15 Yıllık İklimlendirme Tecrübesi

Pzt-Cts: 08:30 - 18:30

Acil Servis Hizmeti

Garantili Servis

1 Yıl Garanti

Hemen Ara 0212 221 00 09

İstanbul, Türkiye

AKATLAR KLİMA SERVİSİ

Akatlar Klima Servisi 0212 221 00 09

Akatlar Klima Servisi

Akatlar Klima Servisi

Randevu zamanı evini de olan teknik ekibimiz arıza tespiti yapacak ve önemli bir arıza ise hemen orada gidereceklerdir.Büyük bir arıza ise 1 yıl garantili yedek parça değişimi ile arıza onarılacaktır. Akatlar Klima Servisi tarafından takılan tüm yedek parçalar orjinal parçalar olup Akatlar Klima Servisi garantisi kapsamındadır.Bu sayede tekrar eden bir arıza halinde siz klima müşterilerimizden bir ücret talep etmeden servis işlemi yapılacaktır.Servisimiz Akatlar Klima Servisi İstanbul’un Avrupa yakasında Akatlarbaşta olmak üzere hemen hemen İstanbulun Avrupa yakasına Akatlar Klima servisiAkatlar Klima BakımıAkatlar Klima montajıAkatlar Klima tamiriAkatlar Klima montaj ve sökme , Akatlar Klima altyapı hizmetleri veren servistir. Akatlar Klima bakım klima piyasasında bir çok kampanyalara imza atmış gerçekleştirdiği bu kaliteli işler ile müşteri potansiyelini arttırmış her geçen gün daha da arttırmaya devam etmektedir servisimiz müşteri memnuniyeti hedefi ile çalışmakta olup çalışmakta olan personellerine de bu konu hakkında bilinçlendirmektedir. Akatlar Klima Servisi olarak, teknik servisimiz sektör de tecrübeli ekiplerden bir araya gelmektedir ve eğitimli personellerden oluşmaktadır. Klima markası ve arızasını da ayırt etmeden hizmet veriyoruz. Akatlar Klima Servisi müşterilerine böyle kaliteli servis için çok fahiş para ödemek zorunda değilsiniz. Çok düşük ücretler ile bunu en kaliteli şekilde gerçekleştirebiliriz.Klima arıza problemlerin de hizmet vermek için çalışıyoruz.

Akatlar Klima Servisi Bakım Hizmeti

Akatlar Klimalarınızın kullanımı sırasında yılda en az iki defa almanız gereken Akatlar Klima Bakımı hizmeti Akatlar Klimalarınızın en iyi şekilde çalışmasını sağlar. Akatlar Klimalarınızın performansları ve verimlilikleri açısından en iyisini vermesini istiyorsanız Akatlar Klima Bakımı hizmetini doğru yerden almanız gerekmektedir.

Gül Teknik Akatlar Klima Bakım Servisi size en ucuz Akatlar Klima Servisi hizmetini en hızlı şekilde sunmaktadır.

Akatlar Klima Montaj Servisi

Akatlar Klimalarınızı ilk aldığınız süreçte ilk yapmanız gereken şey olan Akatlar Klima Montajı hizmeti Gül Teknik Akatlar Klima Montaj servisi tarafından almanız klimanızdan beklentilerinizi maksimum seviyede karşılamanız için önemli bir adım olacaktır. Klimanızın performansı ve verimliliği açısından önem arz eden Akatlar Klima Montaj Servisi hizmeti doğru alınmadığı takdirde sağlık problemlerine de sebep olabilmektedir.

Akatlar Klima Tamir Servisi

Akatlar Klimalarınızın arızalarla karşılaştığı durumlarda alınması gereken Akatlar Klima Tamiri hizmeti Gül Teknik tarafından uzman teknik servis ekipleri tarafından gerçekleştirilmektedir.

İstanbul’un Her Yerine 7/24 Hizmet

Akatlar Klimalarınızla ilgili ihtiyaçlarınızı alan Gül Teknik bu ihtiyaçlarınıza çözümleri haftanın her günü her saat çalışarak İstanbul’un neresinde olursanız olun en hızlı şekilde kapınıza getirmektedir.

Akatlar, İstanbul Beşiktaş ilçesi sınırlarında Levent ve Etiler semtlerine komşu bir semttir. Daha çok site tipi yerleşimlerin yoğun olduğu semt, Beşiktaş’ın, yapılanması en yeni olan semtlerinden biridir.

Profesyonel Akatlar Klima Servisi

Alanında uzman teknik servis ekipleri tarafından gerçekleştirilen Akatlar Klima Servisi hizmetlerini almak için Gül Teknik Akatlar Klima Servisi çağrı merkezi numarası olan 221 0 009 ‘u aramanız yeterlidir.En ucuz Akatlar Klima Servisi hizmetini en hızlı şekilde almak istiyorsanız Gül Teknik Akatlar Klima Servisi her zaman yanınızda.

Acson Aeg Airfel Airwell Altus Amcor
Americool Arçelik Arrow Auer Aura Baxi
Baymak Beko Blyss Bosch Bosfor Chigo
Daikin Daylux Delongi Demirdöküm Demrad Denki
Diamond Ecotherma Electra Electrolux Firstline Fujitsu
Galanz General  Gree Haier Hicon Highlife
Hisense Hitachi Hyundai İndesit Kelon LG
Lorna McQuay Mdv Midea Mikata Mitsubishi
Mitsuco Mitsui Nexon Olefini Panasonic Profilo
Regal Rubenis Samsung Samui Sanyo Seg
Seikon Sharp Siemens Sigma Sunny Teba
Toshiba Trane Tronic Unionaire Vaillant Velena
Vestel Vestfrost Westen Whirlpool Westinghouse York
Zass Zen Zibro      
           
           

Verdiğimiz diğer hizmetler:

Avcılar Airfel Servisi

Aramak İçin Dokunun