15 Yıllık İklimlendirme Tecrübesi

Pzt-Cts: 08:30 - 18:30

Acil Servis Hizmeti

Garantili Servis

1 Yıl Garanti

Hemen Ara 0212 221 00 09

İstanbul, Türkiye

Nişantaşı Klima Servisi

Nişantaşı Klima Servisi 0212 221 00 09

Nişantaşı Klima Servisi

Nişantaşı Klima Servisi

Randevu zamanı evini de olan teknik ekibimiz arıza tespiti yapacak ve önemli bir arıza ise hemen orada gidereceklerdir.Büyük bir arıza ise 1 yıl garantili yedek parça değişimi ile arıza onarılacaktır. Nişantaşı Klima Servisi tarafından takılan tüm yedek parçalar orjinal parçalar olup Nişantaşı Klima Servisi garantisi kapsamındadır.Bu sayede tekrar eden bir arıza halinde siz klima müşterilerimizden bir ücret talep etmeden servis işlemi yapılacaktır.Servisimiz Nişantaşı Klima Servisi İstanbul’un Avrupa yakasında Nişantaşı başta olmak üzere hemen hemen İstanbulun Avrupa yakasına Nişantaşı Klima servisiNişantaşı Klima BakımıNişantaşı Klima montajıNişantaşı Klima tamiriNişantaşı Klima montaj ve sökme , Nişantaşı Klima altyapı hizmetleri veren servistir. Nişantaşı Klima bakım klima piyasasında bir çok kampanyalara imza atmış gerçekleştirdiği bu kaliteli işler ile müşteri potansiyelini arttırmış her geçen gün daha da arttırmaya devam etmektedir servisimiz müşteri memnuniyeti hedefi ile çalışmakta olup çalışmakta olan personellerine de bu konu hakkında bilinçlendirmektedir. Nişantaşı Klima Servisi olarak, teknik servisimiz sektör de tecrübeli ekiplerden bir araya gelmektedir ve eğitimli personellerden oluşmaktadır. Klima markası ve arızasını da ayırt etmeden hizmet veriyoruz. Nişantaşı Klima Servisi müşterilerine böyle kaliteli servis için çok fahiş para ödemek zorunda değilsiniz. Çok düşük ücretler ile bunu en kaliteli şekilde gerçekleştirebiliriz.Zen klima arıza problemlerin de hizmet vermek için çalışıyoruz .

Nişantaşı Klima Servis

Yaz sıcağın da Nişantaşı Klima bakım arızalanması korkunç olur. Böyle bir duruma rağmen Nişantaşı Klima bakım klimaların en sık bozulduğu zamanlarda bu yaz aylarıdır. Klima bakım ve onarımı için ödemeniz gereken fiyatlar ise soğuk havaların olmaması ile birleşip sizi daha büyük sıkıntıya sokabilir. Bu tür arızaları önlemek için Nişantaşı Klima bakım uzman ekibi size tamir ve bakım onarım ihtiyaçlarınız için Nişantaşı Klima bakımı teknik hizmet sağlayabilir. Sadece Yapmanız gereken Nişantaşı Klima montajı arayabilmek ve en yakın Zen randevu almak olacaktır.Klima bakımın da en önemli adımların da Nişantaşı Klima montajı Teknisyenleri ivedilikle müdahale eder. Nişantaşı Klima montajı olarak 14 yıldan bu yana tek hedefimiz vardır, hedef doğrultusunda siz değerli müşterilerimizi n memnuniyetinden emin olmaktır.Nişantaşı Klima montajı uzman ekibimiz ile iyi bir hizmet sunmak için elinden gelen her şeyi yapar. Nişantaşı Klima servis sisteminiz arıza meydana geldiğin de endişelenmenize gerek yoktur çünkü arızalan klimaları düzeltmek Nişantaşı Klima Servisidir. Nişantaşı Klima Servisi olarak onarımını gerçekleştirdiğimiz problemlerden sadece bazıları şunlardır:Bir telefon kadar yakınız Hemen Nişantaşı Klima servis arayınız.Bunlar bakım ve onarımı yapabildiğimiz sorunların sadece birkaçı, Eğer cihazdaki sorun listemizde yoksa üzülmeyin. Sadece Nişantaşı Klima servis arayın ve sorunu kökten çözelim. Klima servisi ile klimanız emin ellerde olacaktır.Nişantaşı Klima servisimiz de değişen arızalı klima parçaları garanti kapsamında. Klimanızı uzun yıllar sağlıklı kullanmak için kullanma kılavuzundaki bildirimlere paralel bir şekilde kullanmak, firmamıza servis ve periyodik bakımını yaptırmak gerekir. Teknik servisimiz uzun zamandır aktif olarak bu sektör de olan,uzman ekibi ve iş bilinci ile birçok klima kullanıcısının güvenini kazanmış bir teknik servisdir. Nişantaşı Klima Servisi kalitesini her gün ardı arttırmaktadır ,disiplinli iş anlayışı ile takdire şayan görülen bir klima teknik servisidir. İstanbul da sayısız kamu kurum ve kuruluşlarının klima servis ihtiyaçlarını gideren klima teknik servisimiz siz değerli klima kullanıcılarının da klima bakım,klima arıza gibi ihtiyaçlarını gidermek için telefon kadar yakınız. Nişantaşı Klima Servisi  aklınıza gelebilecek her konuda bir telefon kadar yakınız.

Nişantaşı Klima Servisleri

Nişantaşı Klima Servis olarak klima sektörün de başladığımız ilk günden bu yana siz değerli müşterilerimize en iyi ve kaliteli hizmeti verdik ve her geçen gün Nişantaşı Klima servis klima servisi olarak hizmet vererek kendimizi geliştirdik ve tek işimiz olan Nişantaşı Klima servisliğini en uç noktalara taşıdık. Nişantaşı Klima servisimizde tam donanımlı araç eğitimli uzman teknik personelimizle çağrılarınıza hemen cevap veren çağrı merkezimizle aynı gün için de servis imkanı sunuyoruz.İstanbul servis sunan Nişantaşı Klima servis anında çözümlerle doğru teşhis ve garantili işçilikle her an yanınızdayız. Nişantaşı Klima Servisi olarak klima ile bütün sorunlarınıza anında cevap veriyoruz İstanbul’ a 7- 24 klima servisi hizmeti sunuyoruz. Nişantaşı Klima Servisi klimalarda genelde problemler: Nişantaşı Klima Servisi klima soğutmuyor,Nişantaşı Klima Servisi klima ısıtmıyor,Nişantaşı Klima arıza klima su akıtıyor, Nişantaşı Klima Servisi kumandası çalışmıyor, Nişantaşı Klima arıza klima ses cıkarıyor bu gibi arızalarınıza anında cevap veriyoruz.Nişantaşı Klima arıza klimaları ve periyodik olarak bakım yaptırmayı ihmal etmeyiniz çünkü; bakımsız klimalar sağlını büyük derecede tehdit edebiliyor ve klima ihtiyaç duydunuz anda sizi yarı yolda bırakabiliyor. Siz Nişantaşı Klima arıza kullanıcıları olarak yılın hangi mevsimi olursa olsun klima kullandığınız sürece kendiniz

20-30 günde bir anti bakteri filtreleri yıkayınız performanslı ve randımanlı çalışmasına yardımcı olacaktır.

Nişantaşı Klima Servisleri

Nişantaşı Klimalar en iyi klima seçeneklerini sizlere sunmakta ve beklentilerinizin üzerinde hizmet sunmaktadır. Nişantaşı Klimalar bulundurdukları teknolojilerle en iyiyi sunmakta ve klima kullanımınız sırasında size en iyi performansı sunmaktadır.

Nişantaşı Klimalarınızın kullanımı sırasında sorunlarla karşılaşmak istemiyorsanız, Nişantaşı Klimalarınızı maksimum verimlilikte ve performansta kullanmak istiyorsanız Nişantaşı Klima Servisi hizmetlerini uzman ekiplerden almanız gerekmektedir.

Gül Teknik Nişantaşı Klima Servisi cihazlarınızın en iyi şekilde size hizmet sunması için gerekli olan Nişantaşı Klima Servisi hizmetlerini en ucuz Nişantaşı Klima Servis fiyatları ile gerçekleştirmektedir.

Nişantaşı Klima Servisleri içerisinde size en iyi alternatif olan Gül Teknik Nişantaşı Klima Servisi kaliteli hizmeti ile rakipleri arasından sıyrılmakta ve en iyiyi sunarak farklılaşmaktadır.

Nişantaşı Klima Servisi Bakım Hizmeti

Nişantaşı Klimalarınızın kullanımı sırasında yılda en az iki defa almanız gereken Nişantaşı Klima Bakımı hizmeti Nişantaşı Klimalarınızın en iyi şekilde çalışmasını sağlar. Nişantaşı Klimalarınızın performansları ve verimlilikleri açısından en iyisini vermesini istiyorsanız Nişantaşı Klima Bakımı hizmetini doğru yerden almanız gerekmektedir.

Gül Teknik Nişantaşı Klima Bakım Servisi size en ucuz Nişantaşı Klima Servisi hizmetini en hızlı şekilde sunmaktadır.

Nişantaşı Klima Servisi Montaj Hizmeti

Nişantaşı Klimalarınızı ilk aldığınız süreçte ilk yapmanız gereken şey olan Nişantaşı Klima Montajı hizmeti Gül Teknik Nişantaşı Klima Montaj servisi tarafından almanız klimanızdan beklentilerinizi maksimum seviyede karşılamanız için önemli bir adım olacaktır. Klimanızın performansı ve verimliliği açısından önem arz eden Nişantaşı Klima Montaj Servisi hizmeti doğru alınmadığı takdirde sağlık problemlerine de sebep olabilmektedir.

Nişantaşı Klima Servisi Onarım Hizmeti

Nişantaşı Klimalarınızın arızalarla karşılaştığı durumlarda alınması gereken Nişantaşı Klima Tamiri hizmeti Gül Teknik tarafından uzman teknik servis ekipleri tarafından gerçekleştirilmektedir.

İstanbul’un Her Yerine 7/24 Hizmet

Nişantaşı Klimalarınızla düZenli ihtiyaçlarınızı alan Gül Teknik bu ihtiyaçlarınıza çözümleri haftanın her günü her saat çalışarak İstanbul’un neresinde olursanız olun en hızlı şekilde kapınıza getirmektedir.

Profesyonel Nişantaşı Klima Servisi Hizmeti

Alanında uzman teknik servis ekipleri tarafından gerçekleştirilen Nişantaşı Klima Servisi hizmetlerini almak için Gül Teknik Nişantaşı Klima Servisi çağrı merkezi numarası olan 221 0 009 ‘u aramanız yeterlidir.

En ucuz Nişantaşı Klima Servisi hizmetini en hızlı şekilde almak istiyorsanız Gül Teknik Nişantaşı Klima Servisi her zaman yanınızda.

Nişantaşı Acson Klima Servisi

Nişantaşı Acson Klima Bakım ve Servisi   hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Acson Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Nişantaşı Aeg Klima Servisi         

Nişantaşı Aeg Klima Bakım ve Servisi  hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Aeg Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Nişantaşı Airfel Klima Servisi                                              

Nişantaşı Airfel Klima Bakım ve Servisi  hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Airfel Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Airfel Klima Arızası:

Yöneticimizin kullandığı 12 btu Airfel klima E7 yazıyor ve çalışmıyor.

Airfel Klima Arızasının Çözümü:

Airfel klimanızın elektronik kartı yanmıştır. Elektronik kartı onarmak için Nişantaşı Klima Servisi ile iletişime geçiniz.

Nişantaşı Airwell Klima Servisi                                           

Nişantaşı Airwell  Klima Bakım ve Servisi  hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz.Airwell Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Nişantaşı Altus Klima Servisi                                               

Nişantaşı Altus Klima Bakım ve Servisi  hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Altus Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Nişantaşı Amana Klima Servisi                                           

Nişantaşı Amana Klima Bakım ve Servisi  hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Amana Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Nişantaşı Amcor Klima Servisi                                       

 Nişantaşı Amcor Klima Bakım ve Servisi   hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Amcor Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Nişantaşı Americool Klima Servisi                                     

Nişantaşı Amcericool Klima Bakım ve Servisi   hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Americool Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Nişantaşı Arçelik Klima Servisi                                          

Nişantaşı Arçelik Klima Bakım ve Servisi  hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Arçelik Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Arçelik Klima Arıza:

Kadın terzisindeki Arçelik klimanın dış ünite fanı dönmesine rağmen sıcak hava vermiyor.

Arçelik Klima Arızasının Çözümü:

Arçelik klimanızın kondansörü arızalı olduğu için ısıtma yapmıyor. Kondansör değişimi için Nişantaşı Klima Servisi’nden servis talebinde bulunun.

Nişantaşı Arrow Klima Servisi                                             

Nişantaşı Arrow  Klima Bakım ve Servisi  hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz.Arrow Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Nişantaşı Auer Klima Servisi                                              

Nişantaşı Auer Klima Bakım ve Servisi  hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Auer Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Auer Klima Arıza:

Jokey odasında bulunan Auer 15.btu klimanın iç ünite fanı çalışmasına rağmen dış ünite çalışmıyor.

Auer Klima Arızasının Çözümü:

Auer klimanızın motoru çalışma ömrünü doldurmuştur. Motor değişimi için Nişantaşı Klima Servisi’ni tercih edebilirsiniz.

Auer Klima Arıza:

Kabin görevlilerinin odasında çalışan Auer klima E7 hata kodu veriyor.

Auer Klima Arızasının Çözümü:

Odanızda kullandığınız Auer klimanın dış ünitesinde yer alan kartı arızalanmıştır. Kart değişimi için Nişantaşı Klima Servisi ustalarını çağırabilirsiniz.

Nişantaşı Aura Klima Servisi                                               

Nişantaşı Aura Klima Bakım ve Servisi   hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Aura Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24

Nişantaşı Aux Klima Servisi                                                 

Nişantaşı Aux Klima Bakım ve Servisi   hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Aux Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Nişantaşı Baxi Klima Servisi                                               

Nişantaşı Baxi Klima Bakım ve Servisi  hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Baxi Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Nişantaşı Baymak Klima Servisi                                         

Nişantaşı Baymak Klima Bakım ve Servisi  hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Baymak Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Nişantaşı Beko Klima Servisi                                               

Nişantaşı Beko Klima Bakım ve Servisi  hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Beko Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Nişantaşı Blyss Klima Servisi                                               

Nişantaşı Blyss Klima Bakım ve Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Blyss Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Nişantaşı Bosch Klima Servisi                                             

Nişantaşı Bosch Klima Bakım ve Servisi  hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Bosch Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Nişantaşı Bosfor Klima Servisi                                           

Nişantaşı Bosfor  Klima Bakım ve Servisi  hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz.Bosfor Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Nişantaşı Chigo Klima Servisi                                             

Nişantaşı Chigo Klima Bakım ve Servisi   hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Chigo Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Cartel Klima Arıza:

Kapıcının kullandığı Cartel klima heat mode bölümünde şalter attırır.

Cartel Klima Arızasının Çözümü:

Cartel klimanızın dört yollu bobinin değişmesi gerekiyor. Dört yollu değişimi için uygun fiyat garantili işçilik için Nişantaşı Klima Servisiile görüşün.

Nişantaşı Daikin Klima Servisi                                           

Nişantaşı Daikin Klima Bakım ve Servisi   hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Daikin Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Nişantaşı Daylux Klima Servisi                                         

Nişantaşı Daylux Klima Bakım ve Servisi  hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Daylux Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Nişantaşı Delonghi Klima Servisi                                       

Nişantaşı Delonghi  Klima Bakım ve Servisi  hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Delonghi Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Nişantaşı Demirdöküm Klima Servisi                               

Nişantaşı Demirdöküm Klima Bakım ve Servisi   hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Demirdöküm Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Nişantaşı Demrad Klima Servisi                                         

Nişantaşı Demrad Klima Bakım ve Servisi   hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Demrad Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Nişantaşı Denki Klima Servisi                                             

Nişantaşı Denki Klima Bakım ve Servisi   hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Denki Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Nişantaşı Diamond Electric Klima Servisi                       

Nişantaşı Diamond Electric Klima Bakım ve Servisi  hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Diamond Electric Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Nişantaşı Ecotherma Klima Servisi                                   

Nişantaşı Ecotherma  Klima Bakım ve Servisi  hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz.Ecotherma Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Nişantaşı Electra Klima Servisi                   

Nişantaşı Electra Klima Bakım ve Servisi   hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Electra Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Nişantaşı Electrolux Klima Servisi                                   

Nişantaşı Electrolux Klima Bakım ve Servisi   hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Electrolux Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Nişantaşı Faico Klima Servisi                                             

Nişantaşı Faico Klima Bakım ve Servisi   hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Faico Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Nişantaşı Fedders Klima Servisi                                         

Nişantaşı Fedders  Klima Bakım ve Servisi  hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz.Fedders Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Nişantaşı Ferroli Klima Servisi                                           

Nişantaşı Ferroli Klima Bakım ve Servisi   hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Ferroli Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Nişantaşı Firstline Klima Servisi                                         

Nişantaşı  Firstline  Klima Bakım ve Servisi  hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz.Firstline Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Nişantaşı Fujiair Klima Servisi                                           

Nişantaşı Fujiair Klima Bakım ve Servisi   hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Fujiair Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

 Nişantaşı Fujitsu Klima Servisi                                           

Nişantaşı Fujitsu Klima Bakım ve Servisi   hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Fujitsu Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Nişantaşı Funai Klima Servisi                                             

Nişantaşı Funai Klima Bakım ve Servisi   hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Funai Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Nişantaşı Galanz Klima Servisi                                           

Nişantaşı Galanz Klima Bakım ve Servisi   hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Galanz Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Nişantaşı General Electric Klima Servisi                           

Nişantaşı General Electric  Klima Bakım ve Servisi   hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. General Electric  Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Nişantaşı Goodman Klima Servisi                                     

Nişantaşı Goodman Klima Bakım ve Servisi   hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Goodman Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Goodman Klima Arıza:

Jinekologun kullandığı Goodman klimanın dış ünitesinin fanı ters yönde dönmektedir.

Goodman Klima Arızasının Çözümü:

Goodman klimanınızın güç kaynağı bağlantıları yanlış yapıldığı için fan ters yönde dönmektedir. Bu arızayı ortadan kaldırmak içinNişantaşı Klima Servisi ile görüşünüz.

Nişantaşı Gree Klima Servisi                                                

Nişantaşı Gree Klima Bakım ve Servisi  hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Gree Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Nişantaşı Haier Klima Servisi                                             

Nişantaşı Haier Klima Bakım ve Servisi  hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Haier Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Haier Klima Arıza:

Kaportacıda bulunan Haier 15.btu klima ısıtma ve soğutma bölümünde 5 dk çalıştıktan sonra kapanıyor.

Haier Klima Arızasının Çözümü:

Haier klimanızın ana kartı sorunlu olduğu için bu arızayı yapmaktadır. Ana kart değişimi için Nişantaşı Klima Servisi klima kullanıcılarına yardımcı olmaktadır.

Klimaire Klima Arıza:

Kahvecide kullanılan Klimaire klima E4 hata kodu veriyor ve ısıtma yapmıyor.

Klimaire Klima Arızasının Çözümü:

Klimaire klimanızın gazı eksik olduğu için E4 hata kodu vermekte. Gaz dolumu için Nişantaşı Klima Servisi ile bu işi yapabilirsiniz.

Nişantaşı Hicon Klima Servisi                                             

Nişantaşı Hicon Klima Bakım ve Servisi  hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Hicon Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Nişantaşı Highlife Klima Servisi                                           

Nişantaşı Highlife Klima Bakım ve Servisi  hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Highlife Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Nişantaşı Hisense Klima Servisi                                         

Nişantaşı Hisense  Klima Bakım ve Servisi  hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz.Hisense Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Nişantaşı Hitachi Klima Servisi                                           

Nişantaşı Hitachi Klima Bakım ve Servisi   hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Hitachi Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Nişantaşı Hyundai Klima Servisi                                       

Nişantaşı Hyundai Klima Bakım ve Servisi  hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Hyundai Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Nişantaşı İndesit Klima Servisi                                           

Nişantaşı İndesit Klima Bakım ve Servisi   hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. İndesit Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Nişantaşı İnfiniti Klima Servisi                                           

Nişantaşı İnfiniti  Klima Bakım ve Servisi  hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz.İnfiniti Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Nişantaşı Kelon Klima Servisi                                             

Nişantaşı Kelon Klima Bakım ve Servisi  hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Kelon Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Nişantaşı Lg Klima Servisi                                                                 

Nişantaşı Lg Klima Bakım ve Servisi  hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Lg Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Nişantaşı Lorna Klima Servisi                                                               

Nişantaşı Lorna Klima Bakım ve Servisi   hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Lorna Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Nişantaşı McQuay Klima Servisi                                                           

Nişantaşı McQuay Klima Bakım ve hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. McQuay Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Nişantaşı Mdv Klima Servisi                                                             

Nişantaşı Mdv  Klima Bakım ve Servisi  hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz.Mdv Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Nişantaşı Midea Klima Servisi                                                         

Nişantaşı Midea Klima Bakım ve Servisi   hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Midea Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Nişantaşı Mikata Klima Servisi                                                           

Nişantaşı Mikata Klima Bakım ve Servisi   hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Mikata Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Nişantaşı Mitsubishi Klima Servisi                                                     

Nişantaşı Mitsubishi Klima Bakım ve Servisi  hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Mitsubishi Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Nişantaşı Mitsuco Klima Servisi                                                           

Nişantaşı Mitsuco  Klima Bakım ve Servisi  hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz.Mitsuco Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Nişantaşı Mitsui Klima Servisi                               

Nişantaşı Mitsui Klima Bakım ve Servisi   hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Mitsui Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Nişantaşı North Air Klima Servisi                                               

Nişantaşı North Air  Klima Bakım ve Servisi  hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. North Air Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Nişantaşı Olefini Klima Servisi                                                         

Nişantaşı Olefini Klima Bakım ve Servisi   hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Olefini Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Nişantaşı Orcool Klima Servisi                                                    

 

Nişantaşı Orcool Klima Bakım ve Servisi   hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Orcool Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Nişantaşı Oreon Klima Servisi                                                       

Nişantaşı Oreon Klima Bakım ve Servisi   hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Oreon Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Nişantaşı Panasonic Klima Servisi                                                 

Nişantaşı Panasonic Klima Bakım ve Servisi  hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Panasonic Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Nişantaşı Profilo Klima Servisi                                                         

Nişantaşı Profilo Klima Bakım ve Servisi  hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Profilo Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Nişantaşı Regal Klima Servisi                                                     

Nişantaşı Regal Klima Bakım ve hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Regal Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Nişantaşı Rubenis Klima Servisi       

Nişantaşı Rubenis Klima Bakım ve Servisi   hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Rubenis Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Nişantaşı Samsung Klima Servisi 

Nişantaşı Samsung Klima Bakım ve Servisi  hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Samsung Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Nişantaşı Samui Klima Servisi   

Nişantaşı Samui Klima Bakım ve Servisi  hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Samui Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Nişantaşı Sanyo Klima Servisi     

Nişantaşı Sanyo Klima Bakım ve Servisi  hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Sanyo Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Nişantaşı Seg Klima Servisi     

Nişantaşı Seg Klima Bakım ve Servisi   hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Seg Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Nişantaşı Seikon Klima Servisi                                                           

Nişantaşı Seikon Klima Bakım ve Servisi   hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Seikon Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Nişantaşı Sharp Klima Servisi                                                               

 Nişantaşı Sharp Klima Bakım ve Servisi  hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Sharp Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Nişantaşı Shiro Klima Servisi                                               

Nişantaşı Shiro Klima Bakım ve Servisi  hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz.Shiro Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Nişantaşı Siemens Klima Servisi     

Nişantaşı Siemens Klima Bakım ve Servisi   hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Siemens Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Nişantaşı Siesta Klima Servisi                                                               

Nişantaşı Siemens Klima Bakım ve Servisi   hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Siemens Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Nişantaşı Sigma Klima Servisi                                                             

Nişantaşı Sigma Klima Bakım ve Servisi  hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Sigma Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Sigma Klima Arıza:

Kaplamacının kullandığı  Sigma 12.btu klima E7 hata kodu ile arıza veriyor. Heat ve Cold modda çalışmıyor.

Sigma Klima Arızasının Çözümü:

Sigma klimanızın dış ünitesinde bulunan modülü değiştirdiğinizde sorun ortadan kalkacaktır. Mödülü değiştirmek için Nişantaşı Klima Servisi’nden teknik destek isteyin.

Nişantaşı Sunny Klima Servisi                                                               

Nişantaşı Sunny Klima Bakım ve Servisi   hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Sunny Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Nişantaşı Teba Klima Servisi                                                               

Nişantaşı Teba Klima Bakım ve Servisi   hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Teba Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Nişantaşı Teco Klima Servisi                                                                   

Nişantaşı Teco Klima Bakım ve Servisi   hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Teco Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Nişantaşı Toshiba Klima Servisi                                                       

 Nişantaşı Toshiba Klima Bakım ve Servisi   hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Toshiba Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Nişantaşı Toyo Klima Servisi                                                                 

Nişantaşı Toyo Klima Bakım ve Servisi  hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Toyo Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Nişantaşı Trane Klima Servisi                                                     

Nişantaşı Trane  Klima Bakım ve Servisi  hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Trane Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Nişantaşı Tronic Klima Servisi                                                               

Nişantaşı Tronic Klima Bakım ve Servisi   hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Tronic Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Nişantaşı Unionaire Klima Servisi                     

Nişantaşı Unionaire Klima Bakım ve Servisi   hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Unionaire Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Nişantaşı Vaillant Klima Servisi                                                         

Nişantaşı Vaillant Klima Bakım ve Servisi   hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Vaillant Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Nişantaşı Velena Klima Servisi                                                               

Nişantaşı Velena Klima Bakım ve Servisi   hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Velena Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Nişantaşı Vestel Klima Servisi                                                           

Nişantaşı Vestel Klima Bakım ve Servisi   hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Vestel Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Vestel Klima Arıza:

Jimnastikçilern kullandığı Vestel 18.btu klimanın dış ünitesi cold mode konumundayken duruyor.

Vestel Klima Arızasının Çözümü:

Vestel klimanızın bakım ve gaz eksikliğinden kaynaklanan bir arıza meydana gelmiştir. Bakım ve gaz transferi yaptırmak için Nişantaşı Klima Servisi’nden talep edebilirsiniz.

Vestel Klima Arıza:

Kadın berberinden çalışan Vestel 15.btu klima E1 hata kodu ver

Vestel Klima Arızasının Çözümü:

Vestel klimanızın oda sensörü arızalıdır. Oda sensörü değişimi için Nişantaşı Klima Servisi’nden yardım alabilirsiniz.

Nişantaşı Vestfrost Klima Servisi                                                         

Nişantaşı Vestfrost Klima Bakım ve Servisi  hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Vestfrost Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Nişantaşı Viessmann Klima Servisi                                                     

Nişantaşı Viessmann Klima Bakım ve Servisi   hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Viessmann Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Nişantaşı Weili Klima Servisi                                                                 

Nişantaşı Weili  Klima Bakım ve Servisi  hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz.Weili Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Nişantaşı Westen Klima Servisi                                         

Nişantaşı Westen Klima Bakım ve Servisi  hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Westen Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Nişantaşı Whirlpool Klima Servisi                                                     

Nişantaşı Whirlpool  Klima Bakım ve Servisi   hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Whirlpool  Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Nişantaşı White Westinghouse Klima Servisi                             

Nişantaşı White Westinghouse  Klima Bakım ve Servisi   hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. White Westinghouse   Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Nişantaşı York Klima Servisi                                                     

Nişantaşı York Klima Bakım ve Servisi  hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. York Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Nişantaşı Zass Klima Servisi                                                     

Nişantaşı Zass Klima Bakım ve Servisi  hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz.Zass Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Nişantaşı Zen Klima Servisi                                                                 

Nişantaşı Zen Klima Bakım ve Servisi   hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Zen Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Nişantaşı Zibro Klima Servisi                                                             

Nişantaşı Zibro Klima Bakım ve Servisi   hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Zibro Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Nişantaşı Nexon Klima Servisi                                                         

 Nişantaşı Nexon Klima Bakım ve Servisi   hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Nexon Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Nişantaşı  Klima Bakım ve Servisi  almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Bayrampaşa Airfel Servisi, Nişantaşı Klima Servisi, Nişantaşı Petek Temizleme, Nişantaşı Kombi Servisi,  Etiler Samsung Klima Servisi.

Aramak İçin Dokunun