15 Yıllık İklimlendirme Tecrübesi

Pzt-Cts: 08:30 - 18:30

Acil Servis Hizmeti

Garantili Servis

1 Yıl Garanti

Hemen Ara 0212 221 00 09

İstanbul, Türkiye

Okmeydanı Klima Servisi

Okmeydanı Klima Servisi 0212 221 00 09

Okmeydanı Klima Servisi

Okmeydanı Klima Servisi

Randevu zamanı evini de olan teknik ekibimiz arıza tespiti yapacak ve önemli bir arıza ise hemen orada gidereceklerdir.Büyük bir arıza ise 1 yıl garantili yedek parça değişimi ile arıza onarılacaktır. Okmeydanı Klima Servisi tarafından takılan tüm yedek parçalar orjinal parçalar olup Okmeydanı Klima Servisi garantisi kapsamındadır.Bu sayede tekrar eden bir arıza halinde siz klima müşterilerimizden bir ücret talep etmeden servis işlemi yapılacaktır.Servisimiz Okmeydanı Klima Servisi İstanbul’un Avrupa yakasında Okmeydanı başta olmak üzere hemen hemen İstanbulun Avrupa yakasına Okmeydanı Klima servisiOkmeydanı Klima BakımıOkmeydanı Klima montajıOkmeydanı Klima tamiriOkmeydanı Klima montaj ve sökme , Okmeydanı Klima altyapı hizmetleri veren servistir. Okmeydanı Klima bakım klima piyasasında bir çok kampanyalara imza atmış gerçekleştirdiği bu kaliteli işler ile müşteri potansiyelini arttırmış her geçen gün daha da arttırmaya devam etmektedir servisimiz müşteri memnuniyeti hedefi ile çalışmakta olup çalışmakta olan personellerine de bu konu hakkında bilinçlendirmektedir. Okmeydanı Klima Servisi olarak, teknik servisimiz sektör de tecrübeli ekiplerden bir araya gelmektedir ve eğitimli personellerden oluşmaktadır. Klima markası ve arızasını da ayırt etmeden hizmet veriyoruz. Okmeydanı Klima Servisi müşterilerine böyle kaliteli servis için çok fahiş para ödemek zorunda değilsiniz. Çok düşük ücretler ile bunu en kaliteli şekilde gerçekleştirebiliriz.klima arıza problemlerin de hizmet vermek için çalışıyoruz .

Okmeydanı Klima Servis

Yaz sıcağın da Okmeydanı Klima bakım arızalanması korkunç olur. Böyle bir duruma rağmen Okmeydanı Klima bakım klimaların en sık bozulduğu zamanlarda bu yaz aylarıdır. Klima bakım ve onarımı için ödemeniz gereken fiyatlar ise soğuk havaların olmaması ile birleşip sizi daha büyük sıkıntıya sokabilir. Bu tür arızaları önlemek için Okmeydanı Klima bakım uzman ekibi size tamir ve bakım onarım ihtiyaçlarınız için Okmeydanı Klima bakımı teknik hizmet sağlayabilir. Sadece Yapmanız gereken Okmeydanı Klima montajı arayabilmek ve en yakın Zen randevu almak olacaktır.Klima bakımın da en önemli adımların da Okmeydanı Klima montajı Teknisyenleri ivedilikle müdahale eder. Okmeydanı Klima montajı olarak 14 yıldan bu yana tek hedefimiz vardır, hedef doğrultusunda siz değerli müşterilerimizi n memnuniyetinden emin olmaktır.Okmeydanı Klima montajı uzman ekibimiz ile iyi bir hizmet sunmak için elinden gelen her şeyi yapar. Okmeydanı Klima servis sisteminiz arıza meydana geldiğin de endişelenmenize gerek yoktur çünkü arızalan klimaları düzeltmek Okmeydanı Klima Servisidir. Okmeydanı Klima Servisi olarak onarımını gerçekleştirdiğimiz problemlerden sadece bazıları şunlardır:Bir telefon kadar yakınız Hemen Okmeydanı Klima servis arayınız.Bunlar bakım ve onarımı yapabildiğimiz sorunların sadece birkaçı, Eğer cihazdaki sorun listemizde yoksa üzülmeyin. Sadece Okmeydanı Klima servis arayın ve sorunu kökten çözelim. Klima servisi ile klimanız emin ellerde olacaktır.Okmeydanı Klima servisimiz de değişen arızalı klima parçaları garanti kapsamında. Klimanızı uzun yıllar sağlıklı kullanmak için kullanma kılavuzundaki bildirimlere paralel bir şekilde kullanmak, firmamıza servis ve periyodik bakımını yaptırmak gerekir. Teknik servisimiz uzun zamandır aktif olarak bu sektör de olan,uzman ekibi ve iş bilinci ile birçok klima kullanıcısının güvenini kazanmış bir teknik servisdir. Okmeydanı Klima Servisi kalitesini her gün ardı arttırmaktadır ,disiplinli iş anlayışı ile takdire şayan görülen bir klima teknik servisidir. İstanbul da sayısız kamu kurum ve kuruluşlarının klima servis ihtiyaçlarını gideren klima teknik servisimiz siz değerli klima kullanıcılarının da klima bakım,klima arıza gibi ihtiyaçlarını gidermek için telefon kadar yakınız. Okmeydanı Klima Servisi  aklınıza gelebilecek her konuda bir telefon kadar yakınız.

Okmeydanı Klima Servisleri

Okmeydanı Klima Servis olarak klima sektörün de başladığımız ilk günden bu yana siz değerli müşterilerimize en iyi ve kaliteli hizmeti verdik ve her geçen gün Okmeydanı Klima servis klima servisi olarak hizmet vererek kendimizi geliştirdik ve tek işimiz olan Okmeydanı Klima servisliğini en uç noktalara taşıdık. Okmeydanı Klima servisimizde tam donanımlı araç eğitimli uzman teknik personelimizle çağrılarınıza hemen cevap veren çağrı merkezimizle aynı gün için de servis imkanı sunuyoruz.İstanbul servis sunan Okmeydanı Klima servis anında çözümlerle doğru teşhis ve garantili işçilikle her an yanınızdayız. Okmeydanı Klima Servisi olarak klima ile bütün sorunlarınıza anında cevap veriyoruz İstanbul’ a 7- 24 klima servisi hizmeti sunuyoruz. Okmeydanı Klima Servisi klimalarda genelde problemler: Okmeydanı Klima Servisi klima soğutmuyor,Okmeydanı Klima Servisi klima ısıtmıyor,Okmeydanı Klima arıza klima su akıtıyor, Okmeydanı Klima Servisi kumandası çalışmıyor, Okmeydanı Klima arıza klima ses cıkarıyor bu gibi arızalarınıza anında cevap veriyoruz.Okmeydanı Klima arıza klimaları ve periyodik olarak bakım yaptırmayı ihmal etmeyiniz çünkü; bakımsız klimalar sağlını büyük derecede tehdit edebiliyor ve klima ihtiyaç duydunuz anda sizi yarı yolda bırakabiliyor. Siz Okmeydanı Klima arıza kullanıcıları olarak yılın hangi mevsimi olursa olsun klima kullandığınız sürece kendiniz

20-30 günde bir anti bakteri filtreleri yıkayınız performanslı ve randımanlı çalışmasına yardımcı olacaktır.

Okmeydanı Klima Servisleri

Okmeydanı Klimalar en iyi klima seçeneklerini sizlere sunmakta ve beklentilerinizin üzerinde hizmet sunmaktadır. Okmeydanı Klimalar bulundurdukları teknolojilerle en iyiyi sunmakta ve klima kullanımınız sırasında size en iyi performansı sunmaktadır.

Okmeydanı Klimalarınızın kullanımı sırasında sorunlarla karşılaşmak istemiyorsanız, Okmeydanı Klimalarınızı maksimum verimlilikte ve performansta kullanmak istiyorsanız Okmeydanı Klima Servisi hizmetlerini uzman ekiplerden almanız gerekmektedir.

Gül Teknik Okmeydanı Klima Servisi cihazlarınızın en iyi şekilde size hizmet sunması için gerekli olan Okmeydanı Klima Servisi hizmetlerini en ucuz Okmeydanı Klima Servis fiyatları ile gerçekleştirmektedir.

Okmeydanı Klima Servisleri içerisinde size en iyi alternatif olan Gül Teknik Okmeydanı Klima Servisi kaliteli hizmeti ile rakipleri arasından sıyrılmakta ve en iyiyi sunarak farklılaşmaktadır.

Okmeydanı Klima Servisi Bakım Hizmeti

Okmeydanı Klimalarınızın kullanımı sırasında yılda en az iki defa almanız gereken Okmeydanı Klima Bakımı hizmeti Okmeydanı Klimalarınızın en iyi şekilde çalışmasını sağlar. Okmeydanı Klimalarınızın performansları ve verimlilikleri açısından en iyisini vermesini istiyorsanız Okmeydanı Klima Bakımı hizmetini doğru yerden almanız gerekmektedir.

Gül Teknik Okmeydanı Klima Bakım Servisi size en ucuz Okmeydanı Klima Servisi hizmetini en hızlı şekilde sunmaktadır.

Okmeydanı Klima Servisi Montaj Hizmeti

Okmeydanı Klimalarınızı ilk aldığınız süreçte ilk yapmanız gereken şey olan Okmeydanı Klima Montajı hizmeti Gül Teknik Okmeydanı Klima Montaj servisi tarafından almanız klimanızdan beklentilerinizi maksimum seviyede karşılamanız için önemli bir adım olacaktır. Klimanızın performansı ve verimliliği açısından önem arz eden Okmeydanı Klima Montaj Servisi hizmeti doğru alınmadığı takdirde sağlık problemlerine de sebep olabilmektedir.

Okmeydanı Klima Servisi Onarım Hizmeti

Okmeydanı Klimalarınızın arızalarla karşılaştığı durumlarda alınması gereken Okmeydanı Klima Tamiri hizmeti Gül Teknik tarafından uzman teknik servis ekipleri tarafından gerçekleştirilmektedir.

İstanbul’un Her Yerine 7/24 Hizmet

Okmeydanı Klimalarınızla düZenli ihtiyaçlarınızı alan Gül Teknik bu ihtiyaçlarınıza çözümleri haftanın her günü her saat çalışarak İstanbul’un neresinde olursanız olun en hızlı şekilde kapınıza getirmektedir.

Profesyonel Okmeydanı Klima Servisi Hizmeti

Alanında uzman teknik servis ekipleri tarafından gerçekleştirilen Okmeydanı Klima Servisi hizmetlerini almak için Gül Teknik Okmeydanı Klima Servisi çağrı merkezi numarası olan 221 0 009 ‘u aramanız yeterlidir.

En ucuz Okmeydanı Klima Servisi hizmetini en hızlı şekilde almak istiyorsanız Gül Teknik Okmeydanı Klima Servisi her zaman yanınızda.

Okmeydanı Klima Servisi

Okmeydanı Klima Servisi

 

Okmeydanı Acson Klima Servisi

Okmeydanı Acson Klima Bakım ve Servisi   hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Acson Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Okmeydanı Aeg Klima Servisi         

Okmeydanı Aeg Klima Bakım ve Servisi  hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Aeg Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Okmeydanı Airfel Klima Servisi                                                                           

Okmeydanı Airfel Klima Bakım ve Servisi  hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Airfel Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Airfel Klima Arızası:

Yeminli tercüman ofisinde bulunan 9 btu Airfel marka klimamız E4 hata kodu veriyor ve bu soğuk günde iyice üşümeye başladık klima ısıtma yapmıyor.

Airfel Klima Arızasının Çözümü:

Airfel marka klimanızın kompresörü değişmesi gerekmektedir. Kompresör değişimi için Okmeydanı Klima Servisi‘nden fiyat alınız.

Okmeydanı Airwell Klima Servisi                                                                         

Okmeydanı Airwell  Klima Bakım ve Servisi  hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz.Airwell Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Okmeydanı Altus Klima Servisi                                                                             

Okmeydanı Altus Klima Bakım ve Servisi  hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Altus Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Okmeydanı Amana Klima Servisi                                                                   

Okmeydanı Amana Klima Bakım ve Servisi  hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Amana Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Okmeydanı Amcor Klima Servisi                                                                 

Okmeydanı Amcor Klima Bakım ve Servisi   hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Amcor Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Okmeydanı Americool Klima Servisi                                                         

Okmeydanı Amcericool Klima Bakım ve Servisi   hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Americool Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Okmeydanı Arçelik Klima Servisi                                                                

Okmeydanı Arçelik Klima Bakım ve Servisi  hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Arçelik Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Arçelik Klima Arızası:

Uydu anten satışı yapan dükkanımızdaki Arçelik 12 btu klimanın ışığı 6 sefer yanıp sönmekte. Klima çalışmıyor dükkanda durulmuyor sıcaktan.

Arçelik Klima Arızasının Çözümü:

Arçelik klimanıza gelen akımda zayıflama olduğu için bu hatayı vermekte. Okmeydanı Klima Servisi ile görüşerek bu hatayı ortadan kaldırabilirsiniz.

Okmeydanı Arrow Klima Servisi                                                                   

Okmeydanı Arrow  Klima Bakım ve Servisi  hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz.Arrow Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Okmeydanı Auer Klima Servisi                                                                    

Okmeydanı Auer Klima Bakım ve Servisi  hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Auer Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Okmeydanı Aura Klima Servisi                                                                     

Okmeydanı Aura Klima Bakım ve Servisi   hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Aura Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24

Okmeydanı Aux Klima Servisi                                                                     

Okmeydanı Aux Klima Bakım ve Servisi   hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Aux Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Alaska Klima Arıza:

Kırtasiyedeki  21 btu Alaska klimanın dış pervanesi çalışmıyor ve soğuk vermiyor.

Alaska Klima Arızasının Çözümü:

Alaska klimanızın beyni yanmıştır. Alaska klima kart değişimi için Okmeydanı Klima Servisi ile iletişime geçiniz.

Okmeydanı Baxi Klima Servisi                                                                     

Okmeydanı Baxi Klima Bakım ve Servisi  hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Baxi Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Okmeydanı Baymak Klima Servisi                                                           

 Okmeydanı Baymak Klima Bakım ve Servisi  hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Baymak Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Okmeydanı Beko Klima Servisi                                                                   

Okmeydanı Beko Klima Bakım ve Servisi  hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Beko Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Beko Klima Arıza:

Komisyoncunun yatak odasındaki Beko 15 btu klima heat mode kısmında motor çalışmıyor ve ısıtma yapmıyor.

Beko Klima Arızasının Çözümü:

Beko klimanızın kapasitörü arızalı olduğu için motoru çalştıramıyor. Kapasitör değişimi için Okmeydanı Klima Servisi ile iletişime geçin.

Okmeydanı Blyss Klima Servisi                                                                 

Okmeydanı Blyss Klima Bakım ve Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Blyss Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Blyss Klima Arıza:

Karikatüristlerin kullandığı Blyss klima heat mode iken iç ünite fanı duruyor.

Blyss Klima Arızasının Çözümü:

Blyss klimanızın boru sensörü arızalı olduğu için iç ünite fanı dönmekte ve ısıtma işlemini geçmemektedir. İç ünite boru sensörü değişimi için Okmeydanı Klima Servisi ile iletişime geçiniz.

Okmeydanı Bosch Klima Servisi                                                             

Okmeydanı Bosch Klima Bakım ve Servisi  hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Bosch Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Bosch Klima Arıza:

Koleksiyonerin sergisindeki Bosch klima ilk kullanmaya başladığımız günlerde ki gibi randıman vermiyor.

Bosch Klima Arızasının Çözümü:

Bosch klimanızın içinde bulunan soğutucu gaz eksikliğinden dolayı ilk günlerdeki gibi randıman vermiyor olabilir. Gaz takviyesi içinOkmeydanı Klima Servisi’nden yardım alabilirsiniz.

Okmeydanı Bosfor Klima Servisi                                                               

Okmeydanı Bosfor  Klima Bakım ve Servisi  hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz.Bosfor Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Okmeydanı Chigo Klima Servisi                                                       

 Okmeydanı Chigo Klima Bakım ve Servisi   hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Chigo Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Cartel Klima Arıza:

Kat görevlisinin kullandığı Cartel 15 btu klima soğutma yapmıyor.

Cartel Klima Arızasının Çözümü:

Cartel klimanızın soğutucu gazı bittiği için soğutma yapmıyor olabilir.  Gazı dolumu işlemini Okmeydanı Klima Servisi’ne yaptırabilirsiniz.

Cartel Klima Arıza:

Komedyenin salonundaki Cartel 9 btu klima L6 hata kodu veriyor. İç ünitedeki fan dönmüyor, soğutma yapmıyor.

Cartel Klima Arızasının Çözümü:

Cartel klimanızın iç ünitesinde çalışan fan arızalandığından dolayı bu hata kodunu vermektedir. İç ünite fan değişimi için Okmeydanı Klima Servisi’nden fiyat bilgisi alabilirsiniz.

Okmeydanı Daikin Klima Servisi                                                           

Okmeydanı Daikin Klima Bakım ve Servisi   hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Daikin Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Okmeydanı Daylux Klima Servisi                                                             

Okmeydanı Daylux Klima Bakım ve Servisi  hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Daylux Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Okmeydanı Delonghi Klima Servisi                                                         

Okmeydanı Delonghi  Klima Bakım ve Servisi  hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Delonghi Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Okmeydanı Demirdöküm Klima Servisi                                                   

Okmeydanı Demirdöküm Klima Bakım ve Servisi   hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Demirdöküm Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Demirdöküm Klima Arıza:

Kasapta bulunan Demirdöküm 12btu klima çok ses yapıyor.

Demirdöküm Klima Arızasının Çözümü:

Demirdöküm klimanızın dış ünitesinde bulunan fanı arızalı olduğu için ses yapmaktadır. Fan değişimi için Okmeydanı Klima Servisigörüşünüz.

Okmeydanı Demrad Klima Servisi                                                             

Okmeydanı Demrad Klima Bakım ve Servisi   hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Demrad Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Okmeydanı Denki Klima Servisi                                                               

Okmeydanı Denki Klima Bakım ve Servisi   hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Denki Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Okmeydanı Diamond Electric Klima Servisi                                       

Okmeydanı Diamond Electric Klima Bakım ve Servisi  hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Diamond Electric Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Okmeydanı Ecotherma Klima Servisi                                                     

Okmeydanı Ecotherma  Klima Bakım ve Servisi  hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz.Ecotherma Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Okmeydanı Electra Klima Servisi                       

Okmeydanı Electra Klima Bakım ve Servisi   hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Electra Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Okmeydanı Electrolux Klima Servisi                                                       

Okmeydanı Electrolux Klima Bakım ve Servisi   hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Electrolux Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Okmeydanı Faico Klima Servisi                                                           

Okmeydanı Faico Klima Bakım ve Servisi   hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Faico Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Okmeydanı Fedders Klima Servisi                                                     

 Okmeydanı Fedders  Klima Bakım ve Servisi  hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz.Fedders Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Okmeydanı Ferroli Klima Servisi                                                             

Okmeydanı Ferroli Klima Bakım ve Servisi   hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Ferroli Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Okmeydanı Firstline Klima Servisi                                                   

Okmeydanı  Firstline  Klima Bakım ve Servisi  hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz.Firstline Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Okmeydanı Fujiair Klima Servisi                                                               

Okmeydanı Fujiair Klima Bakım ve Servisi   hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Fujiair Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

 Okmeydanı Fujitsu Klima Servisi                                                           

 Okmeydanı Fujitsu Klima Bakım ve Servisi   hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Fujitsu Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Okmeydanı Funai Klima Servisi                                                               

Okmeydanı Funai Klima Bakım ve Servisi   hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Funai Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Okmeydanı Galanz Klima Servisi                                                             

Okmeydanı Galanz Klima Bakım ve Servisi   hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Galanz Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Okmeydanı General Electric Klima Servisi                                           

Okmeydanı General Electric  Klima Bakım ve Servisi   hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. General Electric  Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Okmeydanı Goodman Klima Servisi                                                       

Okmeydanı Goodman Klima Bakım ve Servisi   hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Goodman Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Okmeydanı Gree Klima Servisi                                                              

Okmeydanı Gree Klima Bakım ve Servisi  hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Gree Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Okmeydanı Haier Klima Servisi                                                             

Okmeydanı Haier Klima Bakım ve Servisi  hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Haier Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Okmeydanı Hicon Klima Servisi                                                             

Okmeydanı Hicon Klima Bakım ve Servisi  hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Hicon Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Okmeydanı Highlife Klima Servisi                                                       

Okmeydanı Highlife Klima Bakım ve Servisi  hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Highlife Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

High Life Klima Arıza:

Kitapçıdaki High Life L1 hata kodu veriyor ve çalışmıyor.

High Life Klima Arızasının Çözümü:

High Life klimanızın iç ünite boru sensörü arızalı olduğu için L1 hata kodu veriyor. İç ünite boru sensörü değişimi için Okmeydanı Klima Servisi ile irtibat kurunuz.

Okmeydanı Hisense Klima Servisi                                                       

Okmeydanı Hisense  Klima Bakım ve Servisi  hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz.Hisense Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Okmeydanı Hitachi Klima Servisi                                               

 Okmeydanı Hitachi Klima Bakım ve Servisi   hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Hitachi Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Okmeydanı Hyundai Klima Servisi                                                     

Okmeydanı Hyundai Klima Bakım ve Servisi  hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Hyundai Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Okmeydanı İndesit Klima Servisi                                                         

Okmeydanı İndesit Klima Bakım ve Servisi   hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. İndesit Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Okmeydanı İnfiniti Klima Servisi                                                         

Okmeydanı İnfiniti  Klima Bakım ve Servisi  hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz.İnfiniti Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Okmeydanı Kelon Klima Servisi                                                             

Okmeydanı Kelon Klima Bakım ve Servisi  hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Kelon Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Okmeydanı Lg Klima Servisi                                                                 

Okmeydanı Lg Klima Bakım ve Servisi  hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Lg Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Okmeydanı Lorna Klima Servisi                                                               

Okmeydanı Lorna Klima Bakım ve Servisi   hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Lorna Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Okmeydanı McQuay Klima Servisi                                                           

Okmeydanı McQuay Klima Bakım ve hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. McQuay Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Okmeydanı Mdv Klima Servisi                                                             

Okmeydanı Mdv  Klima Bakım ve Servisi  hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz.Mdv Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Okmeydanı Midea Klima Servisi                                                         

Okmeydanı Midea Klima Bakım ve Servisi   hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Midea Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Okmeydanı Mikata Klima Servisi                                                           

Okmeydanı Mikata Klima Bakım ve Servisi   hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Mikata Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Okmeydanı Mitsubishi Klima Servisi                                                     

Okmeydanı Mitsubishi Klima Bakım ve Servisi  hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Mitsubishi Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Okmeydanı Mitsuco Klima Servisi                                                           

Okmeydanı Mitsuco  Klima Bakım ve Servisi  hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz.Mitsuco Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Okmeydanı Mitsui Klima Servisi                               

Okmeydanı Mitsui Klima Bakım ve Servisi   hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Mitsui Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Okmeydanı North Air Klima Servisi                                               

Okmeydanı North Air  Klima Bakım ve Servisi  hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. North Air Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Okmeydanı Olefini Klima Servisi                                                         

Okmeydanı Olefini Klima Bakım ve Servisi   hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Olefini Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Okmeydanı Orcool Klima Servisi                                                    

Okmeydanı Orcool Klima Bakım ve Servisi   hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Orcool Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Okmeydanı Oreon Klima Servisi                                                       

Okmeydanı Oreon Klima Bakım ve Servisi   hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Oreon Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Okmeydanı Panasonic Klima Servisi                                                 

Okmeydanı Panasonic Klima Bakım ve Servisi  hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Panasonic Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Okmeydanı Profilo Klima Servisi                                                         

Okmeydanı Profilo Klima Bakım ve Servisi  hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Profilo Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Okmeydanı Regal Klima Servisi                                                     

Okmeydanı Regal Klima Bakım ve hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Regal Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Okmeydanı Rubenis Klima Servisi       

Okmeydanı Rubenis Klima Bakım ve Servisi   hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Rubenis Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Okmeydanı Samsung Klima Servisi 

Okmeydanı Samsung Klima Bakım ve Servisi  hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Samsung Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Okmeydanı Samui Klima Servisi   

Okmeydanı Samui Klima Bakım ve Servisi  hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Samui Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Okmeydanı Sanyo Klima Servisi     

Okmeydanı Sanyo Klima Bakım ve Servisi  hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Sanyo Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Okmeydanı Seg Klima Servisi     

Okmeydanı Seg Klima Bakım ve Servisi   hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Seg Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Okmeydanı Seikon Klima Servisi                                                           

Okmeydanı Seikon Klima Bakım ve Servisi   hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Seikon Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Okmeydanı Sharp Klima Servisi                                                               

 Okmeydanı Sharp Klima Bakım ve Servisi  hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Sharp Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Okmeydanı Shiro Klima Servisi                                               

Okmeydanı Shiro Klima Bakım ve Servisi  hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz.Shiro Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Okmeydanı Siemens Klima Servisi     

Okmeydanı Siemens Klima Bakım ve Servisi   hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Siemens Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Okmeydanı Siesta Klima Servisi                                                               

Okmeydanı Siemens Klima Bakım ve Servisi   hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Siemens Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Okmeydanı Sigma Klima Servisi                                                             

Okmeydanı Sigma Klima Bakım ve Servisi  hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Sigma Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Okmeydanı Sunny Klima Servisi                                                               

Okmeydanı Sunny Klima Bakım ve Servisi   hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Sunny Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Sunny Klima Arıza:

Komiserin evindeki Sunny 12 btu klima ısıtma yapmıyor.

Sunny Klima Arızasının Çözümü:

Sunny klimanızın bağlantı bölümünde hata olduğu gözüküyor. Bağlantı şemanızı değiştirmek için Okmeydanı Klima Servisi ustalarını çağırın.

Okmeydanı Teba Klima Servisi                                                               

Okmeydanı Teba Klima Bakım ve Servisi   hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Teba Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Okmeydanı Teco Klima Servisi                                                                   

Okmeydanı Teco Klima Bakım ve Servisi   hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Teco Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Okmeydanı Toshiba Klima Servisi                                                       

 Okmeydanı Toshiba Klima Bakım ve Servisi   hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Toshiba Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Okmeydanı Toyo Klima Servisi                                                                 

Okmeydanı Toyo Klima Bakım ve Servisi  hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Toyo Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Okmeydanı Trane Klima Servisi                                                     

Okmeydanı Trane  Klima Bakım ve Servisi  hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Trane Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Okmeydanı Tronic Klima Servisi                                                               

Okmeydanı Tronic Klima Bakım ve Servisi   hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Tronic Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Okmeydanı Unionaire Klima Servisi                     

Okmeydanı Unionaire Klima Bakım ve Servisi   hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Unionaire Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Okmeydanı Vaillant Klima Servisi                                                         

Okmeydanı Vaillant Klima Bakım ve Servisi   hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Vaillant Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Okmeydanı Velena Klima Servisi                                                               

Okmeydanı Velena Klima Bakım ve Servisi   hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Velena Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Okmeydanı Vestel Klima Servisi                                                           

Okmeydanı Vestel Klima Bakım ve Servisi   hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Vestel Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Vestel Klima Arıza:

Kaymakamın odasında çalışan Vestel klimanın iç ünitesindeki pervane çalışmıyor.

Vestel Klima Arızasının Çözümü:

Vestel klimanızın kartı yanmıştır. Kart değişimi için Okmeydanı Klima Servisi’nden ücret bilgisi alınız.

Okmeydanı Vestfrost Klima Servisi                                                         

Okmeydanı Vestfrost Klima Bakım ve Servisi  hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Vestfrost Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Okmeydanı Viessmann Klima Servisi                                                     

Okmeydanı Viessmann Klima Bakım ve Servisi   hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Viessmann Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Okmeydanı Weili Klima Servisi                                                                 

Okmeydanı Weili  Klima Bakım ve Servisi  hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz.Weili Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Okmeydanı Westen Klima Servisi                                         

Okmeydanı Westen Klima Bakım ve Servisi  hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Westen Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Okmeydanı Whirlpool Klima Servisi                                                     

Okmeydanı Whirlpool  Klima Bakım ve Servisi   hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Whirlpool  Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Okmeydanı White Westinghouse Klima Servisi                             

Okmeydanı White Westinghouse  Klima Bakım ve Servisi   hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. White Westinghouse   Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Okmeydanı York Klima Servisi                                                     

Okmeydanı York Klima Bakım ve Servisi  hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. York Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Okmeydanı Zass Klima Servisi                                                     

Okmeydanı Zass Klima Bakım ve Servisi  hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz.Zass Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Okmeydanı Zen Klima Servisi                                                                 

Okmeydanı Zen Klima Bakım ve Servisi   hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Zen Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Okmeydanı Zibro Klima Servisi                                                             

Okmeydanı Zibro Klima Bakım ve Servisi   hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Zibro Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Okmeydanı Nexon Klima Servisi                                                         

 Okmeydanı Nexon Klima Bakım ve Servisi   hizmetleri almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Nexon Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Okmeydanı  Klima Bakım ve Servisi  almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp Servisi talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Klima Servisi : 0212 221 00 09 – 0546 243 24 73

Beylikdüzü Airfel Servisi, Okmeydanı Klima Servisi, Okmeydanı Petek Temizleme, Okmeydanı Kombi Servisi,  Etiler Siemens Klima Servisi

Aramak İçin Dokunun