Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

İstinye Airfel Klima Servisi                                                                           

İstinye Airfel Klima Bakım ve Servisi  hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Airfel Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Airfel Klima Arıza:

Ev hanımıyım Airfel klimamız var ancak klimayı kumanda ve iç ünitenin üstündeki butondan çalıştıramıyoruz sadece kırmızı led yanıyor.

Airfel Klima Arızasının Çözümü:

Airfel marka klimanızın kartı arıza meydana geldiği için power işlemi gerçeklemiyor.  Kart tamiri yaptırmayı düşünüyorsanız hemen İstinye Klima Servisi’ni arayın.

İstinye Airwell Klima Servisi                                                                         

İstinye Airwell  Klima Bakım ve Servisi  hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz.Airwell Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

İstinye Altus Klima Servisi                                                                             

İstinye Altus Klima Bakım ve Servisi  hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Altus Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

İstinye Amana Klima Servisi                                                                   

İstinye Amana Klima Bakım ve Servisi  hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Amana Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

İstinye Amcor Klima Servisi                                                                 

İstinye Amcor Klima Bakım ve Servisi   hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Amcor Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

İstinye Americool Klima Servisi                                                         

İstinye Amcericool Klima Bakım ve Servisi   hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Americool Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

İstinye Arçelik Klima Servisi                                                                

İstinye Arçelik Klima Bakım ve Servisi  hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Arçelik Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Arçelik Klima Arıza:

Emniyet amirinin odasında kullandığımız Arçelik 24.000 btu klimanın iç ünitesi çalışıyor ama soğuk ve sıcak hava vermiyor.

Arçelik 24.000 btu Klima Arızasının Çözümü

Arçelik marka klimanızın dış ünitesinde bulunan kapasitör işlevlini yitirdiği için klimanızda bu arıza ile karşı karşıyasınız. Kapasitör değişimi için İstinye Klima Servisi ile görüşünüz.

Arçelik Klima Arıza:

Emniyet genel müdürünün makamındaki Arçelik 21.000 btu klimanın iç ünitedeki pervane dönmüyor. Dokununca çalışmaya başlıyor.

Arçelik 21.000 btu Klima Arızasının Çözümü

Arçelik klimanızın kondansörü tahrip olduğu için Arçelik klima pervaneyi çalışır duruma getiremiyor. Klimanın ana kartını ya da kartın üstünde bulunan kondansitör adlı parçayı değiştirerek bu arızanın üstesinden gelebilirsiniz. Bu işlemi İstinye Klima Servisi aracılığı ile yapabilirsiniz.

İstinye Arrow Klima Servisi                                                                   

İstinye Arrow  Klima Bakım ve Servisi  hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz.Arrow Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

İstinye Auer Klima Servisi                                                                    

İstinye Auer Klima Bakım ve Servisi  hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Auer Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Auer Klima Arıza:

Endüstri mühendisinin bölümünde çalışan Auer klima çok cılız hava veriyor ve bu soğutma için yeterli değil.

Auer Klima Arızasının Çözümü:

Auer marka klimanızın gazı kalmadığı için soğutma işlemini yerine getiremiyor. Gaz takviyesi ve gaz kaçağı kontrol için İstinye Klima Servisi ile görüşebilirsiniz.

İstinye Aura Klima Servisi                                                                     

İstinye Aura Klima Bakım ve Servisi   hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Aura Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24

Aura Klima Arıza:

Fizyoterapist odasında bulunan Aura klima belli bir dereceye geldiği zaman iç ünite kapanıyor.

Aura Klima Arızasının Çözümü:

Aura klimanızın iç ünitesinde bulunan sensörler arızalı olduğu için bu sorun ile karşı karşıyasınız. İstinye Klima Servisi’ne danışarak bu hatadan kurtarabilirsiniz.

İstinye Aux Klima Servisi                                                                     

İstinye Aux Klima Bakım ve Servisi   hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Aux Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

İstinye Baxi Klima Servisi                                                                     

İstinye Baxi Klima Bakım ve Servisi  hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Baxi Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

İstinye Baymak Klima Servisi                                                           

 İstinye Baymak Klima Bakım ve Servisi  hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Baymak Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

İstinye Beko Klima Servisi                                                                   

İstinye Beko Klima Bakım ve Servisi  hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Beko Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Beko Klima Arıza:

Fabrikamızdaki Beko 18.btu klima F1 arızası veriyor.

Beko Klima Arızasının Çözümü:

Beko klimanızın kartında yer alan program silindiği için Beko klimanız F1 arızası veriyor. Bu programın yüklenmesi için İstinye Klima Servisi ile görüşebilirsiniz.

İstinye Blyss Klima Servisi                                                                 

İstinye Blyss Klima Bakım ve Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Blyss Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

İstinye Bosch Klima Servisi                                                             

İstinye Bosch Klima Bakım ve Servisi  hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Bosch Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

İstinye Bosfor Klima Servisi                                                               

İstinye Bosfor  Klima Bakım ve Servisi  hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz.Bosfor Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

İstinye Chigo Klima Servisi                                                       

 İstinye Chigo Klima Bakım ve Servisi   hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Chigo Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

İstinye Daikin Klima Servisi                                                           

İstinye Daikin Klima Bakım ve Servisi   hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Daikin Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Daikin Klima Arıza:

Estetisyen hanımın odasındaki Daikin klimaya kumanda ile komut veremiyoruz.

Daikin Klima Arızasının Çözümü:

Daikin klimanızın kartında arıza olduğu için kumandadan gelen komutları algılayamıyor. Ana kart değişimi için İstinye Klima Servisi ile irtibata geçebilirsiniz.

İstinye Daylux Klima Servisi                                                             

İstinye Daylux Klima Bakım ve Servisi  hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Daylux Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

İstinye Delonghi Klima Servisi                                                         

İstinye Delonghi  Klima Bakım ve Servisi  hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Delonghi Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

İstinye Demirdöküm Klima Servisi                                                   

İstinye Demirdöküm Klima Bakım ve Servisi   hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Demirdöküm Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

İstinye Demrad Klima Servisi                                                             

İstinye Demrad Klima Bakım ve Servisi   hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Demrad Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

İstinye Denki Klima Servisi                                                               

İstinye Denki Klima Bakım ve Servisi   hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Denki Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

İstinye Diamond Electric Klima Servisi                                       

İstinye Diamond Electric Klima Bakım ve Servisi  hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Diamond Electric Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Diamond Electric Klima Arıza:

Fırında kullandığımız Diamond Electric klimanın motoru çalışmıyor.

Diamond Electric Klima Arızasının Çözümü:

Diamond Electric klimanızın ana kartı değişmesi gerekmektedir. Kart değişimi ya da onarımı için İstinye Klima Servisi ile iletişime geçebilirsiniz.

İstinye Ecotherma Klima Servisi                                                     

İstinye Ecotherma  Klima Bakım ve Servisi  hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz.Ecotherma Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

İstinye Electra Klima Servisi                       

İstinye Electra Klima Bakım ve Servisi   hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Electra Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

İstinye Electrolux Klima Servisi                                                       

İstinye Electrolux Klima Bakım ve Servisi   hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Electrolux Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

İstinye Faico Klima Servisi                                                           

İstinye Faico Klima Bakım ve Servisi   hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Faico Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

İstinye Fedders Klima Servisi                                                     

 İstinye Fedders  Klima Bakım ve Servisi  hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz.Fedders Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

İstinye Ferroli Klima Servisi                                                             

İstinye Ferroli Klima Bakım ve Servisi   hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Ferroli Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

İstinye Firstline Klima Servisi                                                   

İstinye  Firstline  Klima Bakım ve Servisi  hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz.Firstline Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

İstinye Fujiair Klima Servisi                                                               

İstinye Fujiair Klima Bakım ve Servisi   hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Fujiair Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

 İstinye Fujitsu Klima Servisi                                                           

 İstinye Fujitsu Klima Bakım ve Servisi   hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Fujitsu Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

İstinye Funai Klima Servisi                                                               

İstinye Funai Klima Bakım ve Servisi   hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Funai Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

İstinye Galanz Klima Servisi                                                             

İstinye Galanz Klima Bakım ve Servisi   hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Galanz Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

İstinye General Electric Klima Servisi                                           

İstinye General Electric  Klima Bakım ve Servisi   hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. General Electric  Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

İstinye Goodman Klima Servisi                                                       

İstinye Goodman Klima Bakım ve Servisi   hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Goodman Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

İstinye Gree Klima Servisi                                                              

İstinye Gree Klima Bakım ve Servisi  hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Gree Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

İstinye Haier Klima Servisi                                                             

İstinye Haier Klima Bakım ve Servisi  hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Haier Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Haier Klima Arıza:

Enstürman imalatı yapan şirketimizdeki Haier klima kar yapıyor.

Haier Klima Arızasının Çözümü:

Haier marka klimanızın dört yollu vanası arızalı olduğu için  kar üretiyor. İstinye Klima Servisi ile görüşerek bu arızayı sonlandırabilirsiniz.

İstinye Hicon Klima Servisi                                                             

İstinye Hicon Klima Bakım ve Servisi  hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Hicon Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

İstinye Highlife Klima Servisi                                                       

İstinye Highlife Klima Bakım ve Servisi  hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Highlife Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

İstinye Hisense Klima Servisi                                                       

İstinye Hisense  Klima Bakım ve Servisi  hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz.Hisense Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

İstinye Hitachi Klima Servisi                                               

 İstinye Hitachi Klima Bakım ve Servisi   hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Hitachi Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

İstinye Hyundai Klima Servisi                                                     

İstinye Hyundai Klima Bakım ve Servisi  hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Hyundai Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

İstinye İndesit Klima Servisi                                                         

İstinye İndesit Klima Bakım ve Servisi   hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. İndesit Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

İstinye İnfiniti Klima Servisi                                                         

İstinye İnfiniti  Klima Bakım ve Servisi  hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz.İnfiniti Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

İstinye Kelon Klima Servisi                                                             

İstinye Kelon Klima Bakım ve Servisi  hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Kelon Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

İstinye Lg Klima Servisi                                                                 

İstinye Lg Klima Bakım ve Servisi  hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Lg Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

İstinye Lorna Klima Servisi                                                               

İstinye Lorna Klima Bakım ve Servisi   hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Lorna Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

İstinye McQuay Klima Servisi                                                           

İstinye McQuay Klima Bakım ve hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. McQuay Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

İstinye Mdv Klima Servisi                                                             

İstinye Mdv  Klima Bakım ve Servisi  hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz.Mdv Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

İstinye Midea Klima Servisi                                                         

İstinye Midea Klima Bakım ve Servisi   hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Midea Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

İstinye Mikata Klima Servisi                                                           

İstinye Mikata Klima Bakım ve Servisi   hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Mikata Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

İstinye Mitsubishi Klima Servisi                                                     

İstinye Mitsubishi Klima Bakım ve Servisi  hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Mitsubishi Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Mitsubishi Klima Arıza:

Fizikçinin kullandığı Mitsubishi klima ısıtmıyor.

Mitsubishi Klima Arızasının Çözümü:

Komprasör takıldığı için Mitsubishi klimanız ısıtmıyor. Komprasör değişimi için İstinye Klima Servisi’ne başvurabilirsiniz.

İstinye Mitsuco Klima Servisi                                                           

İstinye Mitsuco  Klima Bakım ve Servisi  hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz.Mitsuco Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

İstinye Mitsui Klima Servisi                               

İstinye Mitsui Klima Bakım ve Servisi   hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Mitsui Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

İstinye North Air Klima Servisi                                               

İstinye North Air  Klima Bakım ve Servisi  hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. North Air Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

İstinye Olefini Klima Servisi                                                         

İstinye Olefini Klima Bakım ve Servisi   hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Olefini Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

İstinye Orcool Klima Servisi                                                    

İstinye Orcool Klima Bakım ve Servisi   hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Orcool Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

İstinye Oreon Klima Servisi                                                       

İstinye Oreon Klima Bakım ve Servisi   hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Oreon Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

İstinye Panasonic Klima Servisi                                                 

İstinye Panasonic Klima Bakım ve Servisi  hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Panasonic Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

İstinye Profilo Klima Servisi                                                         

İstinye Profilo Klima Bakım ve Servisi  hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Profilo Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

İstinye Regal Klima Servisi                                                     

İstinye Regal Klima Bakım ve hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Regal Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

İstinye Rubenis Klima Servisi       

İstinye Rubenis Klima Bakım ve Servisi   hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Rubenis Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

İstinye Samsung Klima Servisi 

İstinye Samsung Klima Bakım ve Servisi  hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Samsung Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

İstinye Samui Klima Servisi   

İstinye Samui Klima Bakım ve Servisi  hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Samui Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

İstinye Sanyo Klima Servisi     

İstinye Sanyo Klima Bakım ve Servisi  hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Sanyo Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

İstinye Seg Klima Servisi     

İstinye Seg Klima Bakım ve Servisi   hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Seg Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

İstinye Seikon Klima Servisi                                                           

İstinye Seikon Klima Bakım ve Servisi   hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Seikon Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

İstinye Sharp Klima Servisi                                                               

 İstinye Sharp Klima Bakım ve Servisi  hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Sharp Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

İstinye Shiro Klima Servisi                                               

İstinye Shiro Klima Bakım ve Servisi  hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz.Shiro Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

İstinye Siemens Klima Servisi     

İstinye Siemens Klima Bakım ve Servisi   hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Siemens Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

İstinye Siesta Klima Servisi                                                               

İstinye Siemens Klima Bakım ve Servisi   hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Siemens Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

İstinye Sigma Klima Servisi                                                             

İstinye Sigma Klima Bakım ve Servisi  hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Sigma Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

İstinye Sunny Klima Servisi                                                               

İstinye Sunny Klima Bakım ve Servisi   hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Sunny Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

İstinye Teba Klima Servisi                                                               

İstinye Teba Klima Bakım ve Servisi   hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Teba Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

İstinye Teco Klima Servisi                                                                   

İstinye Teco Klima Bakım ve Servisi   hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Teco Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

İstinye Toshiba Klima Servisi                                                       

 İstinye Toshiba Klima Bakım ve Servisi   hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Toshiba Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

İstinye Toyo Klima Servisi                                                                 

İstinye Toyo Klima Bakım ve Servisi  hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Toyo Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

İstinye Trane Klima Servisi                                                     

İstinye Trane  Klima Bakım ve Servisi  hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Trane Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

İstinye Tronic Klima Servisi                                                               

İstinye Tronic Klima Bakım ve Servisi   hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Tronic Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

İstinye Unionaire Klima Servisi                     

İstinye Unionaire Klima Bakım ve Servisi   hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Unionaire Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

İstinye Vaillant Klima Servisi                                                         

İstinye Vaillant Klima Bakım ve Servisi   hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Vaillant Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

İstinye Velena Klima Servisi                                                               

İstinye Velena Klima Bakım ve Servisi   hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Velena Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

İstinye Vestel Klima Servisi                                                           

İstinye Vestel Klima Bakım ve Servisi   hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Vestel Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

İstinye Vestfrost Klima Servisi                                                         

İstinye Vestfrost Klima Bakım ve Servisi  hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Vestfrost Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

İstinye Viessmann Klima Servisi                                                     

İstinye Viessmann Klima Bakım ve Servisi   hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Viessmann Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

İstinye Weili Klima Servisi                                                                 

İstinye Weili  Klima Bakım ve Servisi  hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz.Weili Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

İstinye Westen Klima Servisi                                         

İstinye Westen Klima Bakım ve Servisi  hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Westen Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

İstinye Whirlpool Klima Servisi                                                     

İstinye Whirlpool  Klima Bakım ve Servisi   hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Whirlpool  Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

İstinye White Westinghouse Klima Servisi                             

İstinye White Westinghouse  Klima Bakım ve Servisi   hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. White Westinghouse   Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

İstinye York Klima Servisi                                                     

İstinye York Klima Bakım ve Servisi  hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. York Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

İstinye Zass Klima Servisi                                                     

İstinye Zass Klima Bakım ve Servisi  hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz.Zass Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

İstinye Zen Klima Servisi                                                                 

İstinye Zen Klima Bakım ve Servisi   hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Zen Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

İstinye Zibro Klima Servisi                                                             

İstinye Zibro Klima Bakım ve Servisi   hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Zibro Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

İstinye Nexon Klima Servisi                                                         

 İstinye Nexon Klima Bakım ve Servisi   hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Nexon Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

İstinye  Klima Bakım ve Servisi  almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Cihangir Airfel Servisi, İstinye Klima Servisi, İstinye Kombi Servisi, İstinye Petek Temizleme

Aramak İçin Dokunun