15 Yıllık İklimlendirme Tecrübesi

Pzt-Cts: 08:30 - 18:30

Acil Servis Hizmeti

Garantili Servis

1 Yıl Garanti

Hemen Ara 0212 221 00 09

İstanbul, Türkiye

Klima Bakımı

Klima Bakımı

 Klima Servisi Bakım Hizmeti

Klimalarınızın kullanımı sırasında yılda en az iki defa almanız gereken  Klima Bakımı hizmeti Klimalarınızın en iyi şekilde çalışmasını sağlar.  Klimalarınızın performansları ve verimlilikleri açısından en iyisini vermesini istiyorsanız  Klima Bakımı hizmetini doğru yerden almanız gerekmektedir.

Gül Teknik Klima Bakım Servisi size en ucuz  Klima Servisi hizmetini en hızlı şekilde sunmaktadır.

Neden Klima Bakımı Yaptırmalıyım

Klimanızın tipi ve kapasitesi farketmeden her klima bakıma ihtiyaç duyar.Çünkü ilk günkü gibi temiz değildir.İç ve dış ünite sürekli olarak toz vs gibi pisliklere maruz kalıyor.Klima bakımını düzenli olarak yaptırarak klimayı ilk gün nasıl verimli çalışıyorsa aynı şekilde çalışır.Klima bakımı yapılan klimalarda arıza ihtimali de azalır.

  • Klimanızın ilk gündeki performansı ile  çalışması için,
  • Bakımı yapılmayan klimaların termostat süresi uzar bu da klimanızın yorulmasına sebeb olur.Bakım yapılınca termostat süresi normal sürelere iner.Bu da klimanızın arıza yapma şansını azaltır.
  • Elektrik maliyetini düşürür.
  • Klima üzerinde bulunan toz tutucu filtrenin temizlenmesi ile sağlığınız için de faydalıdır.
  • Konfor ve güvenliğiniz için,
  • Sıcak yaz aylarında ve soğuk kış günlerinde ani bir arıza ile siz ve sevdiklerinizin mağdur olmaması için.

 Klima Servisi Montaj Hizmeti

Klimalarınızı ilk aldığınız süreçte ilk yapmanız gereken şey olan  Klima Montajı hizmeti Gül Teknik Klima Montaj servisi tarafından almanız klimanızdan beklentilerinizi maksimum seviyede karşılamanız için önemli bir adım olacaktır. Klimanızın performansı ve verimliliği açısından önem arz eden  Klima Montaj Servisi hizmeti doğru alınmadığı takdirde sağlık problemlerine de sebep olabilmektedir.

 Klima Servisi Onarım Hizmeti

Klimalarınızın arızalarla karşılaştığı durumlarda alınması gereken  Klima Tamiri hizmeti Gül Teknik tarafından uzman teknik servis ekipleri tarafından gerçekleştirilmektedir.

Aramak İçin Dokunun